• Informacje na temat:

  sebastiana cybulskiego.

Artykuły na temat: sebastiana cybulskiego.
 • Znamy nominacje do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2019

  Poznaliśmy piątkę młodych polskich aktorów, którzy zostali nominowani do tegorocznej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Są niespodzianki?

 • Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego: W poszukiwaniu wybitnej indywidualności

  Katarzyna Figura i Andrzej Chyra, podczas gali 3 grudnia, otrzymają specjalne wyróżnienia z okazji 50-lecia Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Wtedy poznamy też laureata nagrody za 2019 r. Nominowani są Bartosz Bielenia, Maria Dębska, Eliza Rycembel, Sebastian Fabijański i Piotr Żurawski.

 • Bartosz Bielenia laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2019

  Bartosz Bielenia, wcielający się w filmie "Boże Ciało" w rolę Daniela, który po wyjściu z zakładu poprawczego zostaje omyłkowo wzięty za księdza, został laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2019. Z okazji 50-lecia nagrody Katarzyna Figura i Andrzej Chyra odebrali Nagrody Specjalne.

 • "Jowita": Ostatnia rola Cybulskiego

  Barbara Kwiatkowska, Kalina Jędrusik i Daniel Olbrychski - ci aktorzy wystąpili wspólnie w filmie Janusza Morgensterna "Jowita", który 45 lat temu trafił na ekrany polskich kin. Obraz przeszedł jednak do historii jako ostatnia rola tragicznie zmarłego Zbigniewa Cybulskiego.

 • Komu podrzuci kwiatki?

  Bohater Sebastiana Cybulskiego w serial u "Barwy szczęścia" przeszedł w ostatnim czasie przemianę. Czarny charakter znowu namiesza, tym razem jednak pozytywnie...

 • "Barwy szczęścia": Podstęp

  Wiadomość, że Kasia (Katarzyna Glinka) i Ksawery (Sebastian Cybulski) znowu są razem, skłoni Tymona (Hubert Jarczak) do działania.

 • Nie ma szans

  Sebastian Cybulski opowiada o ostatnich chwilach życia Ksawerego, swojego bohatera w "Barwach szczęścia". Zapowiada, że będzie sporo łez i emocji.

 • Mają coś ważnego do zrobienia...

  Nie sprawdził się jako mąż, teraz chce być dobrym przyjacielem. Ale szczęście nie jest pisane Kasi (Katarzyna Glinka) i Ksaweremu (Sebastian Cybulski).

 • Co nowego w "Barwach szczęścia"?

  Znajomi przestrzegali Kaśkę (Katarzyna Glinka) przed Ksawerym (Sebastian Cybulski). Jednak nie przewidzieli tego, że przystojny prawnik zmieni się pod wpływem uczucia. Co nowego czeka nas w "Barwach szczęścia"?

 • "Jowita": Relacja z potyczek między kobietą a mężczyzną

  Barbara Kwiatkowska, Kalina Jędrusik i Daniel Olbrychski - ci aktorzy wystąpili wspólnie w filmie Janusza Morgensterna "Jowita", który 50 lat temu trafił na ekrany polskich kin. Obraz przeszedł jednak do historii jako ostatnia rola tragicznie zmarłego Zbigniewa Cybulskiego.

Zdjęcia na temat: sebastiana cybulskiego.
Wideo na temat: sebastiana cybulskiego.
 • „Na Wspólnej”: Swingerski seks Ilony i Maksa

  Sąsiedzi Maksa (Adam Fidusiewicz) i Ilony (Anna Samusionek) - Anna (Magdalena Woleńska) i Cezary (Sebastian Cybulski) namówią w końcu Brzozowskich na swingerski seks! Ilona na stronie upomni męża żeby się wyluzował. Życząc mu powodzenia, z zalotnym uśmiechem podejdzie do Czarka. Anna zacznie kokietować Maksa. Lecz Brzozowski - w przeciwieństwie do żony - nie odnajdzie się w tej sytuacji. Nie będzie mógł patrzeć, jak Czarek coraz śmielej poczyna sobie z Iloną. W pewnym momencie podejdzie do...