• Informacje na temat:

  serial nowa

Artykuły na temat: serial nowa
 • "Ścigany" powraca jako serial

  Niesłusznie oskarżony o morderstwo żony chirurg Richard Kimble to jedna z najbardziej znanych ról Harrisona Forda. "Ścigany" - oparty na motywach serialu z 1963 roku - był trzecim najbardziej dochodowym filmem 1993 roku i otrzymał siedem nominacji do Oscara i statuetkę aktorską dla Tommy'ego Lee Jonesa. Wkrótce premierę będzie miała nowa wersja produkcji, a już teraz można oglądać jej zwiastun.

 • "Zamknięci w teatrze", czyli teatralny serial online

  W Teatrze Słowackiego w Krakowie realizowany jest teatralny serial online "Zamknięci w teatrze". Odcinki można oglądać w każdą środę i sobotę aż do odwołania.

 • "Social Distance": Netflix szykuje serial o koronawirusie

  Jak grzyby po deszczu powstają kolejne produkcje poświęcone trwającej właśnie pandemii. Do wyścigu w tej konkurencji stanął właśnie Netflix. Wkrótce na tej platformie pojawi się serial o wszystko mówiącej nazwie „Social Distance”. Wyprodukują go twórcy hitowego serialu „Orange Is the New Black”, w tym jego autorka Jenji Kohan.

 • Co dalej z serialem "BH90210"?

  Latem ukazała się nowa odsłona kultowego serialu "Beverly Hills 90210", tym razem pod tytułem "BH90210". Według zapowiedzi sieci telewizyjnej FOX kolejne sezony tej produkcji nie są planowane. Z drugiej strony, Jennie Garth sugeruje, że jest nadzieja na dalszy ciąg opowieści.

 • ​"Miłość wagi ciężkiej": Nowy serial dokumentalny TLC

  ...zaakceptować. Nowa seria dokumentalna "Miłość wagi ciężkiej" pokaże losy trzech nietuzinkowych par. Przystojni mężczyźni postanowili związać się z otyłymi kobietami. Zakochani muszą zmierzyć się...

 • "Szadź" i "Dom pod Dwoma Orłami": Nowe seriale, czyli TVN kontra TVP

  Dwa nowe seriale powstają dla stacji TVP i TVN. Oba swoją premierę będą mieć najprawdopodobniej wiosną 2020 roku. Oba powstają na Śląsku (Dolnym i Opolskim). W obydwu zobaczymy plejadę polskich gwiazd.

 • Nowe wakacyjne seriale

  Nowe seriale i codzienne transmisje z Olimpiady - tak zapowiada się lato z programem pierwszym TVP.

 • Nowe seriale: Który najlepszy?

  W zeszłym tygodniu rozpoczęło się pięć nowych polskich seriali. Zobacz, który z nich spisał się najlepiej i zanotował najwyższą oglądalność.

 • Kolejna porcja nowych seriali

  ...2011 rok na antenie filmowego kanału Canal+ Polska rozpocznie się od pokaźnej porcji nowych seriali telewizyjnych. Wśród nich znajdzie się m.in. "The Event - Zdarzenie".

 • Stuhr i Cielecka w kolejnych odcinkach "Pisarze. Serial na krótko"

  ..."Pisarze. Serial na krótko" wraca na antenę Canal+ z nowymi historiami autorstwa Manueli Gretkowskiej, Sylwii Chutnik, Izy Kuny, Pablopavo, Michała Witkowskiego, Ignacego Karpowicza, Jarosława Mikołajewskiego i Macieja Łubieńskiego. W rolach głównych w cyklu występują Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka. Premierowa emisja kolejnych ośmiu odcinków będzie mieć miejsce w dniach 21-28 grudnia.

Zdjęcia na temat: serial nowa
 • "Demony da Vinci": Da Vinci widzi i przewiduje rzeczy, których inni nie dostrzegają. Dzięki wspaniałym projektom odkrywa tajemnice wszechświata. Serial przedstawia nowe oblicze słynnego twórcy.
Wideo na temat: serial nowa
Dyskusje na temat: serial nowa