• Informacje na temat:

  sekrety urody gwiazd

Artykuły na temat: sekrety urody gwiazd
 • "Klinika urody gwiazd": Sekrety polskich celebrytów

  Czego wstydzi się Magdalena Różczka? Co starają się ukryć Dominika Zasiewska i Ewa Kasprzyk? W nowym programie TLC "Klinika urody gwiazd" widzowie zobaczą nie tylko ich zwierzenia, ale również zabiegi upiększające, którym zdecydowały się poddać.

 • Teri Hatcher: "Magiczny" sposób na zachowanie urody

  Teri Hatcher wyjawiła, jak dba o urodę, by mimo ukończonych 55 lat, wciąż zachwycać młodzieńczym wyglądem. Gwiazda serialu "Gotowe na wszystko" przyznaje, że ma swój niezawodne recepty na nieskazitelną skórę. "Czuję się najpiękniejsza, gdy jestem najbardziej autentyczną wersją siebie" - dodaje.

 • Sposoby na urodę Jennifer Lopez

  Amerykańska aktorka, piosenkarka popowa i tancerka Jennifer Lopez wciąż zachwyca urodą, choć w tym roku będzie obchodzić 49. urodziny. Matka bliźniąt wydaje się być odporna na upływ czasu. Jak to robi? Niektóre sekrety swojej urody gwiazda zdradziła w jednym z wywiadów.

 • "Jane Fonda w pięciu odsłonach": Sekrety z życia aktorki

  Redfordem, Lily Tomlin, producentką Paulą Weinstein oraz byłymi mężami gwiazdy Tomem Haydenem i Tedem Turnerem. Tytuł aktu piątego składa hołd samej Fondzie, która mierzy się w końcu z własnymi demonami...

 • Sekrety piękna Cate Blanchett

  ...razy dziennie. Dodatkowo czasem stosuje maseczki do twarzy. Najlepszą wskazówkę w kwestii urody artystka dostała od mamy. Powtarzała ona Cate, by nawilżała dłonie, zwłaszcza z wierzchu, bo zadbane(...) gwiazda była jeszcze trzykrotnie nominowana do Oscara za role w filmach: "Notatki o skandalu" (2006), "I'm Not There. Gdzie indziej jestem" (2007) oraz "Elizabeth: Złoty wiek" (2007). Blanchett to...

 • "Sekrety lekarzy": Wyluzowany i empatyczny Krzysztof Gojdź

  Doktor Krzysztof Gojdź, znany z programu "Sekrety lekarzy", przyznaje, że dla swoich pacjentów jest nie tylko lekarzem, ale i psychoterapeutą. Dzięki takiej postawie zdobył szacunek i uznanie, a klientów mu przybywa. Gójdź już planuje otwarcie 10 swoich klinik w Polsce, a także na Bliskim Wschodzie, w Azji oraz Australii.

 • Gwiazda w "Londyńczykach"

  Wielka gwiazda polskiego kina w serial u "Londyńczycy"! Anna Nehrebecka o swojej bohaterce, Małgorzacie mówi: "To pewna siebie, bardzo podobna do mnie kobieta!".

 • Krupińska i Kuźniar nowymi gwiazdami TVN Style

  ..."Słodka rywalizacja" pod okiem Agnieszki Pilaszewskiej, Paulina Krupińska zaprosi widzów do "Kliniki urody" oraz Jarosław Kuźniar, który zboczy z turystycznych szlaków Rio - to niektóre z nowości TVN Style. Oprócz popularnych programów stacja proponuje ciekawe dokumenty.

 • Schejbal: Jestem leniuchem

  Magdalena Schejbal - gwiazda "Szpilek na Giewoncie" - zdradza sekrety swojej urody oraz wyznaje, jak spędza czas między zdjęciami do serialu.

 • Marilyn Monroe: Wciąż wzbudza wielkie emocje

  Choć odeszła 56 lat temu, nadal uznawana jest za ikonę – ideał kobiecości i seksapilu. Jej życie to wiele znaków zapytania, a fani pragną poznać wszystkie sekrety gwiazdy. Niedawno ujawniono okoliczności narodzin artystycznego pseudonimu, dzięki któremu Norma Jeane Baker stała się Marilyn Monroe.