• Informacje na temat:

  serial kyle

Artykuły na temat: serial kyle
 • Kyle MacLachlan chce wrócić do "Twin Peaks"

  ...​Kyle MacLachlan przyznał, że z chęcią powróciłby do serialu "Twin Peaks", jeśli tylko David Lynch zdecyduje się zrobić kolejny sezon.

 • Kyle MacLachlan w nowym thrillerze

  Amerykański aktor Kyle MacLachlan, słynny dzięki roli agenta FBI Dale'a Coopera z serial u Davida Lyncha "Miasteczko Twin Peaks", w następnej produkcji pokaże mroczną stronę swej natury. Już niebawem 42-letni gwiazdor, u boku Christiny Ricci, zagra czarny charakter w thrillerze zatytułowanym "Mirinda".

 • Kyle MacLahlan wróci do Twin Peaks

  Kyle MacLahlan powtórzy rolę agenta Dale'a Coopera w kontynuacji kultowego serialu "Miasteczko Twin Peaks". Premiera nowej produkcji stacji Showtime ("Homeland", "Masters of Sex", "Ray Donovan") zaplanowana jest na 2016 rok.

 • Ralph Fiennes i Kyle McLachlan w dreszczowcu

  Ralph Fiennes ( "Oniegin" , "Koniec romansu" ) i Kyle MacLachlan ( serial "Miasteczko Twin Peaks", "Nosiciel" ) wystąpią w dreszczowcu "Dominoes", który wyreżyseruje Jüri Sillart.

 • Najlepsze seriale wybrane!

  Po raz czwarty z rzędu najlepszym serialem dramatycznym został "Mad Men", a Kate Winslet okrzyknięto najlepszą aktorką pierwszoplanową za rolę w miniserialu HBO "Mildred Pierce" podczas 73. gali wręczenia nagród Emmy w Los Angeles.

 • "Six": Nowy serial HBO

  W piątek, 20 stycznia o godz. 20.10 w HBO będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego serialu sensacyjnego "Six". Jego twórcy prezentują opartą na prawdziwych wydarzeniach historię legendarnego Navy SEAL Team Six - amerykańskiego oddziału żołnierzy do zadań specjalnych. Premierowy odcinek dostępny będzie już 19 stycznia, dzień po amerykańskiej premierze, w serwisie internetowym HBO GO.

 • "Gotowe...": Serial coraz lepszy

  Kyle MacLachlan darzy sympatią Orsona Hodge'a z "Gotowych na wszystko" za jego nieprzewidywalność. Wbrew krążącym plotkom, nie zamierza opuścić Wisteria Lane, bo przecież trudno opuścić serial, "który nie tylko trzyma wysoki poziom, ale z sezonu na sezon jest coraz lepszy".

 • "Outcast: Opętanie" - nowy serial dla widzów o mocnych nerwach

  Serial "Outcast: Opętanie" opowiada historię mężczyzny, który posiada dar wypędzania demonów. Nowa produkcja twórców głośnej serii "The Walking Dead", emitowana będzie na kanale FOX od 4 czerwca.

 • Najlepsze seriale walczą o Emmy

  Seriale "Zakazane imperium" i "Gra o tron" oraz aktorzy Hugh Laurie, Steve Buscemi, Kate Winslet i Diane Lane są wśród tegorocznych nominowanych do amerykańskich nagród telewizyjnych Primetime Emmy.

 • Ridley Scott kręci serial w Rzymie

  Tuż po historycznych wydarzeniach za Spiżową Bramą - abdykacji Benedykta XVI i wyborze Franciszka - Ridley Scott rozpoczyna w Rzymie zdjęcia do pilotażowego odcinka serialu sensacyjnego na temat Watykanu.

Zdjęcia na temat: serial kyle
Wideo na temat: serial kyle
 • "Outcast: Opętanie": Nowy serial na kanale FOX

  Premiera telewizyjna najnowszej produkcji twórcy "The Walking Dead" odbędzie się 4 czerwca na kanale FOX. Głównym bohaterem serialu "Outcast: Opętanie" jest Kyle Barnes (Patrick Fugit), który(...) samotne życie. Poszukuje odpowiedzi na pytanie, dlaczego w jego otoczeniu czai się tak wiele złych mocy. W walce ze złem pomaga mu wielebny Anderson (w tej roli Philip Glenister). Serial "Outcast

Dyskusje na temat: serial kyle
 • Emily VanCamp (Rebecca Harper)

  Emily z początku przypominała mi tą aktorkę, która grała Amandę w "Kyle XY". Często porównywałem obie aktorki. Jej rola bardzo mi się podoba, bez niej ten serial nie miał tyle fajny zwrotów akcji. Ona ma taką niewinna twarz :)