• Informacje na temat:

  serial julia wraca

Artykuły na temat: serial julia wraca
 • "BrzydUla" wraca po latach. Jak będzie wyglądać główna bohaterka?

  To już pewne. "BrzydUla" powraca po ponad dekadzie przerwy z nowym sezonem. Stacja TVN opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcie głównej bohaterki. Jak będzie wyglądać Julia Kamińska w nowych odcinkach?

 • Kultowy serial "Usta usta" wraca z nowymi odcinkami

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Usta usta", który po kilku latach powraca na antenę TVN. W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów - Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji.

 • Julia Kamińska o nowym sezonie "Singielki"

  ...1 września na antenę TVN wraca "Singielka". Julia Kamińska twierdzi, że w nowym sezonie widzów czeka wiele wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Grana przez nią Natalia przeżywać będzie silne emocje w związku ze zbliżającym się ślubem. Po zakończeniu zdjęć do serialu Julia Kamińska planuje wakacje i powrót na deski Teatru Komedia.

 • Julia Kamińska: Cieszę się, że wróciłam

  Julia Kamińska wraca na ekrany telewizorów. Od połowy lutego będzie można oglądać ją w nowym serialu TVN7 "Reguły gry".

 • Serialowa jesień. Wraca "BrzydUla"

  Jesienną ramówkę telewizji TVN 7 wypełnią nowe pasma programowe. Siódemka zaprezentuje widzom przede wszystkim znanych aktorów w ulubionych serialach. Na antenę powrócą kultowe pozycje.

 • Jungowska wraca jako Judyta

  Na przełomie sierpnia i września rozpoczną się zdjęcia do kontynuacji serial u "Ja wam pokażę!". W głównej roli ponownie zobaczymy Edytę Jungowską, na reżyserskim fotelu zasiądzie Konrad Niewolski ("Symetria", 'Palimpsest").

 • "Maria Matejko": Polsat pracuje nad nowym serialem

  ..."Maria Matejko" to nowy serial, nad którym pracuje Polsat - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Trafi on do ramówki w 2021 roku. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w czerwcu. W tytułową bohaterkę wcieli się gwiazda serialu TVN "Singielka" - Paulina Chruściel.

 • Julia Kamińska wraca do aktorstwa

  ...się zatrudniać w placówkach pedagogicznych jako dyplomowany nauczyciel języka niemieckiego! Tyle że... Julia tęskni za pracą na planie. Bo nic nie sprawia jej takiej radości, jak praca przed kamerą. W nowym roku zagra główną rolę w serialu TVN 7 "Reguły gry". Czeka ją także premiera sztuki "Dwie połówki pomarańczy" i nagrania audiobooków. Wielkiej miłości nigdy nie zapominamy. Ona po prostu na...

 • Julia Kamińska: Co teraz?

  Nigdy tak się nie stresowałam, ale i nigdy nie byłam taka szczęśliwa - mówi Julia Kamińska o dniu, w którym wytańczyła Kryształową Kulę.

 • Julia Pietrucha: Jadę na Ukrainę

  Aktorka Julia Pietrucha wraca na ekrany telewizorów w drugim sezonie serialu "Blondynka". Aktorka opowiada o swojej roli, do której wróciła po trzech latach oraz o planach zawodowych.

Zdjęcia na temat: serial julia wraca
Dyskusje na temat: serial julia wraca