• Informacje na temat:

  serial przyjaciele

Artykuły na temat: serial przyjaciele
 • Courtney Cox podczas izolacji ogląda serial "Przyjaciele"

  ..."Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji, a jego wierni fani potrafią opowiedzieć, co się wydarzyło w konkretnym odcinku i cytować z pamięci całe dialogi. Tego samego nie można powiedzieć o Courtney Cox, która grała w tym serialu przez 10 lat.

 • Amerykańscy fani "Przyjaciół" rozpaczają po tym, jak serial zniknął z Netfliksa

  Równo z wybiciem północy i nastaniem roku 2020 z amerykańskiego Netfliksa zniknął kultowy serial "Przyjaciele". Tym samym na terytorium Stanów aż do wiosny 2020 roku nie będzie można go zobaczyć na żadnym serwisie streamingowym. Prawa do sitcomu nabyła bowiem platforma HBO Max, która startuje wiosną tego roku. Miłośnicy "Przyjaciół" są zrozpaczeni.

 • "Przyjaciele": Powstaje musical parodiujący serial

  ...​Jesienią tego roku premierę będzie miała musicalowa parodia kultowego amerykańskiego serialu komediowego "Przyjaciele".

 • "Przyjaciele" wracają! Gigantyczne gaże gwiazd

  To już oficjalne! Gwiazdy serialu "Przyjaciele" powrócą w odcinku specjalnym - potwierdził magazyn "Variety". Za udział w produkcji każdy z sześciu aktorów otrzyma przynajmniej 2,5 milionów dolarów.

 • "Przyjaciele" wracają po latach. Znamy szczegóły

  To wyjątkowe wydarzenie uchwyci międzypokoleniowego ducha, łącząc pierwszych i zupełnie nowych fanów - powiedział szef HBO Max Kevin Reilly o planowanej na maj 2020 r. kontynuacji serialu "Przyjaciele".

 • "Przyjaciele" powrócą w odcinku specjalnym

  Na wielki powrót na ekran "Przyjaciół" czekają rzesze fanów. Wyjątkowo cierpliwych, bo informacja o tym, że serialowa obsada już niemal zaczyna pracować, pojawia się cyklicznie. Za każdym razem okazuje się jednak, że coś lub ktoś stanął na przeszkodzie. Jak będzie tym razem?

 • Nowy serial twórcy "Przyjaciół"

  Już 16 czerwca na antenie HBO Comedy pojawi się nowy serial komediowy "Nasza klasa" ("The Class") z wytwórni Warner Bros. Pomysłodawcami serialu są David Crane, uhonorowany nagrodą Emmy twórca serialu "Przyjaciele", oraz Jeffrey Klarik, nominowany do Emmy scenarzysta i producent.

 • Zofia Wichłacz namawia przyjaciół z zagranicy na "Rojst"

  Polski serial "Rojst" jest od niedawna dostępny na Netfliksie w 190 krajach. Do oglądania go zachęciła swoich przyjaciół z całego świata Zofia Wichłacz, która gra w nim jedną z głównych ról.

 • Powstaje serial o morderczej laleczce Chucky

  ...pozornie sielankowej miejscowości. Prawdę o morderstwach mogą wyjawić byli wrogowie i przyjaciele Chucky’ego. Don Mancini pełni funkcję showrunnera serialu. Zapowiada, że równolegle z serialem(...)Informacja o powstaniu serialu o roboczym tytule "Chucky" pojawiła się po raz pierwszy jeszcze w 2018 roku. Teraz prace nad nim nabierają rozpędu. Twórca serii, Don Mancini, w jednym z ostatnich...

 • Nowy serial z gwiazdą "Przyjaciół"!

  ...1 maja na antenie HBO zadebiutuje serial "Studio 60". Nowa produkcja, w której zobaczymy m.in. znanego z serialu "Przyjaciele" Matthew Perry, opowie o kulisach pracy w telewizji.

Zdjęcia na temat: serial przyjaciele
Wideo na temat: serial przyjaciele
 • "19+": O czym jest serial?

  Obsada serialu "19+" opowiada o czym jest serial, czym różni się od "Przyjaciół" i jak w krótkim czasie ekipa stała się prawdziwą paczką.

 • "Derek" nowy serial, którego nie można przegapić!

  obibok, zboczeniec, darmozjad, który w serialu odpowiada za elementy humoru ordynarnego.

 • Nowa ramówka TVP - Spot Jesień 2018

  serial „Drogi Wolności” o losach krakowskiej rodziny na tle odradzającej się Rzeczpospolitej. 11 listopada widzowie obejrzą pilot serialu „Młody Piłsudski” opowiadający o grupie spiskowców walczących z caratem na przełomie XIX i XX wieku. Głównym bohaterem jest młody Józef Piłsudski i jego najbliżsi przyjaciele – późniejsi premierzy i prezydenci. Ponadto TVP tego dnia zaprosi m. in. na transmisję

Dyskusje na temat: serial przyjaciele