• Informacje na temat:

  sebastian pawlak aktor

Artykuły na temat: sebastian pawlak aktor
 • Linda jak Clint Eastwood?

  ...dla niego autorytetem. A prywatnie to wielka frajda móc zagrać z Bogusławem Lindą - przyznał Cezary Łukaszewicz. W serialu zagrają także: Gabriela Muskała (policjantka Monika), Sebastian Pawlak(...)Na planie, w hali łódzkiego Opus TV, gdzie realizowane są sceny biurowe w komisariacie, spotykamy trójkę głównych aktorów: Bogusława Lindę, Annę Grycewicz oraz Cezarego Łukaszewicza. Wiodącą postacią...

 • Serialowy przewodnik

  Warszawy. Sebastian dzwoni do Adama z nowiną, że Weronika zaczęła rodzić. Na korytarzu do Petrusa podchodzi lekarz, by powiedzieć mu, że ma syna! odc.1550: Roztocka jest niespokojna, gdy dowiaduje(...) i Pola marzą o byciu statystkami w filmie, w którym gra Piotr. odc.21 Janek podejrzewa, że Maciek zdradza Julię. Piotr gości na kolacji w Fado. Podczas imprezy Krzysztof zauważa, że Kasia i aktor gdzieś...

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".

 • Jarzyna przerabia Cassavetesa

  24 kwietnia na scenie TR Warszawa odbędzie się premiera nowej sztuki Grzegorza Jarzyny "Druga kobieta". W spektaklu, opartym na scenariuszu Johna Cassavetesa do filmu 'Premiera" z Geną Rowlands, zobaczymy śmietankę polskich aktorów.

 • Adam Woronowicz o "Drugiej kobiecie": To spektakl o upływie czasu

  - Nie możemy cofnąć czasu. Usiłujemy zatrzymać go zmianami partnerów, operacjami plastycznymi, ale tak naprawdę on się nam wciąż wymyka - Adam Woronowicz mówi o sztuce "Druga kobieta", której premiera odbędzie się w czwartek w warszawskim TR.

 • "Paradoks": Linda jak Clint Eastwood?

  W Łodzi trwają zdjęcia do nowego serialu sensacyjno-kryminalnego TVP2 "Paradoks" w reżyserii Grega Zglińskiego i Borysa Lankosza. Jeden z 13 odcinków serialu wyreżyseruje też scenarzysta Igor Brejdygant.

 • Danuta Stenka w spektaklu Grzegorza Jarzyny

  Premiera "Drugiej kobiety" w reżyserii Grzegorza Jarzyny z Danutą Stenką i Adamem Woronowiczem w rolach głównych odbędzie się 24 kwietnia w warszawskim teatrze TR. Spektakl nawiązuje do filmu "Premiera" Johna Cassavetesa z 1977 r.