• Informacje na temat:

  serial w rytmie disco

Artykuły na temat: serial w rytmie disco
 • "Miłość w rytmie disco": Nowy serial Polo TV

  Stacja Polo TV przygotowuje serial z gatunku scripted-docu "Miłość w rytmie disco".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • "Miłość w rytmie disco": Pierwszy serial discopolowy w Polsce!

  W piątek 18 lipca ruszyły zdjęcia do nowego serialu stacji Polo TV "Miłość w rytmie disco". Produkcja pojawi się w jesiennej ramówce stacji.

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Weekend w serialach

  Co nas czeka w serialach w nadchodzący weekend?

 • "Miłość w rytmie disco" w Polo TV

  Trwają przygotowania do produkcji nowego serialu "Miłość w rytmie disco", który emitować ma kanał Polo TV. Obecnie poszukiwani są odtwórcy głównych i epizodycznych ról.

 • Serialu o Zenku jednak nie będzie?

  Jeszcze kilka dni temu Krzysztof Czeczot, czyli Mario z "W rytmie serca" i niezapomniany Maciek Szymczyk z "BrzydUli", był niemal pewny, że zagra w serialu o Zenku Martyniuku, w którego miał już okazję wcielić się w filmie "Zenek". Aktor najprawdopodobniej będzie musiał jednak obejść się smakiem... Dlaczego?

 • Disco Sylwester z Dwójką

  W sylwestrową noc telewizyjna Dwójka i Wrocław zapraszają na zabawę, która przeniesie nas w niezapomniane złote czasy muzyki disco, kiedy na parkietach królowała gorączka sobotniej nocy, a najnowsze taneczne trendy kształtowały Studio 54 w Nowym Jorku i Studio 2 w Polsce.

 • "Możesz kłamać, ale mów, mów…"

  ...". - Kobiety także lubią być uwodzone. Lubią komplementy. Czasami mówią nawet: "Możesz kłamać, ale mów, mów..." - dowcipnie tłumaczy to Monczka. W rytmie "Crazy Zdzicha" W historii polskich seriali(...) słynny Jacek Cygan. Ale nie tylko - nie zapominajmy, że oglądając serial Janusza Dymka możemy słuchać takich klasyków disco lat osiemdziesiątych, jak Franek Kimono czy zespół Kosmetyki Miss Pinky...

 • Ile kiczu w nowym Rubiku?

  Pojawienie się nowej płyty Piotra Rubika wywołało spodziewane reakcje. "Kicz!" - krzyknęli krytycy. "Geniusz!" - zamanifestowali fani. Po czym obie strony okopały się na swoich pozycjach. Warto jednak na chwilę wychylić głowę i przyjrzeć się "Habitatowi".

Wideo na temat: serial w rytmie disco
 • Disco Robaczki

  "Disco robaczki" to animowana komedia przygodowa dla całej rodziny w rytmie największych przebojów tanecznych! Roztańczone i rozśpiewane robaczki obdarzone ludzkimi cechami z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszej, jak i starszej widowni. Rodziców rozbawi inteligentny humor znany z serii o Shreku oraz genialne wykorzystanie największych przebojów disco. Dzieci pokochają pełzających bohaterów za wyjątkowo zabawne i urozmaicone przygody. Obok komicznych i trzymających w napięciu...

 • Disco polo

  Szalone lata dziewięćdziesiąte, gdy nad Wisłą zagościła wolność, a cała Polska śniła amerykański sen. Wielka transformacja, gorączka złota, spełniają się marzenia "od zera do Rockefellera". Tomek (Dawid Ogrodnik) i Rudy (Piotr Głowacki) - chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów. Karierę zaczynają od koncertów w remizach i wiejskich dyskotekach, by w końcu jako grupa LASER brawurowo wedrzeć się na muzyczne...

 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.

Dyskusje na temat: serial w rytmie disco
 • Re: "Miłość w rytmie disco": Pierwszy serial discopolowy w Polsce!

  Od lat staram się zrozumieć i być obiektywny w ,,disco-polo'' - nie da się

 • Re: Andrzej chce wyjechać!

  starszych arcydzieł z rozrzewnieniem pewnie wspominają " Na wschód od Edenu ", " W kamiennym kręgu ", " Niewolnica Isaura ", " W rytmie disco ", " Dynastia " i szereg innych. Sam tego nie oglądałem(...)Wszystkim zniesmaczonym istnieniem serialu " M - jak miłość " polecam "Modę na sukces ". Zawszeć to amerykańskie i przede wszystkim o ludziach z "należytych sfer ". Najtańszy serial świata