• Informacje na temat:

  serial na wspólnej

Artykuły na temat: serial na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Jak dobrze znasz serial?

  Jak dobrze znasz losy bohaterów "Na Wspólnej"?

 • Joanna Jabłczyńska: Ekipa "Na Wspólnej" to dla mnie druga rodzina

  Joanna Jabłczyńska, która od 12 lat kreuje w serialu TVN rolę Marty Konarskiej, przyznaje, że przez ten czas przywiązała się do wszystkich członków obsady, jednak szczególne więzi połączyły ją z Waldemarem Obłozą. Swojego serialowego tatę traktuje niemal jak prawdziwego ojca, spędza także z nim i jego żoną dużo wolnego czasu.

 • "Na Wspólnej": Serialowa Kinga pożegnała się z serialem

  ..." - zdradziła nam Grażyna Kozłowska producentka "Na Wspólnej" ze strony firmy Fremantle Media, produkującej serial dla TVN.(...)Decyzję o odejściu Ilony Wrońskiej z "Na Wspólnej" poznaliśmy już w czerwcu tego roku, kiedy to na swoim profilu na Facebooku opublikowała oświadczenie dotyczące rezygnacji z roli Kingi: "Mój wątek...

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  TVN i TVP od lat toczą wojnę na serialowe nowości. W tym roku na nosie zagrał im Polsat, zgarniając Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii najlepszy serial dla "Zawsze warto". Kto tej wiosny wygra walkę o widza? Nowości TVN kontra odgrzewane kotlety i kolejne sezony sprawdzonych produkcji TVP? Sprawdźcie, co szykują dla nas największe stacje!

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • Gwiazdy seriali pozują bez makijażu!

  ...zdjęcie opisała: "#nomakeup#nofilter#goodlight". Obecnie Julię Kamińską możemy oglądać w "Na Wspólnej". Jej postać, Roma, sporo teraz namiesza w życiu Marty (Joanna Jabłczyńska). Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska, która za niedługo pojawi się na telewizyjnych ekranach w nowym serialu TVN "Motyw", również stawia na naturalność. "Weekendowo. #actress#weekend#chillout#family#friends...

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

 • Najbardziej absurdalne wątki w polskich serialach cz.4

  To naturalne, że aktorzy rezygnują z grania w serialu. Powody są różne, a scenarzyści często zostawiają im otwartą furtkę. Czasami rozpisując ich wątki w... absurdalny sposób. Kto zniknął bezpowrotnie, o kim zupełnie zapomniano, a kto powrócił po latach? Sprawdźcie!

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

Zdjęcia na temat: serial na wspólnej
Wideo na temat: serial na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Serial od kulis

  - To jest tak trochę jak w teatrze. Jest pewnego rodzaju pokoleniowość i wymiana wiekowa - mówi Anna Cieślak. Aktorka opowiada o pracy na planie, kulisach "Na Wspólnej" i wątku Joanny.

 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza: Ten serial ma niezwykły potencjał

  Waldemar Obłoza, czyli serialowy Roman Hoffer zdradził nam, jaki jest przepis na sukces "Na Wspólnej". "Najważniejsze jest lubić to, co się robi, bo jak się to lubi, to nigdy nie chodzi się do pracy. Ja tak właśnie traktuję 'Na Wspólnej'. Czasami trzeba poczekać na wątek. Zdaję sobie sprawę, że istnieje coś takiego jak 'rola usługowa', niekiedy towarzyszę w innych wątkach, a kiedy indziej

 • "Na Wspólnej": Dlaczego Marta Wierzbicka opuszcza serial?

  - Nie mówię, że tam nigdy nie wrócę – mówi aktorka. Dlaczego więc zdecydowała się na tak daleko idące zmiany w swoim życiu. W mediach od jakiegoś czasu krążyły plotki, że Wierzbicka po prostu znudziła się swoją rolą po tylu latach. - Nie mam pojęcia, skąd się biorą takie głupie rzeczy – dementuje.

Dyskusje na temat: serial na wspólnej