• Informacje na temat:

  serial galeria powtórki

Artykuły na temat: serial galeria powtórki
 • "Galeria" nie wróci na antenę TVP

  Serial "Galeria"- wbrew wcześniejszym zapowiedziom - nie wrócił w poniedziałek na antenę Jedynki. TVP nie przedłużyła ostatecznie umowy na realizację nowych odcinków. W ramówce miejsce przeznaczone dla tej telenoweli zajął serial "Wszystko przed nami".

 • Trzeci sezon "Galerii" w styczniu w TVP 1

  ...3 stycznia 2014 na antenę Jedynki wraca serial "Galeria". W nowym, trzecim sezonie widzowie mogą liczyć na niespodziewane zwroty akcji i nowych bohaterów.

 • "Seks w..." od nowa

  Czy ktoś jeszcze nie widział "Seksu w wielkim mieście"? Jeśli tak, to w czerwcu jest okazja, by zapoznać się z kultowym już seriale m. Dla fanów - okazja do małej powtórki. Pierwszy sezon o czterech przyjaciółkach z Nowego Jorku w TVN7.

 • Serialowe przeboje w Polsce

  Jesień zapowiada się przebojowo pod względem seriali . Stacje zapowiadają emisję kilku amerykańskich hitów, do tej pory dostępnych przeważnie szczęśliwym posiadaczom kablówki.

 • Sitcom wszech czasów

  Już od 22 grudnia na antenie TVN 7 będzie można śledzić losy niepozornych bohaterów w serial u "Seinfeld". Niezbitym dowodem na maestrię serialu jest fakt, że w plebiscycie z okazji 50-lecia amerykańskiego magazynu telewizyjnego - TV Guide - "Seinfeld" został okrzyknięty najlepszym programem. Zwyciężył m.in. z "Rodziną Soprano" (5. miejsce) i "Przyjaciółmi" (21. pozycja).

 • "Moda na sukces" w Polsce?

  ..."Moda na sukces" będzie kręcona u nas? To jest całkiem realne! Taką wiadomość przekazał na jednym z portali społecznościowych producent serialu, Casey Kasprzyk.

 • Hazard, zemsta i wielkie pieniądze

  ...30 stycznia o godz. 20.10 na antenie HBO, dzień po premierze amerykańskiej, wyświetlony zostanie pierwszy odcinek serialu "Luck". Jedna z ról gra w produkcji Weronika Rosati.

Dyskusje na temat: serial galeria powtórki
 • Re: Dlaczego zrezygnowano z serialu Galeria?

  Skandal. TVP ciągnie pieniądze mając sobie za nic swego telewidza. Też oglądam ten serial z zagranicy. I chcę widzieć następne odcinki, a nie w kółko powtórki tego samego. Najpierw piłowaliście nas powtórkami moherowej Plebanii, teraz przerywacie Galerię, którą polubiliśmy. Czy mamy w kółko oglądać te Wasze Misie Uszatki? powinniśmy żądać zwrotu pieniędzy za te programy TVP dla matołów.

 • Re: Dlaczego zrezygnowano z serialu Galeria?

  Skandalem jest to lekceważenie widzow przez TVP. Lepiej jest oglądać słaby serial niż ciągle powtórki słabego serialu. "Galeria" wcale nie była taka zła. A że matoły nie chciały jej oglądać, bo wolały "M jak matoł", to już na to nic nie poradzimy.