• Informacje na temat:

  segda dorota

Artykuły na temat: segda dorota
 • Dorota Segda ponownie rektorem Akademii Sztuk Teatralnych

  Dotychczasowa rektor Akademii Sztuk Teatralnych (AST) im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie prof. Dorota Segda została wybrana w poniedziałek przez kolegium elektorów na kolejną kadencję, na lata 2020-2024 – poinformowała uczelnia.

 • Dorota Segda: Krakowianka

  Dorota Segda, aktorka znana z roli w filmie "Tato" oraz występu w serialu "Na dobre i na złe", świętuje w piątek 50. urodziny.

 • Dorota Segda i Stanisław Radwan: Miłość nie zna wieku

  ...– Można z nim pić, palić, głupio gadać, opowiadać świńskie kawały, albo nic nie robić i też jest cudownie – mówi o mężu Dorota Segda. Jest młodsza od niego o 27 lat. Udało im się stworzyć wyjątkowy związek.

 • Dorota Segda: "Pani od wiersza"

  Znakomita aktorka teatralna i filmowa, od 30 lat związana ze Starym Teatrem w Krakowie. Dorota Segda opowiada o roli Halinki w serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, tym, co dla niej w życiu ważne i ukochanym mężu, reżyserze i kompozytorze Stanisławie Radwanie.

 • Dorota Segda rektorem krakowskiej PWST

  Aktorka Dorota Segda została w poniedziałek wybrana przez Uczelniane Kolegium Elektorów na rektora Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

 • Dorota Segda: Wzorowa żona?

  Lolę - swoją bohaterkę z serialu "Ludzie Chudego" nazywa wzorową żoną. A jaka jest w małżeństwie Dorota Segda?

 • Dorota Segda jak Sylwia Gruchała

  W najbliższym odcinku serial u "Naznaczony" dojdzie do emocjonującego pojedynku. W szermierczym starciu spotkają się Dorota Segda i Karolina Kominek.

 • Dorota Segda jako Sally Carrera

  Najnowsza produkcja studia Pixar ( "Gdzie jest Nemo" , "Iniemamocni" ) w polskich kinach pojawi się już 23 czerwca. W polskiej wersji językowej "Aut" usłyszymy głosy znanych nam aktorów. Dorota Segda ( "Tato" ), która wcieli się w Sally Carrerę oraz Daniel Olbrychski ( "Ogniem i mieczem" ) jako wójt Hudson opowiedzieli o swojej przygodzie z dubbingiem oraz doświadczeniach z motoryzacją.

 • D. Segda odchodzi

  Dorota Segda odchodzi z serial u "Na dobre i na złe". Na szczęście, nie na stałe. "Nie wykluczamy powrotu pani Segdy do serialu, ale na razie po prostu nie mamy dla niej wątku, który mógłby na dłużej przyciągnąć uwagę widzów" - mówi Agnieszka Krakowiak-Kondracka, wiodąca scenarzystka serialu.

 • "Ojciec Mateusz": Segda pisarką

  ...(Piotr Miazga). Czy jednak komendant zdąży uratować pisarkę (Dorota Segda)? Bezwzględny bandzior (Maciej Winkler) już przyłożył jej nóż do szyi. Wydaje się, że to przypadkowy napad na samotną kobietę, ale wyjdzie na jaw, że ofiara ataku jest precyzyjnie wybrana. - Moja bohaterka, autorka kryminalnych bestsellerów, w swoich powieściach wykorzystywała autentyczne historie - mówi Dorota Segda. - Dość...

Zdjęcia na temat: segda dorota
 • Lola (Dorota Segda)
Wideo na temat: segda dorota
 • Krzysztof Dracz w nowym serialu TVP2 „Artyści”

  Wiosną na antenie TVP2 zadebiutuje serial zatytułowany „Artyści”. Będzie to 8-odcinkowa opowieść o kulisach funkcjonowania jednego z warszawskich teatrów. W obsadzie znaleźli się m.in. Krzysztof Dracz, Edward Lubaszenko i Dorota Segda. Serial powstaje z okazji 250-lecia teatru publicznego w Polsce.

Dyskusje na temat: segda dorota