• Informacje na temat:

  serial bee

Artykuły na temat: serial bee
 • "Wentworth": Piekło kobiecego więzienia

  Danielle Cormack wciela się w Beę Smith, główną heroinę nowego serialu "Wentworth. Więzienie dla kobiet". Jej bohaterka musi nauczyć się żyć w brutalnej i pełnej intryg rzeczywistości, w której najsilniejsza rywalka może okazać się największą sojuszniczką. Nam opowiada o kulisach pracy na planie, ewolucji swojej postaci i więziennej rzeczywistości.

 • Nagrody TCA 2016 rozdane!

  Rywali zdecydowanie pokonała produkcja stacji FX "American Crime Story. Sprawa O.J. Simpsona". Serial został nagrodzony w dwóch kategoriach (wyjątkowy film telewizyjny lub miniserial, program roku(...) przypadło Rachel Bloom. Z kolei wyjątkowe osiągnięcie w dramacie i wyjątkowe osiągnięcie w komedii przypadło kolejno serialowi "Zawód: Amerykanin" (tym razem los nie uśmiechnął się do "Gry o tron...

 • Nominacje do nagród TCA

  ...stacji The CW ("Crazy Ex-Girlfriend") i Lifetime ("UnREAl"). W zestawieniu znaleźli się i starzy wyjadacze - kolejne nominacje na swoim koncie mają takie seriale jak "Gra o tron", "Zawód: Amerykanin(...) w stanie zrealizować świetny i intrygujący serial, jest produkcja "UnREAL" z Shiri Appleby i Constance Zimmer w rolach głównych. Oto lista nominacji: Indywidualne osiągnięcie w dramacie Bryan Cranston...

 • Jerry Seinfeld: Pszczółka S?

  Telewizyjny komik Jerry Seinfeld zamierza wyprodukować animowany film fabularny, oparty na własnym pomyśle. Projekt nosi roboczy tytuł "Bee Movie" i opowie o świecie pszczół. Aktor udzieli głosu głównemu bohaterowi przedsięwzięcia.

 • 12 piosenek, które zmieniły świat

  Na kanale Planete pojawi się wkrótce serial pokazujący wpływ rocka na losy świata. Znajdzie się w nim zestawienie 12 piosenek, które zmieniły świat. Co sądzicie o takim wyborze?

 • Disco Sylwester z Dwójką

  W sylwestrową noc telewizyjna Dwójka i Wrocław zapraszają na zabawę, która przeniesie nas w niezapomniane złote czasy muzyki disco, kiedy na parkietach królowała gorączka sobotniej nocy, a najnowsze taneczne trendy kształtowały Studio 54 w Nowym Jorku i Studio 2 w Polsce.

 • Disco Sylwester z Dwójką: Jedyne takie przedsięwzięcie

  30-osobowy chór, 20 instrumentalistów i 80 tancerzy. Największe przeboje klasyki disco lat 70. i 80. Same partytury muzyczne zajmują pięć tomów grubych, jak encyklopedia i ważą... 20 kilogramów!

Dyskusje na temat: serial bee