• Informacje na temat:

  serial sprawiedliwi

Artykuły na temat: serial sprawiedliwi
 • Nowy serial "Sprawiedliwi"

  Polacy, którzy narażając się pomagali Żydom przeżyć wojnę, to temat najnowszego serialu "Sprawiedliwi" w reżyserii Waldemara Krzystka. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę, 11 kwietnia.

 • Marek Włodarczyk gwiazdą serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"

  Jesienią na antenie TV4 zadebiutuje nowy serial "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny". Główną rolę zagra w nim Marek Włodarczyk.

 • "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Marek Włodarczyk jako naczelnik Kubis

  Już w poniedziałek, 5 września, zobaczymy Marka Włodarczyka w nowej roli w najnowszym serialu z jego udziałem zatytułowanym „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, który emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 20 na antenie TV4.

 • "Znaki": Nowy polski serial kryminalny

  W maju rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego serialu, realizowanego przez Sony Pictures Television Networks Central Europe, właściciela kanałów AXN. Nowy polski serial kryminalny będzie nosił tytuł "Znaki".

 • Sprawiedliwa wendeta

  Na taką rolę czekała od dawna! W serialu "Na krawędzi" gra kobietę, która pozna smak zemsty!

 • Co wiosną w TVP Seriale?

  ..."Miłość nad rozlewiskiem", "Tancerze", "Czas honoru", "Sprawiedliwi", "Dom", "Królowa Bona", "Wojna domowa", "07 zgłoś się" - to tylko niektóre nowości w wiosennej ramówce TVP Seriale. Nie zabraknie także premier zagranicznych.

 • Koronawirus w Polsce: Telewizje przerywają produkcje programów i seriali

  W Polsce z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa trwa obecnie stan zagrożenia epidemicznego. Telewizje i producenci postanowili przerwać produkcje seriali i programów!

 • Wiosna w TVP: Nowe seriale i sporo rozrywki

  ...młodego porucznika WP Michała Janickiego (Lesław Żurek) śledzić będziemy w cztery kolejne niedziele marca, o godz.21:10. Od kwietnia na antenę Jedynki wejdzie serial "Sprawiedliwi". Główną jego(...)Już od marca na antenie Jedynki pojawi się "Blondynka". Serial według scenariusza Mariusza Mularczyka i w reżyserii Mirosława Gronowskiego osadzony jest głównie w realiach współczesnej polskiej...

 • ​"Ślad": nowy serial kryminalny Polsatu

  ...10 września na antenie Polsatu zadebiutuje nowy serial kryminalny „Ślad”. Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych.

 • "Mali giganci": "Niesprawiedliwy wybór" Kuby Wojewódzkiego

  Przypomnijmy: w nowym programie TVN udział biorą uzdolnieni wokalnie, tanecznie, aktorsko lub recytatorsko uczestnicy w wieku 4-12 lat. Po pierwszych dwóch odcinkach zostali oni podzieleni na sześć drużyn, które będą rywalizować ze sobą. W jury zasiadają: Kuba Wojewódzki , Agnieszka Chylińska i aktorka Katarzyna Bujakiewicz (m.in. seriale "Lekarze", "Magda M." i "Na dobre i na złe", filmy...

Zdjęcia na temat: serial sprawiedliwi
Wideo na temat: serial sprawiedliwi
Dyskusje na temat: serial sprawiedliwi