• Informacje na temat:

  serial pierwsza miłość muzyka

Artykuły na temat: serial pierwsza miłość muzyka
 • "Przeboje i podboje" powrócą jako serial

  W przyszłym roku zobaczymy serial zrealizowany na podstawie książki "Wierność w stereo" Nicka Hornby'ego. "High Fidelity" nie będzie jednak wierną ekranizacją. Serial będzie luźno oparty na motywach powieści.

 • Nowe wakacyjne seriale

  Nowe seriale i codzienne transmisje z Olimpiady - tak zapowiada się lato z programem pierwszym TVP.

 • Richard Chamberlain: Król seriali

  ...twarzy śledzili losy rozbitka. Następnym sukcesem aktora były "Ptaki ciernistych krzewów" (1983), gdzie zagrał ojca Ralpha de Bricassart przeżywającego zakazaną miłość. Ten serial z Chamberlaina(...) poważniejszą rolę zagrał w 1960 r. w "The Secret of the Purple Reef" u boku Petera Falka. Zdobył serca widzów Przełom nastąpił rok później, kiedy otrzymał tytułową rolę w serialu "Doktor Kildare...

 • Craig Armstrong gościem Festiwalu Muzyki Filmowej

  Craig Armstrong - jeden z najbardziej znanych brytyjskich kompozytorów, nagrodzony Złotym Globem za ścieżkę dźwiękową do obsypanego nagrodami musicalu "Moulin Rouge!", autor muzyki do takich filmowych przebojów, jak "To właśnie miłość", "Wall Street. Pieniądz nie śpi" czy "Ray" - będzie gościem Wielkiej Gali Muzyki Filmowej. 10 kompozytorów na 10-lecie RMF Classic.

 • Dorota Chamczyk: Królowa polskich seriali

  Dorota Chamczyk od blisko ćwierć wieku tworzy telewizję. Zaczynała w TVP w Teatrze Telewizji, a od 12 lat pracuje w barwach TVN jako producentka prekursorskich na polskim rynku seriali. To właśnie ona tworzyła słynną "Magdę M.", a dziś produkuje popularnych "Lekarzy".

 • Smolik dla "Tylko miłość"

  Andrzej Smolik - człowiek - instytucja na polskim rynku muzycznym - skomponował ścieżkę dźwiękową oraz piosenkę tytułową do serial u "Tylko miłość". "To moja pierwsza przygoda z tworzeniem muzyki do serialu. Chciałem poprzez muzykę zobrazować uczucia i emocje widoczne na ekranie. Wierzę, że mi się to udało"- mówi Andrzej Smolik.

 • Magdalena Walach: Nowa królowa seriali

  Niepostrzeżenie Magdalena Walach wyrasta na najbardziej zajętą serialową aktorkę. Ta jesień niewątpliwie będzie należała właśnie do niej! Jaka jest tajemnica jej sukcesu?

 • Roztańczony PGE Narodowy: Sławomir jedną z pierwszych gwiazd

  ...żona Kajra ( Magdalena Kajrowicz znana z seriali "M jak miłość" i "Na krawędzi"). Wokalista dał się poznać z programów "Taniec z gwiazdami" (wówczas na świat przyszedł jego syn Kordian) i "Twoja(...) , discopolowa grupa Boys (z Marcinem Millerem na czele) oraz "gwiazda rock polo", czyli Sławomir , znany przede wszystkim z przeboju "Miłość w Zakopanem", który ma ponad 126 mln wyświetleń. Sławomir to...

 • Krzysztof Kwiatkowski nie tylko o "M jak miłość": Kobieta na horyzoncie

  Jako inspektor Kuba Karski w serialu "M jak miłość" czeka na wielką miłość. Krzysztof Kwiatkowski opowiada o rolach amantów, muzyce oraz pisarstwie.

 • Smolik dla "Tylko miłość"

  Andrzej Smolik - człowiek - instytucja na polskim rynku muzycznym - skomponował ścieżkę dźwiękową oraz piosenkę tytułową do serial u "Tylko miłość". "To moja pierwsza przygoda z tworzeniem muzyki do serialu. Chciałem poprzez muzykę zobrazować uczucia i emocje widoczne na ekranie. Wierzę, że mi się to udało"- mówi Andrzej Smolik.

Zdjęcia na temat: serial pierwsza miłość muzyka
Wideo na temat: serial pierwsza miłość muzyka
 • Posłuchajcie Julii Pietruchy!

  Niektórzy mogą kojarzyć Julię Pietruchę z mniej lub bardziej popularnych seriali telewizyjnych ("Blondynka, "M jak miłość", "Ojciec Mateusz") lub ról w produkcjach kinowych. Ale od kilku miesięcy(...) koncercie, który odbędzie się w sobotę na Gdynia Open Stage - oceniła dziennikarka serwisu muzyka.interia.pl Justyna Grochal.

 • Wiosenny spot promocyjny Polsatu

  W spocie prezentującym wiosenną ramówkę telewizji Polsat wystąpili aktorzy z seriali “Hotel 52”,“Szpilki na Giewoncie” i “Pierwsza miłość” i Bronisław Cieślak z serialu “Malanowski i partnerzy”, jurorzy i prowadzący “Tylko muzyka. Must be the music” i “Tylko taniec. Got to Dance”, Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała z “Wydarzeń” oraz Mateusz Borek i Bożydar Iwanow z redakcji sportowej.