• Informacje na temat:

  sebastian karpiel bułecka wywiady

Artykuły na temat: sebastian karpiel bułecka wywiady
 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: Zdarzają nam się awantury

  Paulina Krupińska (32 l.) 5 marca zadebiutuje jako prowadząca "Dzień dobry TVN". Czy mąż Sebastian Karpiel-Bułecka (43 l.) jej kibicuje? W jednym z wywiadów modelka zdradziła, że w ich związku mocno iskrzy. Tuż przed zaręczynami doszło do takiej awantury, że prawie się rozstali.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wraca po przerwie

  Po dwutygodniowej przerwie na antenę Polsatu wraca przebojowy program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach w sobotę, 18 października, zobaczymy uczestników programu? Kto okaże się najlepszy?

 • Sebastian Karpiel-Bułecka: Przed ważną decyzją!

  To już pewne. W życiu Sebastiana Karpiela-Bułecki (43 l.) i Pauliny Krupińskiej (31 l.) szykuje się wielka rewolucja...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: Kto teraz zajmie się ich dziećmi?

  ...kilka miesięcy temu miała zupełnie inne plany. Z mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką (44 l., sprawdź! ) oraz dziećmi: Antosią (4 l.) i Jędrusiem (2 l.), zamierzała przenieść się na Podhale(...)! Trzeba dać im bezwarunkową miłość i poświęcić dużo czasu - uważa. Ponoć Sebastian zareagował słowami: a kto będzie dzieci odprowadzał do przedszkola? Reakcja muzyka jest zrozumiała, bo często wraca...

 • Górale i Czarna Afryka

  Na drugiej płycie "Na siedem" grupa Zakopower odeszła od typowego góralskiego folkloru. - Ja bym ją już sklasyfikował jako world music - mówi INTERIA.PL Sebastian Karpiel-Bułecka, lider zakopiańskiej ekipy.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska: uda im się pogodzić rodzicielstwo z pracą?

  Paulina Krupińska (28 l.) chce kontynuować karierę. Podkreśla, że uwielbia swoją pracę i nie wyobraża sobie całkowitej rezygnacji z niej. Co na to Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.)? Kto zajmie się córką?

 • Zakopower bez schizofrenii

  Lider zespołu Sebastian Karpiel-Bułecka w rozmowie z INTERIA.PL porównuje muzykę z architekturą.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka szczerze o powiększeniu rodziny! Co za informacje!

  Sebastian Karpiel-Bułecka (43 l.) zdradził w jednym z wywiadów, że jego żona, Paulina Krupińska (32 l.), nie ma z nim łatwego życia. Muzyk wyznał, że ma ciężki charakter, ale także podzielił się sensacyjną informacją. Podobno nie wykluczają starań o trzecie dziecko!

 • Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski?

  Od lat Alicja Bachleda-Curuś buduje karierę w Los Angeles. Czy dla miłości porzuci plany o amerykańskim śnie i wróci do Polski? Odpowiedź na to pytanie zna tylko ona.