• Informacje na temat:

  serial telewizyjny

Artykuły na temat: serial telewizyjny
 • 'Rozmowa" jako serial telewizyjny

  Scenarzysta "Podejrzanych" - Christopher McQuarrie wspólnie z autorem "Kompanii braci" - Erikiem Jendresenen pracują nad seriale m telewizyjnym opartym na słynnej "Rozmowie" Francisa Forda Coppoli.

 • Ulubiony serial telewizyjny Polaków

  Nadawany w programie 2. TVP "M jak Miłość" to ulubiony serial Polaków - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Biuro Badania Opinii i Rynku Estymator. Na ten serial wskazało w badaniu 72 procent ankietowanych. Drugi w rankingu jest emitowany w TVP 1 "Klan", który uzyskał 27-procentowe poparcie..

 • George Clooney: Serial telewizyjny

  George Clooney ( "Niebezpieczny umysł" , "Good Night, and Good Luck" ) planuje produkcję serial u opartego o znany film Stevena Soderbergha "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" . Pomimo że Clooney występował w obrazie z 2001 roku, tym razem nie planuje angażować się aktorsko.

 • Polski serial do "telewizyjnego Oscara"

  Serial "Ekipa", jako jedyny program telewizyjny z Polski, został regionalnym półfinalistą w międzynarodowym konkursie Emmy Awards 2008.

 • Suity z seriali telewizyjnych na 10. Festiwalu Muzyki Filmowej

  ..."All is Film Music". W programie przygotowanym specjalnie na potrzeby FMF zabrzmią suity z seriali telewizyjnych przygotowane przez mistrzów tego gatunku - Trevora Morrisa, Jeffa Russo i Seana Callery’ego. Usłyszymy światowe premiery utworów z seriali "The Emerald City ", "Długa noc", "Fargo", "Homeland" i "24".

 • W czerwcu w Elbągu Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych

  Premierowa edycja Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu rozpocznie się 19 czerwca i potrwa trzy dni. W programie wydarzenia znalazły się m.in.: pokazy najpopularniejszych polskich seriali, przeglądy znanych produkcji sprzed lat, a także spotkania z gwiazdami i twórcami seriali. Współorganizatorem imprezy jest Telewizja Polska.

 • "Telewizyjne Oscary" rozdane

  Jak co roku rozdano nagrody Emmy, zwane "telewizyjny Oscarami". Sprawdź, kto w tym roku zdobył prestiżowe statuetki.

 • Rozdano "telewizyjne Oscary"

  Po raz 65. rozdano w niedzielę w Los Angeles nagrody Emmy, nazywane "telewizyjnymi Oscarami". Jurorzy uznali "Breaking Bad" za najlepszy serial dramatyczny, a "Współczesną rodzinę" ("Modern Family") - najlepszą komedią.

 • Telewizyjne seriale niczym terapia?

  Czy seriale mogą mieć jakąś większą wartość, poza rozrywkową? Jak wynika z najnowszych badań, treści przekazywane w serialach często odpowiadają problemom, z którymi nastolatkowie muszą się mierzyć. Może nie pokazują rozwiązań, ale często są pretekstem do dyskusji.

 • "Czarnobyl" zdominował nominacje do telewizyjnych BAFTA

  ...4 czerwca ogłoszono nominacje do nagród BAFTA TV, przyznawanych przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Królem polowania została produkcja stacji HBO i Sky - "Czarnobyl". Serial o katastrofie reaktora w elektrowni jądrowej w Czarnobylu został nominowany w 14 kategoriach.

Zdjęcia na temat: serial telewizyjny
Wideo na temat: serial telewizyjny
 • Bracia Coen stworzą serial telewizyjny

  Gratka dla fanów twórczości braci Coen! Joel i Ethan wchodzą na mały ekran. Zapowiedzieli, że stworzą serial telewizyjny. Zajmą się scenariuszem, reżyserią i produkcją. Wiadomo, że będzie to western i znany jest też tytuł produkcji - „The Ballad of Buster Scruggs”. Ciekawe, czy w obsadzie znajdzie się ulubieniec gwiazdorów - George Clooney?/ źródło: x-news/ Cover Video

 • Anna Oberc: W Polsce nastąpił regres w jakości seriali

  W Polsce robi się zbyt dużo paradokumentów - uważa Anna Oberc. Jej zdaniem produkcje te zaniżyły jakość seriali telewizyjnych oraz przyczyniły się do zredukowania stawek dla aktorów.

 • Piotr Cyrwus: Polacy wierzą w seriale

  Zdaniem Piotra Cyrwusa Polacy kochają seriale, ponieważ są spragnieni relacji międzyludzkich, zatraconych w ostatnich latach. Aktora martwi jednak fakt, że bliskości szukają w telewizyjnych produkcjach zamiast wśród rzeczywistych ludzi.

Dyskusje na temat: serial telewizyjny