• Informacje na temat:

  sekielski i tadla

Artykuły na temat: sekielski i tadla
 • Tadla i Sekielski odchodzą z TVN-u

  Sytuacja finansowa TVN nie należy do najlepszych - cięcia, oszczędności, zwolnienia. Wygląda na to, że zarówno Beata Tadla, jak i Tomasz Sekielski postanowili wziąć los w swoje ręce i nie czekać na najgorsze.

 • Beata Tadla odchodzi z TVN

  Beata Tadla, prezenterka "Faktów" TVN przechodzi do Telewizji Polskiej, gdzie prowadzić będzie główne wydanie "Wiadomości" w TVP1.

 • Beata Tadla także w TVP Info

  Prowadząca "Fakty" TVN Beata Tadla podpisała umowę z TVP. Za kilka miesięcy pojawi się na antenie jako prowadząca główne wydanie "Wiadomości" TVP1.

 • Rozstań z TVP ciąg dalszy

  Tomasz Sekielski, Dorota Wysocka-Schnepf, Katarzyna Trzaskalska - dla tych dziennikarzy 7 lipca 2016 nie okazał się najszczęśliwszą datą w karierze. Cała trójka musiała pożegnać się tego dnia z TVP1.

 • "Kawa czy herbata?" zmienia formułę

  Od stycznia najstarszy polski program śniadaniowy zmienia formułę. Każdy dzień będzie miał swojego samodzielnego prowadzącego. Gospodarzami programu "Kawa czy herbata?" od stycznia będą: Beata Tadla, Agata Konarska, Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski i Paweł Pochwała.

 • Stacja docelowa?

  ...pytanie na ten temat krótkim "bez komentarza". Jednak przecież TVP1 zdążyła do siebie zwabić inne osobowości TVN. Dziennikarze Beata Tadla i Tomasz Sekielski zmienili pracę wiosną. Nie odstraszyły ich nawet zapisy w umowie o kilkumiesięcznym zakazie pracy dla konkurencji. W związku z tym Beata Tadla poprowadzi główne wydanie "Wiadomości" dopiero jesienią. A Tomasz Sekielski dostanie program...

 • Sam, ale nie samotny

  O godzinie 7:30 na korytarzach w siedzibie Telewizji Polskiej nie widać żywego ducha. Dopiero w bufecie, przy studiu nr 4, gdzie powstaje "Kawa czy herbata?", słychać jakieś głosy. Beata Tadla rozmawia z Tomaszem Raczkiem, a Jarosław Kret z Tomaszem Sekielskim. - Jarek, masz wejście, szybko do studia - słychać głos reżesera. - Jarek!!! Jarek w końcu podrywa się z kanapy i dwie sekundy później...

 • Protest w obronie programu "Kawa czy herbata?"

  ...zmienił formułę. Oprócz gospodarzy, którymi byli: Beata Tadla, Agata Konarska, Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski i Paweł Pochwała, w "Kawie czy herbacie?" oglądać (i słuchać) mogliśmy również Tomasza Sekielskiego, Krzysztofa Ziemca, Macieja Orłosia, Przemysława Babiarza oraz Jerzego Kisielewskiego, którzy prezentowali autorski przegląd prasy. Każdego dnia do studia przychodził również Jarosław Kret...

Zdjęcia na temat: sekielski i tadla