• Informacje na temat:

  serial wszyscy kochają romana

Artykuły na temat: serial wszyscy kochają romana
 • Nowy serial TVN: "Wszyscy kochają Romana"

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serialu TVN, polskiej wersji "Everybody Loves Raymond". W polskiej produkcji "Wszyscy kochają Romana" zobaczymy Bartka Kasprzykowskiego, Anetę Todorczuk-Perchuć, Annę Seniuk, Joachima Lamżę i rapera Tede, jako brata tytułowego bohatera.

 • Wszyscy kochają... Kasprzykowskiego

  Jesienią piątki będą należały do... Romana. Od września rusza polska wersja popularnego sitcomu "Everybody Loves Raymond". W głównej roli wystąpi Bartek Kasprzykowski.

 • Nie kochasz Romana? Oglądaj!

  ..."Wszyscy kochają Romana" wróci na antenę TVN 3 stycznia. Sitcom, który jesienią wycofano z ramówki z powodu słabej oglądalności, będzie emitowany w każdy wtorek od 21.30 i 22.00, widzowie będą mogli(...) - opowiadało swojej pracy reżyser "Wszyscy kochają Romana". Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać...

 • Piotr Cyrwus: Polacy wierzą w seriale

  Zdaniem Piotra Cyrwusa Polacy kochają seriale, ponieważ są spragnieni relacji międzyludzkich, zatraconych w ostatnich latach. Aktora martwi jednak fakt, że bliskości szukają w telewizyjnych produkcjach zamiast wśród rzeczywistych ludzi. Cyrwus uważa też, że seriale mogą zmieniać rzeczywistość i wpływać na opinie widzów.

 • Nowy polski serial z gwiazdami

  W poniedziałek, 9 maja, rozpoczęły się w Warszawie zdjęcia do nowego serialu komediowego "Wszyscy kochają Romana". Na ekranie zobaczymy m.in. Bartka Kasprzykowskiego ("Ranczo"), Anetę Todorczuk-Perchuć ("Samo życie") oraz Annę Seniuk ("Czterdziestolatek").

 • Kolejny serial spada z ramówki

  Serial kryminalny TVN-u "Układ warszawski" nie będzie miał drugiej serii. Podobny los spotkał m.in. polsatowską "Linię życia" i "Rezydencję" w TVP1. Jednak telewizje nie znoszą pustki i już szykują kolejne nowości.

 • Raper Tede miał zagrać policjanta-debila

  Hiphopowiec Tede postanowił ponownie spróbować sił w aktorstwie. Już we wrześniu zobaczymy go w serialu "Wszyscy kochają Romana".

 • Dlaczego zagra w nowym serialu?

  Anna Seniuk zgodziła się zagrać w nowym serialu TVN "Wszyscy kochają Romana". To duża niespodzianka dla widzów, bowiem aktorka nie pojawia się często w telewizji.

 • Nietypowa teściowa

  Anna Seniuk bardzo starannie dobiera role, więc niezbyt często widzimy ją na ekranie. Teraz to się zmieni, bo zagra w nowym serialu "Wszyscy kochają Romana".

 • Raper Tede miał zagrać policjanta-debila

  Hiphopowiec Tede postanowił ponownie spróbować sił w aktorstwie. Już we wrześniu zobaczymy go w serialu "Wszyscy kochają Romana".

Zdjęcia na temat: serial wszyscy kochają romana
Wideo na temat: serial wszyscy kochają romana
 • Mistrz puenty w bandzie piranii

  Mój bohater posiada dar błyskotliwego puentowania sytuacji domowych - mówi Joachim Lamża. - "Wszyscy kochają Romana" to serial, który będzie bliski każdemu, bo w sposób autentyczny przedstawia nie zawsze łatwe relacje rodzinne - dodaje aktor.

Dyskusje na temat: serial wszyscy kochają romana