• Informacje na temat:

  serial rezydencja dom

Artykuły na temat: serial rezydencja dom
 • "Szadź" i "Dom pod Dwoma Orłami": Nowe seriale, czyli TVN kontra TVP

  Dwa nowe seriale powstają dla stacji TVP i TVN. Oba swoją premierę będą mieć najprawdopodobniej wiosną 2020 roku. Oba powstają na Śląsku (Dolnym i Opolskim). W obydwu zobaczymy plejadę polskich gwiazd.

 • Polskie seriale w Chinach!

  Widzowie w Chinach będą mogli oglądać polskie seriale. Telewizja Polska sprzedała chińskiej telewizji CCTV prawa do emisji kilku produkcji. Już w maju w Państwie Środka rozpocznie się emisja pierwszego sezonu "Głębokiej wody".

 • Nowy dom dr House'a

  Hugh Laurie, znany z głównej roli w serial u "Dr House", zakupił ostatnio luksusową rezydencję w Los Angeles. Brytyjski aktor twierdzi, że to z tęsknoty za Anglią.

 • To był serial wszech czasów

  Kilkanaście dni temu odeszli na zawsze odtwórca głównej roli w serialu - John Forsythe - niezapomniany potentat naftowy z Denver, Blake Carrington, oraz jego serialowy, wyrodny brat Ben, grany przez Christophera Cazenove'a. Obsada "Dynastii" spotkała się po raz ostatni w 2006 roku w kalifornijskiej rezydencji Filoli, tej, która grała dom Carringtonów. Aktorzy wspominali, jak pracowało im się nad...

 • "Ranczo": Z wizytą w domu senatora

  Były wójt, a obecnie senator, Paweł Kozioł, w którego postać od ośmiu lat wciela się w serialu "Ranczo" Cezary Żak, mieszka w domu, który wraz z okalającym go ogrodem, pełnym krzewów ozdobnych i kwiatów, jest prywatną posesją. Właściciele wynajmują go od pierwszej serii "Rancza", kiedy to ich dom "wygrał casting" na rezydencję wójta Wilkowyj.

 • Jednak nie zagra Alexis?

  Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do "Rezydencji", czyli polskiej wersji "Dynastii". I choć znamy już nazwiska większości odtwarzających główne role aktorów, wciąż nie wiadomo kto wcieli się w postać polskiej odpowiedniczki demonicznej Alexis.

 • Po wakacyjnej przerwie do pracy wrócili aktorzy i twórcy serial u "Klan". Trudno w to uwierzyć, ale filmowcy powoli zbliżają się do nakręcenia jubileuszowego, tysięcznego odcinka. Kilka dni temu realizowano zdjęcia do odcinków 969 i 970. Tym razem filmowcy zawitali do wiejskiej rezydencji Moniki w Liskowie, która w rzeczywistości znajduje się w podwarszawskim Lasku Kabackim.

 • Feel i sobowtór Niani

  W najbliższym odcinku serial u "Niania" pojawi się Piotr Kupicha razem z... sobowtórem Frani Maj.

 • Feel i sobowtór Niani

  W najbliższym odcinku serial u "Niania" pojawi się Piotr Kupicha razem z... sobowtórem Frani Maj.

 • Serialowe babcie i dziadkowie

  Jedno jest uosobieniem dobroci, drugie mądrości życiowej. Razem są symbolem miłości i ciepła. Trudno wyobrazić sobie bez nich dzieciństwo. Dlatego w serialach tak chętnie wykorzystuje się ich wzorce.