• Informacje na temat:

  serial blondynka

Artykuły na temat: serial blondynka
 • Marta Żmuda Trzebiatowska jako "Blondynka"

  ..."Blondynka" to serial, który od 10 lat porusza i bawi widzów TVP1. Z okazji nadchodzącego 8 już sezonu serialu 29 października w siedzibie TVP w Warszawie zorganizowano konferencję z twórcami serialu i nową odtwórczynią tytułowej roli - Martą Żmudą Trzebiatowską.

 • Powstanie trzecia część "Legalnej blondynki"? Są konkrety!

  ...jest ona jako aktorka. Popularność przyniosła jej rola w serialu "Biuro". Ugruntowała ją stworzonym przez siebie serialem komediowo-romantycznym "The Mindy Project". Ostatnim sukcesem Kaling był stworzony przez nią dla Netfliksa serial "Jeszcze nigdy...". Aktorka i scenarzystka stworzyła również serialową wersję "Czterech wesel i pogrzebu". Z kolei Dan Goor to twórca sukcesów seriali komediowych...

 • Blondynka powraca

  Bohaterka przebojowych opowieści "Legalna blondynka" i "Legalna blondynka 2" niedługo podbije mały ekran. Serial po raz pierwszy próbowano zrealizować trzy lata temu, po kasowym sukcesie pierwszego filmu (95 milionów dolarów wpływów z rynku amerykańskiego). Jednak dopiero teraz udało się sfinalizować prace przygotowawcze.

 • Trzebiatowska "Blondynką"?

  TVP zrealizuje nowy serial "Blondynka". Będzie to opowieść o kobiecie, która postanawia przeprowadzić się z dużego miasta na wieś, by tam rozpocząć nowe życie. W tytułową postać wcielić się ma Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Blondynka": Dwie ciąże, żadnego wesela

  Rzecz zaczyna się od trzęsienia ziemi, czyli porodu klaczy Nefretete, cudem, a raczej kłamstwem uratowanej z rzeźni, który odbiera doktor Fus, Sylwia, Dawid i jeszcze kilku mieszkańców Majaków. Narodziny to rzecz piękna i symboliczna, więc sądzić można, że równie pięknie, szczęśliwie i stabilnie płynąć będzie życie bohaterów serialu. Nic bardziej mylnego. W tym tyglu emocji diabeł nie raz...

 • Na wiosnę najlepsza "Blondynka"

  ..."Blondynka" to najpopularniejszy serial z wiosennej oferty telewizyjnej Jedynki.

 • "Blondynka" ponownie hitem weekendu

  Serial TVP1 "Blondynka" uzyskał podczas minionego weekendu najwyższą oglądalność. To trzeci tydzień z rzędu, gdy mu się to udaje.

 • Nadal nie ma blondynki

  Telewizja Polska nadal poszukuje tytułowej bohaterki do nowego serial u "Blondynka". Dotychczasowe kandydatki - Anna Guzik i Magda Schejbal - nie spodobały się producentom.

 • "Blondynka" lepsza od "BrzydUli"

  TVP1 rozpoczęła emisję "Blondynki" 7 marca. Serial nadawany jest w niedziele o godz. 20:20. Osiem zaprezentowanych do tej pory odcinków gromadziło przed telewizorami w ciągu minuty średnio 5,05 mln widzów i zapewniło Jedynce 30,48 proc. udziału w rynku - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. Wynik ten ulokował stację na pierwszej pozycji pod względem oglądalności w niedzielnym paśmie...

 • Tajemnica sukcesu "Blondynki"

  ..."Blondynka" podbiła serca widzów. I dowiodła, że szansę na powodzenie ma nie tylko nowa wersja zagranicznego przeboju, ale też oryginalna polska opowieść.

Zdjęcia na temat: serial blondynka
Wideo na temat: serial blondynka
 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  - Zgodziłem się zagrać wójta. Powiedziałem: "Dobra, ale będę grał o kulach". Na co oni powiedzieli: "No dobra, napiszemy, że wójt miał operację biodra". Śmieszne mi to się wydaje. Serial jest(...). Popularność przyniosła mu rola Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich". Ostatnio można było go oglądać w jury show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" w stacji Polsat.

 • "Blondynka" i Czerwone gitary

  Klip promuje serial TVP "BLONDYNKA". Audio: "Wymarzona Miłość" - Czerwone Gitary.

 • Anna Maria Buczek i Katarzyna Ucherska o serialu "Dziewczyny ze Lwowa"

  „Dziewczyny ze Lwowa” to kolejna nowość w jesiennej ramówce TVP1. Serial opowiadać będzie historię czterech Ukrainek, które próbują ułożyć sobie życie w Polsce. W rolach głównych występują Anna Maria Buczek, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska i Magdalena Wróbel. Na dwa miesiące serial ten zastąpi czwarty sezon „Blondynki” w niedzielne wieczory.

Dyskusje na temat: serial blondynka