• Informacje na temat:

  sekrety zdradza

Artykuły na temat: sekrety zdradza
 • Madonna zdradza sekrety

  Madonna wygłosiła niezapowiedziany wykład dla studentów uniwersytetu w Nowym Jorku. Wokalistka opowiadała o swojej karierze i nowym filmie, który studenci mieli okazję obejrzeć przed jej przemową.

 • Ewa Farna zdradza sekrety sylwestra Polsatu

  Czego możemy spodziewać się po występie Ewy Farnej podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach? Zobaczcie sami!

 • Johnny Depp zdradza pirackie sekrety

  ...z nich. "Jak do tej pory to była świetna zabawa" - zdradzał Johnny Depp dziennikarzom. "W drugim i trzecim filmie będzie można poznać kilka zaskakujących oblicz Kapitana Jacka Sparrowa. Poza tym...

 • Danuta Stenka zdradza swoje sekrety

  .... Artystka zdradza, że nie zostałaby aktorką, a później jej kariera nie potoczyłaby się tak wspaniale, gdyby nie ludzie, którzy pomagali jej podejmować decyzje, pchali ją do przodu. "Od pierwszego pomysłu...

 • "Ranczo": Viola Arlak zdradza sekrety serialu

  Praca na planie "Rancza" to czysta przyjemność! Tego zdania jest nie tylko Viola Arlak, która gra senatorową Kozioł. Smak wielkiej przygody poznaliśmy i my! Byliśmy na planie ostatniego odcinka. Czy będzie ciąg dalszy?

 • Laurence Fishburne zdradza sekrety "Matrixa"

  Laurence Fishburne, słynny Morpheus z kultowej produkcji braci Wachowskich "Matrix" , ujawnił kilka szczegółów scenariusza drugiej części filmu. Akcja obrazu "The Matrix Reloaded" ma podobno rozgrywać się sześć miesięcy po historii opowiedzianej w "Matrixie" .

 • Michał Szpak i jego loczek. Marlena zdradza sekrety brata

  "Można powiedzieć, że był wstydliwy" - opowiada Marlena Szpak, siostra Michała Szpak.

 • Anna Mucha zdradza sekrety "M jak miłość"

  ...- Przede wszystkim wróci po ciężkiej operacji, co na pewno będzie rzutowało na jej życie i zmiany, które w nim nastąpią - opowiada Anna Mucha w rozmowie, którą w całości można przeczytać w najnowszym 32. numerze "Tele Tygodnia". Aktorka zdradza, że rozbudowany zostanie wątek Wiktora (w tej roli Piotr Grabowski), ojca Karoliny - dziewczyny, od której Magda otrzymała przeszczepione serce...

 • Nie zdradza swoich sekretów

  Gospodyni "Tańca z gwiazdami", tym razem jako gość, pojawi się w innym show - "Gotowi na ślub". Czy zdradzi sekrety swojego małżeństwa?

 • Sekrety urody Marceliny Zawadzkiej

  Marcelina Zawadzka na ekranie zawsze prezentuje się nieskazitelnie. Miss Polonia 2011, obecnie prowadząca "Pytanie na śniadanie", zdradza między innymi, że słowiańską urodę odziedziczyła po tacie.

Wideo na temat: sekrety zdradza
 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny zdradza sekrety 3. sezonu!

  życie Anny (Maja Ostaszewska) i Michała (Maciej Zakościelny) nie będzie układać się tak, jak planowali. Gdy dr Wolski dowie się, że jest bardzo poważnie chory, ich związek zostanie wystawiony na próbę. Czy Anna, pochłonięta rozwiązywaniem zagadki z przeszłości swojej i Artmana, będzie dla niego wsparciem?

 • "M jak miłość": Olga Kalicka zdradza sekrety

  Olga Kalicka, czyli serialowa Justyna Górska, zdradza nam parę szczegółów dotyczących najnowszych seriali z jej udziałem - "M jak miłość" i "rodzinka.pl" - oraz ucina spekulacje dotyczące jej odejścia z lubianej przez widzów "Emki".

 • Anna Kalata zdradza sekrety swojej idealnej sylwetki!

  Anna Kalata znana jest m.in. z tego, że kilka lat temu znacznie schudła i wypiękniała. W rozmowie z Robertem Patoletą zdradziła, że systematycznie dba o siebie i cały czas przestrzega diety. Nawiązując do efektu jo-jo Dominiki Gwit stwierdziła, że nie powinno się chudnąć na siłę. Ostrzegła jednak, że nadwaga nie sprzyja zdrowiu i powoduje wiele chorób. (WideoPortal / x-news)

Dyskusje na temat: sekrety zdradza