• Informacje na temat:

  sekrety roberta

Artykuły na temat: sekrety roberta
 • Sekrety Roberta Janowskiego

  Niewiele osób wie, że Robert Janowski - aktor i piosenkarz prowadzący teleturniej "Jaka to melodia" - z wykształcenia jest weterynarzem, a w wolnych chwilach pisze wiersze.

 • "Tajemnice Silver Lake": Sekrety Hollywood

  ...21 września na ekrany polskich kin trafią "Tajemnice Silver Lake” w reżyserii Davida Roberta Mitchella. Twórca horroru „Coś za mną chodzi” powraca pełnym czarnego humoru kryminałem nawiązującym do klasycznych filmów noir.

 • "Tajemnice Silver Lake": Sekrety popkultury

  David Robert Mitchell, twórca horroru "Coś za mną chodzi", powraca pełnym czarnego humoru kryminałem nawiązującym do klasycznych filmów noir. Obraz trafi na ekrany polskich kin 21 września.

 • "Karuzela": Nowy film Robert Wichrowskiego

  ..."Karuzela", najnowszy film Roberta Wichrowskiego wejdzie na ekrany kin 23 maja. Miłość, przyjaźń, zdrada i namiętność będą przeplatać się nawzajem i stworzą karuzelę emocji, która porwie widzów w świat niejednoznacznych bohaterów i skomplikowanych historii.

 • "Jane Fonda w pięciu odsłonach": Sekrety z życia aktorki

  Dziewczyna z sąsiedztwa, propagatorka zdrowego stylu życia, seksowny kociak, aktywistka. Życie nagrodzonej Oscarem Jane Fondy zawsze stało pod znakiem kontrowersji, tragedii i nieustannych zmian, które obserwował cały świat. Dokument HBO, który jest kameralnym zapisem życia Jane Fondy, został wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzaną dokumentalistkę Susan Lacy. Jego premiera odbędzie się we wtorek, 25 września w HBO GO oraz 4 października w HBO.

 • Obnażała sekrety największych polityków

  Kiedy Oriana Fallaci miała kilkanaście lat szmuglowała granaty w sałacie, by później jako dojrzała kobieta ze spokojem "pokazać środkowy palec" politykom i relacjonować największe konflikty zbrojne w Wietnamie, Pakistanie, Indiach, na Bliskim Wschodzie, czy Ameryce Łacińskiej.

 • "Robert Makłowicz" w Kotle Stalingradzkim

  ...czasu prażanin Jan Hrebejk, którego "Czeski błąd" właśnie zadebiutował w polskich kinach, zdradzał sekrety produkcji filmów w byłej Czechosłowacji: "po prostu, gdy historia staje się zbyt tragiczna, dodajemy trochę humoru, a gdy zbyt zabawna, trochę dramatu". Reżyser "Kucharzy historii" wyznaje tę samą zasadę. Interesujący jest przepis na film dokumentalny Kerekesa. Wzorem Roberta Makłowicza, u boku...

 • Największe gwiazdy zdradzają sekrety Andrzejowi Sołtysikowi

  Choć zazwyczaj trudno ich namówić na zwierzenia i rzadko udzielają wywiadów to Andrzejowi Sołtysikowi udało się przekonać do szczerej rozmowy największe osobowości polskiego kina.

 • Robert Plant i Alison Krauss na święta ("Light of Christmas Day")

  Komedia w reżyserii Jessiego Nelsona to bożonarodzeniowa historia pewnego rodzinnego zjazdu. Choć przygotowania do rodzinnego świętowania wydają się być dopięte na ostatni guzik, rodzinę Coopersów zaskoczy tego wieczoru niejeden niespodziewany gość i nieoczekiwany prezent. Przy okazji na jaw wyjdą rodzinne sekrety... W obsadzie filmu "Kochajmy się od święta" zobaczymy między innymi gwiazdy takie...

 • "Sin City 2" jako serial?

  Robert Rodriguez trzyma sekrety produkcji "Sin City 2" w ścisłej tajemnicy, jednak podczas wizyty w programie "The Charlie Rose Show" ujawnił, że nie wyklucza zrobienia telewizyjnej wersji sequela "Sin City - Miasto Grzechu" .

Wideo na temat: sekrety roberta
 • Anna Kalata zdradza sekrety swojej idealnej sylwetki!

  Anna Kalata znana jest m.in. z tego, że kilka lat temu znacznie schudła i wypiękniała. W rozmowie z Robertem Patoletą zdradziła, że systematycznie dba o siebie i cały czas przestrzega diety. Nawiązując do efektu jo-jo Dominiki Gwit stwierdziła, że nie powinno się chudnąć na siłę. Ostrzegła jednak, że nadwaga nie sprzyja zdrowiu i powoduje wiele chorób. (WideoPortal / x-news)

 • "Na dobre i na złe": Robert Koszucki o serialu

  - Postać doktora Konicy zwykle jest otwarta na romanse, zwłaszcza po tych burzliwych związkach, które ma już za sobą. Doktor Konica nie rezygnuje i jest miły dla wszystkich. Jakie jeszcze sekrety zdradził nam Robert Koszucki?

 • "Outcast: Opętanie": Premiera 2. sezonu już 10 kwietnia

  . Kiedy tylko mężczyzna odryje prześladujące go sekrety ze swojej przeszłości, jego zmagania przerodzą się w walkę o los całego Rome. "Outcast: Opętanie" powstał na podstawie komiksu autorstwa Paula Azacety i Roberta Kirkmana, który nie tylko jest twórcą serialu, lecz również pełni funkcję producenta wykonawczego. Za produkcję odpowiadają również showrunner Chris Black oraz David Alpert, Sharon Tal