• Informacje na temat:

  serial klan odejscie

Artykuły na temat: serial klan odejscie
 • Gwiazdy odchodzą z seriali

  Jan Wieczorkowski nie gra już w "Klanie", Andrzej Nejman opuścił "Złotopolskich", Bożena Dykiel grozi, że pożegna się z "Na Wspólnej". Dlaczego gwiazdy masowo rezygnują z gry w serialach?

 • Seks w "Klanie"!

  Tego jeszcze w "Klanie" nie było. Ale będzie! Przełom w serialu i w życiu Grażynki Lubicz (Małgorzata Ostrowska-Królikowska). Wdowa po Ryśku nie miała łatwo. Mąż zginął nagle - poślizgnął się i upadł niefortunnie na głowę. Tragiczny wypadek zabrał ojca dzieciom, a Grażynce męża. Tak scenarzyści wymyślili odejście z "Klanu" Piotra Cyrwusa. Aktor nie ukrywał, że po 15 latach pracy w telenoweli ma...

 • "Klan": Historia małżeństwa Lubiczów

  W popularnej telenoweli "Klan" wcielili się w małżeństwo Lubiczów. Ale Halina Dobrowolska i Zygmunt Kęstowicz znali się już wiele lat wcześniej.

 • Nie dam się zaszufladkować

  Jego odejście z "Klanu" było wydarzeniem. Dyskutowano, dlaczego rezygnuje z roli popularnego bohatera. Zastanawiano się, czy dostanie nowe propozycje. I czy nie będzie żałował tego kroku. Dziś już wiadomo: pracy ma więcej niż czasu.

 • Szybkie pocieszenie po Ryśku?!

  Wkrótce Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) z "Klanu" owdowieje. Co powiedzą ludzie, gdy w jej życiu szybko pojawi się inny mężczyzna?

 • Musieliśmy ich pożegnać

  Minione sezony popularnych seriali obfitowały w spektakularne i zaskakujące śmierci. Scenarzyści nie oszczędzali nawet pierwszoplanowych postaci.

 • Przewodnik rockowy. Clannad: Rodzinny interes

  ..., raz, dokoptowali do swojego składu jeszcze jedną dziewczynę z klanu Brennanów (w sumie liczącego dziewięcioro rodzeństwa!) - Eithne Brennan (ur. 17.05.1961), a dwa, zarejestrowali kolejne albumy(...) utworu, który miał być muzyczną wizytówką trzyodcinkowego miniserialu opowiadającego o fikcyjnych wydarzeniach osadzonych w realiach szarpanej religijnym konfliktem Irlandii Północnej. W efekcie grupa...

Zdjęcia na temat: serial klan odejscie