• Informacje na temat:

  serial szpital

Artykuły na temat: serial szpital
 • "Szpital": Dokumentalny serial TVN

  Taki właśnie jest "Szpital" - nowy serial z gatunku scripted docu, ukazujący historie pacjentów trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Jego premiera już 11 lutego o godzinie 17.00 na antenie(...) "Szpitala" jest Krystyna Lasoń (stworzyła m.in.: cykl filmów fabularnych "Prawdziwe historie", film kinowy "Nad życie", seriale: "Julia", "Majka", "W-11 Wydział Śledczy", "Detektywi"). Głównym scenarzystą...

 • Kultowe czeskie seriale

  ..."Szpital na peryferiach", "Pod jednym dachem", "Kobieta za ladą" - te seriale przed laty cieszyły się powodzeniem wśród polskich widzów. Wielu do dziś z wielką nostalgią wspomina świetne telewizyjne produkcje naszych południowych sąsiadów.

 • Koronawirus: Producenci seriali medycznych pomagają

  Stany Zjednoczone, podobnie jak wiele innych krajów, zmagają się z pandemią koronawirusa. To sprawia, że w coraz szybszym tempie wyczerpują się zapasy artykułów medycznych w tamtejszych szpitalach. Pomocną dłoń w walce z wirusem COVID-19 oferują autorzy seriali medycznych, którzy dzielą się ze szpitalami m.in. swoimi zapasami maseczek chirurgicznych.

 • "Szóstka": Nowy serial Kingi Dębskiej wiosną w TVN

  ..."Szóstka", nowa produkcja TVN, pojawi się na antenie wiosną. Sześcioodcinkowy serial porusza temat przeszczepów. Produkcję reżyseruje Kinga Dębska, a w rolach głównych zobaczymy m.in. Gabrielę Muskałę, Grzegorza Damięckiego i Sławomira Orzechowskiego.

 • Komediowe seriale premierowo

  W lutym komediowy kanał telewizyjny Comedy Central Polska przygotował garść nowych seriali dla swoich widzów. Wśród propozycji stacji będą m.in.: dziewiąty sezon "Hożych doktorów" i premierowe "Przyjaciółki".

 • "Szkoła": Nowy serial TVN

  Szkoła nie tylko uczy, ale i wychowuje. To prawda znana od pokoleń. Ale co, jeśli te młode pokolenia muszą sprostać zupełnie nowym wyzwaniom, jakie stawia przed nimi dzisiejszy świat? Co, jeśli nie uznają autorytetu dorosłych? Jak zrozumieć młodych i ich sposób pojmowania rzeczywistości? Jak zaakceptować zachowania, w których często zostały przekroczone wszelkie granice? "Szkoła" - nowy serial...

 • "Pielęgniarki": Paradokumentalny serial Polsatu

  ...4 lutego, scenami w szpitalu na oddziale wewnętrznym i dziecięcym, rozpoczęły się zdjęcia do paradokumentalnego serialu Polsatu "Pielęgniarki".

 • Jedyny taki szpital

  Wypadki, przemoc domowa, powikłania po zabiegach, zatrucia, tajemnicze schorzenia... Te i inne oparte na faktach, często przejmujące ludzkie przeżycia, oglądać będziemy w nowym serialu TVN.

 • "Szpital na peryferiach" wraca!

  W małym pensjonacie "Marit" w praskiej dzielnicy Michle nakręcone zostały pierwsze zdjęcia do kontynuacji głośnego przed laty czechosłowackiego serial u "Szpital na peryferiach". Po dwudziestu latach powstanie trzynaście nowych odcinków serialu, który w oryginale nosi tytuł "Nemocnice na kraji mesta".

 • Program dla fanów medycznych seriali

  Jesteś fanem serialu "Ostry dyżur", nie możesz oderwać się od "Dr House'a"? Teraz czas na "Szpital Zachodni"!

Zdjęcia na temat: serial szpital
Wideo na temat: serial szpital
 • Zwiastun serialu "Szpital Good Karma"

  Brytyjski serial o młodej lekarce, która rzuca pracę w szpitalu i wyjeżdża z Anglii na malownicze Goa w Indiach, żeby wyleczyć swoje złamane serce

 • Edward Miszczak: Własny szpital TVN

  - Zbudowaliśmy sobie w studiu w Krakowie własny szpital i zatrudniliśmy ekipę własnych lekarzy. To są aktorzy, ale pod bardzo ścisłym nadzorem prawdziwych lekarzy, dlatego, że to, o czym opowiadamy to są historie, które pachną życiem. One się naprawdę zdarzyły – tak w skrócie opisuje nowy serial dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

 • Edward Miszczak: "Szpital" to hit wiosennej ramówki

  Według Edwarda Miszczaka jednym z hitów wiosennej ramówki stacji będzie nowy serial paradokumentalny „Szpital”.

Dyskusje na temat: serial szpital