• Informacje na temat:

  serial galeria aktorzy

Artykuły na temat: serial galeria aktorzy
 • "Galeria": Piekielnie trudne sceny

  ...przyznają, że to były dla nich piekielnie trudne. Gra się je łatwiej, gdy aktorzy mają czas by się poznać. Smaczku tej historii niech doda fakt, że romans żony odkryje zazdrosny mąż - Krzysztof Wieszczek, do niedawana góral w "Szpilkach na Giewoncie". W "Galerii" jego bohater jest równie krewki. A to nie jedyne nowe wątki miłosne w serialu. Równie widowiskowe będą sceny w których uwodzić się będą...

 • To był mecz piłkarski, jakiego jeszcze nie było! Na boisko wybiegli m.in. bracia Mroczkowie, Maciej Zakościelny, Przemysław Sadowski, Andrzej Precigs, Steffen Moller i Ryszard Zatorski, a wśród kibiców dostrzegliśmy Kacpra Kuszewskiego, Joannę Koroniewską, Agnieszkę Fitkau-Perepeczko i Małgorzatę Kożuchowską. Wszystko z okazji meczu ekipy serial u "M jak Miłość" z drużyną komedii romantycznej...

 • "Niania" w Paryżu

  Aktorzy znanego i lubianego serial u komediowego "Niania" wylecieli do Paryża. Celem wyjazdu jest nakręcenie romantycznych scen pomiędzy nianią Franią, a Maksymilianem Skalskim.

 • Najlepsze filmy s-f

  Prezentujemy listę 25. najważniejszych filmów i seriali science-fiction na przestrzeni ostatnich 25 lat.

 • Ranczo znów triumfuje

  Agnieszka Dygant ulubienicą publiczności, "Daleko od noszy" według widzów najzabawniejszym seriale m a "Szymon Majewski Show" ulubionym programem publiczności.

 • V Festiwal Dobrego Humoru

  Na rozpoczętym w czwartek, 24 czerwca, w Gdańsku, V Festiwalu Dobrego Humoru, programy rozrywkowe rywalizować będą w siedmiu kategoriach. O nagrodę w kategorii "najdowcipniejszy serial telewizyjny" walczyć będą m.in. "Lokatorzy", "Złotopolscy", "Świat według Kiepskich" oraz "Kasia i Tomek" . Impreza potrwa trzy dni.

 • Po wakacyjnej przerwie do pracy wrócili aktorzy i twórcy serial u "Klan". Trudno w to uwierzyć, ale filmowcy powoli zbliżają się do nakręcenia jubileuszowego, tysięcznego odcinka. Kilka dni temu realizowano zdjęcia do odcinków 969 i 970. Tym razem filmowcy zawitali do wiejskiej rezydencji Moniki w Liskowie, która w rzeczywistości znajduje się w podwarszawskim Lasku Kabackim.

 • Odsłonięto mural Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza

  Czarno-biały mural upamiętniający znany m.in. z kultowego "Rejsu" aktorski duet Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza odsłonięto w czwartek na granicy Woli i Śródmieścia. Tworzą go kadry z filmów, w których wystąpili aktorzy oraz noty biograficzne o artystach.

 • "Zagubieni 3": Premierowy pokaz

  Tysiące fanów popularnego serial u "Zagubieni" , którzy są mieszkańcami Waikiki na Hawajach, zostało wyróżnionych przez jego twórców. Zaproszono ich bowiem na specjalny, przedpremierowy pokaz gotowego już materiału do trzeciej części "Zagubionych". Przypomnijmy, że serial powstaje właśnie na Hawajach.

 • Podwyżka dla "Zagubionych"

  Bohaterowie serialu "Zagubieni" podwoili swe gaże i od tej pory będą otrzymywać 80 tysięcy dolarów za każdy odcinek. Matthew Fox, który gra kluczową dla serialu postać dra Jacka Shepharda, otrzymał też jednorazowo 250 tys. dolarów. Nowa umowa zawiera jednak mały haczyk - aktorzy zostali uprzedzeni, że postaci, które grają w filmie "Zagubieni" mogą zostać w każdej chwili usunięte, czyli... zabite.

Zdjęcia na temat: serial galeria aktorzy
Dyskusje na temat: serial galeria aktorzy
 • Re: ​Czy "Galeria" powróci na ekrany?

  Galeria to gniot, serialik o niczym. Do tego nieciekawi aktorzy. Jak dla mnie może zniknąć raz na zawsze! Sam jesteś gniotem! To najlepszy serial, jaki oglądałam.

 • Re: Pożegnanie z "Galerią". Zastąpi ją nowy serial Łepkowskiej

  Galeria to lekki ale fajny serial, miło sie ogląda coraz bardziej zaciekawia, nie zdejmujcie go ,szkoda!!!!!!!!!, fajni aktorzy , ciekawe zwroty akcji,napewno 100 razy lepszy od "M jak miość" ten można zdiąć bez żalu przecież "M.... to nuda , szmira beztalencie itd.... Galeria jest ok , prosze nie zdejmujcie go juz zaczeliście REZYDENCJE zdjeto no dobrze nie był zbytni ale teraz GALERIA

 • Re: Pożegnanie z "Galerią". Zastąpi ją nowy serial Łepkowskiej

  Przeważnie jak wciągnę się w serial to on znika z anteny. Galeria była naprawdę swietnym serialem, to okropne że tak sie szybko skończyła i to w taki głupi sposób. Jak chcieli to zakończyć mogli sie bardziej postarać , żeby to zakończenie było trochę lepsze. Widać gołym okiem że spieszyli sie . Bez sensu. Zgadzam sie z Wami na forum , że te stare seriale ciągną sie latami,aż aktorzy z nich sami

 • Re: ​Poznajcie nowego Pawełka!

  Akurat dla mnie Klan jest OK. Jak się komuś nie podoba niech sobie zmieni kanał. Rezydencja czy Galeria to dopiero gnioty. " Oglądalność " mówi sama za siebie. Klan ogląda ok. 2 mln- produkcje seriali nie są takie głupie, aby likwidować serial na który jest popyt. I pamiętajmy, że obok naszej wspaniałej młodzieży jest jeszcze średnie i starsze pokolenie, którym też się coś należy a nie tylko