• Informacje na temat:

  selena gomez i taylor

Artykuły na temat: selena gomez i taylor
 • Selena Gomez "Rare": O miłości do samej siebie

  Wygląda na to, że Selena Gomez w końcu zaczęła skupiać się na sobie - na tym, co chce przekazać swoim słuchaczom, w jakie brzmienia to zapakować i jakie historie chce opowiedzieć. Są to historie mocno osobiste, choć nie zagłębiające się zbytnio w szczegóły.

 • Selena Gomez tańczy w nowym klipie i pomaga innym ("Dance Again")

  Prawie sześć milionów wyświetleń w ciągu czterech dni zdobył nowy klip Seleny Gomez do utworu "Dance Again". Wokalistka ruszyła również z akcją pomocy dla muzyków mających.

 • Selena Gomez już nie jest królową Instagrama

  Selena Gomez już nie jest najpopularniejszą osobą na Instagramie. Amerykańska wokalistka koronę oddała w ręce portugalskiego piłkarza, Cristiana Ronalda.

 • Selena Gomez z rekordem na Instagramie

  Ponad 100 mln obserwujących fanów ma już na swoim koncie na Instagramie Selena Gomez. 24-letnia Amerykanka jako pierwsza przekroczyła ten próg, chociaż na profil nic nie wrzuciła od połowy sierpnia.

 • ​Selena Gomez zdominowała Instagrama w 2016 roku

  Profil Seleny Gomez na Instagramie śledzą ponad 103 miliony użytkowników, co oznacza, że amerykańska wokalistka jest najpopularniejszą gwiazdą w tym serwisie społecznościowym. Okazuje się, że Gomez może również liczyć na najbardziej aktywnych fanów w sieci.

 • Selena Gomez i Taylor Swift już nie są najlepszymi przyjaciółkami

  Były papużkami-nierozłączkami amerykańskiego show-biznesu. Ale to już koniec. Selena Gomez i Taylor Swift przestały się przyjaźnić.

 • "Carpool Karaoke": Selena Gomez i James Corden na rollercoasterze!

  Gościem najnowszego odcinka była Selena Gomez. Amerykańska piosenkarka odpowiadała Jamesowi Cordenowi na pytania podczas jazdy kolejką górską.

 • Selena Gomez nie ma sobie równych na Instagramie

  ...​Profil Seleny Gomez na Instagramie jest najpopularniejszym w tym serwisie - śledzi go już ponad 110 mln użytkowników. Wokalistka podziękowała fanom i wyraziła wdzięczność za ich wsparcie.

 • Selena Gomez: Pocałunki z koleżanką na imprezie

  Impreza Seleny Gomez z okazji Dnia Niepodległości w USA w pewnym momencie potoczyła się w zupełnie nieznanym kierunku. Wokalistka całowała się z inną gwiazdką Ruby Carr.

 • Ile Selena Gomez zarobiła dzięki mediom społecznościowym?

  Selena Gomez jest obecnie najczęściej obserwowaną osobą na Instagramie. Jej poczynania w serwisie śledzi ponad 90 milionów użytkowników. Gwiazda wyprzedziła w tym rankingu swoją koleżankę Taylor Swift . Co ciekawe według rankingu D’Marie Selena Gomez jest najczęściej śledzoną gwiazdą we wszystkich mediach społecznościowych. Licząc fanów z Instagrama, Twittera i Facebooka, Selenę obserwuje...