• Informacje na temat:

  serial sensacyjny

Artykuły na temat: serial sensacyjny
 • "Nielegalni": Nowy sensacyjny serial szpiegowski Canal+

  ...​Po "Belfrze" i thrillerze "Kruk. Szepty słychać po zmroku", czas na adaptację misternie skonstruowanych szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego. Fabuła serialu została osadzona we współczesnych realiach polskich służb specjalnych. Zdjęcia do produkcji ruszyły jesienią 2017 roku.

 • Rewolucja w emisji zagranicznych seriali

  Polska premiera piątej serii "The Walking Dead", jednego z najpopularniejszych seriali na świecie, odbyła się na kanale Fox zaledwie kilkanaście godzin po premierze amerykańskiej. Choć to w dalszym ciągu mało popularna praktyka w Polsce, z badań stacji wynika, że w dobie internetu polscy widzowie nie chcą już czekać na możliwość obejrzenia ulubionego programu dłużej niż fani zza Oceanu.

 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Sensacyjny powrót po latach!

  Jeden z najdłużej emitowanych seriali kryminalnych na świecie może doczekać się... kontynuacji. Mimo zakończenia parę lat temu całego cyklu o przygodach śledczych z serii o kryminalnych zagadkach, wkrótce popularnych bohaterów będziemy mogli ponownie zobaczyć na ekranach.

 • Serial "Breaking Bad" na antenie Szóstki

  Jeden z najlepszych seriali ostatnich lat, "Breaking Bad", będzie można oglądać już od stycznia na antenie Szóstki. W każdą sobotę nadawane będą dwa odcinki serii: 3 stycznia - od godz. 23, a w kolejne soboty - od godz. 23.30.

 • "Grupa Specjalna Kryzys": Nowy japoński serial sensacyjny w TVP2

  21 października Dwójka zaprasza na 10. odcinkowe, widowiskowe, przygodowe kino akcji opowiadające o kulisach pracy jednostki specjalnej japońskiej policji.

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

 • Ranking najlepszych polskich seriali

  Polskie seriale to nie tylko produkcje komediowe i familijne. W dorobku krajowych twórców nie brakuje też tytułów sensacyjnych, które trzymają w napięciu od pierwszego do ostatniego odcinka. Z którymi pozycjami warto zapoznać się nieco bliżej? Przedstawiamy ranking najlepszych polskich seriali.

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • "Six": Nowy serial stacji History

  Po sukcesie "Wikingów" stacja History postanowiła zrealizować dwa nowe projekty - serial "Six" oraz "Knightfall".

 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC "Prisoners' Wives". Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź.

Zdjęcia na temat: serial sensacyjny
Wideo na temat: serial sensacyjny
 • "Miasto skarbów": Zwiastun serialu

  „Miasto skarbów” to nowy sensacyjny serial Telewizji Polskiej! Oglądajcie już od 14 września w TVP2.

 • Jack Strong

  "Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.

 • Teaser serialu "Pakt"

  Serial "Pakt" to sześcioodcinkowy thriller sensacyjny rozgrywający się w realiach współczesnej Polski. Głównym bohaterem jest Piotr (Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy, którego poznajemy w trakcie burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja prasowa.

 • Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

  Oczekiwana od lat kinowa wersja serialu sensacyjnego wszech czasów. Koenigsberg, 1945 rok. Hans Kloss (Tomasz Kot) - superagent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 - wpada na trop zrabowanego skarbu III Rzeszy. Okazuje się, że w intrygę zaangażowany jest śmiertelny wróg Klossa - Hermann Brunner (Piotr Adamczyk). Kloss, próbując pokrzyżować plany rywala, stara się uratować z oblężonego miasta piękną kobietę (Marta Żmuda-Trzebiatowska), dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej...

Dyskusje na temat: serial sensacyjny