• Informacje na temat:

  serial ranking

Artykuły na temat: serial ranking
 • Ranking serialowych aktorów

  Katarzyna Cichopek, bracia Mroczek i Agnieszka Dygant są uwielbiani przez miliony Polaków. Popularność i fanów zyskali głównie dzięki swym serial owym kreacjom. Wiemy jak oceniają ich widzowie, a co myślą o nich specjaliści? Miesięcznik FILM przygotował swój ranking serialowych aktorów.

 • Najgorsi serialowi aktorzy

  Miesięcznik "Film" zaprezentował tegoroczny "ranking aktorów serialowych". Krytycy Karolina Pasternak i Konrad Zarębski nie oszczędzali telewizyjnych gwiazdek.

 • Szokujące zarobki w serialach

  Niedawno opublikowano ranking najlepiej zarabiających gwiazd. Nazwiska z czołówki nie zaskoczyły. Szok wywołały zarobki.

 • Najpopularniejsze seriale w USA

  Stacja CBS podjęła decyzję o przedłużeniu swoich dwóch nowych seriali do pełnych sezonów. Są nimi "NCIS: Los Angeles" oraz "Good Wife". Pierwszy z nich ogląda 17 mln, a drugi niemal 14 mln widzów. Oba wygrywają rankingi popularności.

 • 10 najlepszych seriali roku!

  Koniec roku to tradycyjny czas podsumowań. W zwiazku z tym tworzone są różnego rodzaju zestawienia oraz bilanse, wyliczane są średnie dodatnie i ujemne. W 2009 roku bardzo dużo działo się w kinie, ale jeszcze więcej w telewizji. Pojawiło się kilka nowych interesujących seriali, powstały też nowe sezony, tych już dobrze nam znanych. Oto dziesięć - moim zdaniem najlepszych - w mijającym roku.

 • Foremniak i Pazura najpopularniejsi

  Małgorzata Foremniak ( "Zmruż oczy" , "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" , serial "Na dobre i na złe") i Cezary Pazura ( "Show" , "Nienasycenie" , "Kariera Nikosia Dyzmy" ) zostali uznani na najpopularniejszych polskich aktorów. Na zlecenie "Super Expressu" OBOP przeprowadził ranking gwiazd.

 • Borys Szyc między gwiazdami

  W jesiennej ramówce Polsatu znajdzie się nowy program "Ranking gwiazd", w którym 10 znanych kobiet (między innymi Edyta Górniak, Justyna Steczkowska czy Weronika Książkiewicz) skonfrontuje opinie o sobie z głosem społeczeństwa. "Ranking gwiazd" poprowadzi Borys Szyc.

 • Ma najseksowniejszą bieliznę

  Anna Dereszowska (27 l.) to aktorka, która ma w szafie najseksowniejszą bieliznę, Grażyna Wolszczak (50 l.) może się natomiast bez niej obyć. Tak uważają ankietowani mężczyźni w programie Polsatu "Ranking gwiazd".

 • Chcą oglądać Cichopek na lodzie

  Wygląda na to, że mamy najnowszy ranking popularności polskich gwiazd. A wszystko za sprawą plebiscytu, w którym widzowie show "Gwiazdy tańczą na lodzie", wskazali, kogo chcieliby oglądać w kolejnej edycji programu.

 • Hugh Grant premierem

  Brytyjski aktor Hugh Grant ( "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" ), który zagrał rolę premiera w komedii romantycznej "To właśnie miłość" , wygrał głosowanie na następcę aktualnego premiera Wielkiej Brytanii, Tony'ego Blaira. Ranking aktorów, którzy mogliby zastąpić słynnego polityka, przygotowała firma "Silverscreen", wydająca filmy na płytach DVD.

Dyskusje na temat: serial ranking
 • Re: "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Ale serial to chyba nie ranking pięknosci. W zyciu też odrzucacie wszystkich nieurodnych?

 • Re: "Serial czas zacząć"

  mój ranking: 1.słoneczny patrol 2.MacGyver 3.przyjaciele a z nowych: 1. true blood 2. dexter 3. weeds

 • Re: Kontrowersyjny serial o nastolatkach

  Po co nam te angielskie seriale.Po co nam ta demoralizacja.wystarczy że tam jest już kiepsko z młodzieżą .a my musimy krzewić wartości Polskie i patriotyzm i moralne dobre życie.By Polska się nie rozpadła! No właśnie świetnie widać nawet bez tego serialu na kim poziomie jest angielka młodzież, takie seriale nie pomagają ale wręcz utrwalaja niekorzystną sytuacje.Chyba że ktoś uważna że

 • Re: Kto namąci w jej związku?

  PM znów najlepsza w Polsacie !!!!!!!! 3.75 mln widzów, zobaczcie ranking na ŚS. Kocham ten serial !!!!!!!!!

 • Re: Powrót wielkich bohaterów

  Ja uważam, że ten ranking jest kompletnie na odwrót. A autor jest krytyczny wobec House'a. Sezon siódmy, to mój ulubiony sezon. Zapowiada się świetnie. Pomimo iż House związał się z Cuddy serial nie zatracił dawnego uroku.

 • Re: Blondynka pachnie snem

  a jednak Ci ponizej ktorzy piszą ze jest nudy musza go ogladac wiec sa w gronie tych kilku milionow ktore daja taki ranking temu serialowi, sama serial ogladałam kilka razy, ogolnie lubię wieś(...) ze to cieply serial