• Informacje na temat:

  serial na wspólnej

Artykuły na temat: serial na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Nowy serial

  Trwa realizacja nowego serial u zatytułowanego "Na Wspólnej", który już od 27 stycznia 2003 roku będzie emitowany w telewizji TVN. W serialu występuje ponad dwadzieścia pierwszoplanowych postaci. Wśród obsady są tak znane aktorki jak: Bożena Dykiel, Anna Korcz, Renata Dancewicz i Grażyna Wolszczak.

 • "Pułapka": Serial dla inteligentnych widzów

  Mimo że początkowo produkcja TVN miała być wyłącznie sześcioodcinkowym miniserialem, to wysoka oglądalność i dobre przyjęcie przez widzów przekonało twórców, aby przedłużyć „Pułapkę” na kolejny sezon. W drugiej serii są aktorzy dobrze znani z pierwszej odsłony, ale pojawi się także kilka nowych nazwisk.

 • Wybieramy ulubione seriale

  ..."Majka", "Barwy szczęścia", "Hotel 52", a może "Czas honoru"? O tym, które seriale mają najwięcej fanów, dowiemy się 7 lutego 2011 roku. Jeszcze tylko dwa dni trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011.

 • Joanna Jabłczyńska: Serial dał mi popularność

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że 15 lat na planie serialu "Na Wspólnej" to szmat czasu, ale nie żałuje ani jednego dnia, bo wszystkie emocje i starania, które włożyła w tę produkcję, zaprocentowały. Dzięki tej roli stała się rozpoznawalna, a popularność przełożyła się na kolejne propozycje zawodowe, m.in. udział w programach "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Agent". Aktorka podkreśla jednak, że sama...

 • Piotr Cyrwus: Polacy wierzą w seriale

  Zdaniem Piotra Cyrwusa Polacy kochają seriale, ponieważ są spragnieni relacji międzyludzkich, zatraconych w ostatnich latach. Aktora martwi jednak fakt, że bliskości szukają w telewizyjnych produkcjach zamiast wśród rzeczywistych ludzi. Cyrwus uważa też, że seriale mogą zmieniać rzeczywistość i wpływać na opinie widzów.

 • "Pułapka": O czym będzie nowy serial TVN?

  W jesiennej ramówce stacji TVN znajdą się dwa nowe seriale - kryminały "Pułapka" i "Pod powierzchnią". Prace na planie pierwszej produkcji rozpoczęły się już 9 maja. Główną rolę w "Pułapce" zagra Agata Kulesza.

 • Kultowy horror powróci jako serial

  ...​David Gordon Green, który z powodzeniem wskrzesił kultowy cykl horrorów "Halloween", teraz weźmie na warsztat inny legendarny tytuł. Reżyser zrealizuje dla stacji HBO serial na podstawie serii "Hellraiser".

 • Ulubiony serial telewizyjny Polaków

  Nadawany w programie 2. TVP "M jak Miłość" to ulubiony serial Polaków - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Biuro Badania Opinii i Rynku Estymator. Na ten serial wskazało w badaniu 72 procent ankietowanych. Drugi w rankingu jest emitowany w TVP 1 "Klan", który uzyskał 27-procentowe poparcie..

 • "Na noże": Nowy serial obyczajowy TVN

  Telewizja TVN rozpoczyna zdjęcia do nowego serialu obyczajowego "Na noże". W produkcji wystąpią m.in. Wojciech Zieliński, Weronika Książkiewicz, Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski oraz Joanna Jarmołowicz. Serial będzie jedną z jesiennych nowości stacji.

 • Na pytanie o ulubiony serial telewizyjny siedmiu na dziesięciu Polaków odpowiada: "M jak miłość". Inne produkcje są daleko w tyle - informuje "Rzeczpospolita".

Zdjęcia na temat: serial na wspólnej
Wideo na temat: serial na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Serial od kulis

  - To jest tak trochę jak w teatrze. Jest pewnego rodzaju pokoleniowość i wymiana wiekowa - mówi Anna Cieślak. Aktorka opowiada o pracy na planie, kulisach "Na Wspólnej" i wątku Joanny.

 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza: Ten serial ma niezwykły potencjał

  Waldemar Obłoza, czyli serialowy Roman Hoffer zdradził nam, jaki jest przepis na sukces "Na Wspólnej". "Najważniejsze jest lubić to, co się robi, bo jak się to lubi, to nigdy nie chodzi się do pracy. Ja tak właśnie traktuję 'Na Wspólnej'. Czasami trzeba poczekać na wątek. Zdaję sobie sprawę, że istnieje coś takiego jak 'rola usługowa', niekiedy towarzyszę w innych wątkach, a kiedy indziej

 • "Na Wspólnej": Dlaczego Marta Wierzbicka opuszcza serial?

  - Nie mówię, że tam nigdy nie wrócę – mówi aktorka. Dlaczego więc zdecydowała się na tak daleko idące zmiany w swoim życiu. W mediach od jakiegoś czasu krążyły plotki, że Wierzbicka po prostu znudziła się swoją rolą po tylu latach. - Nie mam pojęcia, skąd się biorą takie głupie rzeczy – dementuje.

Dyskusje na temat: serial na wspólnej