• Informacje na temat:

  serial opowiadała

Artykuły na temat: serial opowiadała
 • Ben Stiller zekranizuje opowiadanie Stephena Kinga

  Ben Stiller kojarzony jest głównie z komedią, choć na jego koncie nie brakuje poważnych projektów. To między innymi wyreżyserowany przez niego serial "Ucieczka z Dannemory", który był jedną z najlepiej ocenianych produkcji serialowych 2018 roku. Teraz Stiller zrealizuje film na podstawie opowiadania "Szczur" z antologii "Jest krew...". Chce go wyreżyserować i zagrać w nim główną rolę. Bohaterem...

 • Powstanie serial inspirowany "Goonies"

  Stacja Fox szykuje nie lada gratkę dla miłośników filmu Richarda Donnera "Goonies". W przygotowaniu jest pilot serialu opowiadającego o grupie młodych ludzi pracujących nad jego amatorskim remakiem!

 • Serial "Wyklęci" jesienią 2017 w TVP

  Jesienią 2017 TVP wyemituje serial "Wyklęci". Produkcja, zgodnie z zapowiedzią prezesa TVP Jacka Kurskiego, będzie opowiadała losy fikcyjnego oddziału podziemia antykomunistycznego.

 • "Kacperiada": Serial dla dzieci inspirowany opowiadaniami Grzegorza Kasdepke

  Odcinki nowego polskiego serialu animowanego "Kacperiada", który inspirowany jest opowiadaniami Grzegorza Kasdepke, można od 10 grudnia oglądać w CANAL+ FAMILY.

 • ​Kolejny serial Marvela to satanistyczny horror

  ...16 października na platformie streamingowej Hulu zadebiutuje kolejny serial Marvela zatytułowany "Helstrom". Podczas "Comic-Con@Home" zaprezentowany został pierwszy zwiastun tej produkcji, której showrunnerem jest Paul Zbyszewski, scenarzysta i producent takich seriali jak "Lost - zagubieni", "Hawaii 5.0" oraz "Agenci T.A.R.C.Z.Y".

 • "Będzie dobrze, kochanie": Nowy serial TVP2

  ..."Będzie dobrze, kochanie" to nowy serial Telewizji Polskiej. Głównych bohaterów produkcji grają Wiktoria Gąsiewska i Filip Gurłacz, a zdjęcia realizowane są... w domach aktorów.

 • Ruszają prace nad serialem "Willow"

  Dobra wiadomość dla dorosłych już dziś fanów przygód Willowa. Firma Lucasfilm rozpoczęła tworzenie scenariusza serialu, który będzie opowiadał o dalszych losach bohaterów filmowego przeboju z 1988 roku.

 • "30 srebrników": Nowy hiszpański serial HBO

  Nowy hiszpański serial HBO Europe "30 srebrników" będzie miał swoją światową premierę na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Produkcja wyreżyserowana została przez nagradzanego filmowca Álexa de la Iglesię, który wraz ze swoim wieloletnim współpracownikiem Jorgem Guerricaechevarríą jest także współautorem scenariusza.

 • Powstanie serial o mierzącym cztery metry Afroamerykaninie

  ...„I’m a Virgo” – taki tytuł nosić będzie serial, który wyreżyseruje Boots Riley. Sławę temu filmowcowi przyniósł satyryczno-surrealistyczny „Przepraszam, że przeszkadzam” z 2018 roku, który był jego fabularnym debiutem. O rozpoczęciu prac nad nowym projektem Riley poinformował za pośrednictwem Twittera.

 • Serial HBO o poszukiwaniu szczepionki na koronawirusa

  Choć skutecznej szczepionki na koronawirusa wciąż nie wynaleziono, HBO postanowiło już teraz stworzyć limitowany serial o pracach nad jej stworzeniem. Jego fabuła skupi się na ludziach i firmach, które rzuciły wszystko, by ratować ludzkie życia. Widzowie zobaczą wyzwania, przed jakimi stoją naukowcy oraz związane z tym problemy medyczne oraz polityczne.

Zdjęcia na temat: serial opowiadała
Wideo na temat: serial opowiadała
Dyskusje na temat: serial opowiadała
 • Re: "Zniewolona" 6 dni w tygodniu!

  Ja już oglądałam ten serial ( film), wtedy była to produkcja rosyjska i opowiadała o carskiej Rosji, nie pamiętacie ??????????

 • Re: "M jak miłość": Ilona Łepkowska ostro o Kacprze Kuszewskim

  Prababcia mi opowiadała , że przed wojną w brukowcach drukowali powieści odcinkowe mniej więcej takich lotów jak scenariusze Łepkowskiej ! Oczywiście przekaz był kierowany do biedniejszych ludzi , którzy wręcz czekali na nowe odcinki w kolejnych wydaniach gazety . " Twórczość" Łepkowskiej jako żywo przypomina mi nadawany kiedyś w telewizji serial typu " Moda na sukces " czy inne bzdety

 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Obejrzałem w internecie wszystkie odcinki serialu Bodo, telewizji nie oglądam. Jest to bardzo dobry serial. Mogłem przenieść się w środowisko młodzieży w przedwojennej Warszawie. Świetne stare piosenki, występy kabaretów przypomniały mi co opowiadała moja babcia. Chciałbym żyć w tamtych czasach, nie lubię teraźniejszych. Byłem oczarowany grą aktorów zarówno Antka jako młodego Bodo jak

 • Re: 10 największych absurdów Latinowood

  serial był emitowany w godzinach dla dzieci, dlatego do Maity zawsze przychodziła babcia i opowiadała bajki, dlatego pewnie twórcy Nie igraj z aniołem wpadli na genialny pomysł by poród nie był zbyt przerażający dla młodszej publiczność i cały czas się zastanawiam dlaczego nie mogła mieć długiej sukienki, tylko spodnie, pewnie chodziło o to by Marichuy wyszła na najlepszą położną na świecie