• Informacje na temat:

  sekretny plan

Artykuły na temat: sekretny plan
 • J. Jackson: Sekretny ślub?

  Brett Ratner, znany reżyser i producent filmowy, podgrzał atmosferę wokół związku Janet Jackson i rapera Jermaine'a Dupri. W obrazie nakręconym przez stację MTV określił bowiem tego ostatniego, jako "żonatego człowieka". Sprowokowało to plotki o sekretnym ślubie piosenkarki.

 • Sophie Turner: Edukacja seksualna na planie "Gry o tron"

  ..."Stella" Turner przyznała, że "wszystkiego, czego chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać" dowiedziała się z... planu "Gry o tron". Aktorka ujawniła, że kiedy miała 16 lat, mama(...), że "Gra o tron" jest "niezwykle odkrywczym" serialem. Produkcja HBO znana jest dzięki niezwykle odważnym scenom erotycznym; Turner wspomina konfuzję, jaka towarzyszyła jej, kiedy plan serialu...

 • Nieudany Prima Aprilis w radiu

  Nie udał się żart jednej z nowozelandzkich stacji radio wych, która przez kilka dni zapowiadała sekretny, akustyczny koncert amerykańskiej grupy Foo Fighters.

 • Weekend w kinie: Rewolwerowcy i zwierzaki

  Western "Siedmiu wspaniałych", komedia "Plan Maggie", animacja "Sekretne życie zwierzaków domowych" i dokument "Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham" - między innymi te filmy wchodzą w piątek, 23 września, na ekrany polskich kin.

 • Niezależna Jessica Lange

  Jessica Lange ( "Tytus Andronikus" , "Duża ryba" ) i Maria Bello ( "Sekretne okno" , "Cooler" ) zagrają w niezależnym filmie "Aftershock". Pierwszy klaps na planie opowieści padnie w listopadzie. Zdjęcia realizowane będą w Nowym Jorku.

 • "Kevin sam w domu": Elvis Presley w obsadzie? To największa zagadka

  ...lot i wrócić do swojego syna. Mężczyzna znajdujący się na drugim planie miał gęstą brodę, podobną do tej, którą Elvis nosił m.in. w filmie "Charro!" z 1969 roku. Dowodem ma być też kształt szyi...

 • Ślub pod wpływem impulsu

  Para poznała się na planie teledysku. Od tego czasu plotka rskie media nieustannie spekulowały na temat romansu Mariah i Nicka. Od niedawna Carey widywana była także z diamentowym pierścionkiem, który gazety uznały za zaręczynowy. Serwisy plotkarskie podały, że w środę (30 kwietnia) Carey i Cannon wzięli potajemnie ślub na Bahamach. Źródła donoszą, że ceremonia była wynikiem "impulsu", a na...

 • Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub?

  Od kiedy Brad Pitt rozstał się z Angeliną Jolie media na całym świecie spekulują, że już niedługo będzie wielki powrót Brada Pitta i Jennifer Aniston. Dodatkowo emocje podgrzewa fakt, że Pitt pojawił się na 50. urodzinach aktorki, a później byli widziani na kilku randkach. Teraz na palcu Aniston można dostrzec obrączkę! Czy byli małżonkowie wzięli sekretny ślub?

 • Powstanie film o The Runaways

  ...od narkotyków. Fanning ma szansę spotkać się raz jeszcze na filmowym planie ze Stewart, ponieważ producenci zapowiedzieli, ze młoda aktorka zagra w drugiej części "Zmierzchu".

 • Zaledwie kilka tygodni temu nominowany do Oscara aktor zdradził, że nie zamierza w najbliższym czasie towarzyszyć małżonce na filmowym planie. Nie wykluczył jednak takiej możliwości. "Gdyby coś(...), pracuje na planie realizowanego w Wielkiej Brytanii kostiumowego widowiska "The Libertine". W obrazie tym odtwarza postać Johna Wilmota, słynnego siedemnastowiecznego brytyjskiego poety i hulaki.

Zdjęcia na temat: sekretny plan
Wideo na temat: sekretny plan
 • Brad Pitt podejrzewany o romans z Marion Cotillard

  Angelina Jolie podobno wynajęła prywatnego detektywa, bo niepokoiła ją relacja męża z koleżanką z planu Marion Cotillard. Aktorzy zagrali wspólnie w filmie "Sprzymierzeni". Media podejrzewają, że to sekretny romans gwiazdora stał się prawdziwym powodem rozwodu kultowej pary show-biznesu. Jak donoszą źródła z otoczenia aktorki, Cotillard jest załamana, że została wciągnięta w tę aferę / źródło