• Informacje na temat:

  serial złotopolscy obsada

Artykuły na temat: serial złotopolscy obsada
 • Idzie nowe w "Złotopolskich"

  .... "Mój bohater jest zamożnym architektem" - mówi o swojej roli aktor i opowiada, jak trafił do obsady. "Bez większych oczekiwań przyszedłem na casting do serialu. Już zdążyłem zapomnieć o tym fakcie, kiedy odezwano się do mnie z propozycją roli. Było to dla mnie duże zaskoczenie, ale długo się nie zastanawiałem. Mam nadzieję, że moja przygoda z seriale m potrwa jak najdłużej. Na planie jest bardzo...

 • Serialowi rekordziści

  Stanisław Mikulski ( "Stawka większa niż życie" ), Anna Dereszowska ("Złotopolscy"), Tomasz Kot ( "Skazany na bluesa" ) i Agnieszka Dygant ("Na dobre i na złe") to aktorzy, których najczęściej będziemy oglądać na ekranach telewizorów po wakacjach. Każdy z tych artystów występuje jednocześnie aż w trzech serial ach.

 • Małgorzata Socha: Nie tylko seriale

  Miała zaledwie 19 lat, gdy pierwszy raz zagrała w "Złotopolskich". Dziś Małgorzata Socha ma na swoim koncie niemal 30 ról serialowych - była m. in. słynną Violą w "BrzydUli", Dorotą w "Tylko miłość(...) Świat seriali.pl...

 • Yennefer odnaleziona

  Jak poinformowała agencja Inter Info, rolę pięknej czarodziejki Yennefer w planowanej ekranizacji książek Andrzeja Sapkowskiego o przygodach "Wiedźmina", ostatecznie zagra Grażyna Wolszczak. Tym sposobem rozwiano wcześniejsze plotki na temat obsady, mówiące, że w postać Yennefer wcieli się Agnieszka Sitek, znana z serial u "Złotopolscy".

 • Alina Janowska w "Plebanii"

  Dobra wiadomość dla wielbicieli talentu Aliny Janowskiej. Słynna Eleonora Gabriel z serialu "Złotopolscy" dołączyła właśnie do obsady "Plebanii". Co więcej, ponownie wcieliła się w rolę babci Aleksandry Woźniak.

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Ostra i fachowa kobieta

  Podobną rolę zagrała w filmie "Kariera Nikosia Dyzmy" z 2002 roku - senator Annę Walewską, wpływową i przebojową kobietę, z którą nie warto zadzierać, bo może stać się groźna. Mowa o Ewie Kasprzyk (51 lat), która dołączyła do obsady serial u "Na dobre i na złe", gdzie wcieli się w rolę Elżbiety Żak, profesjonalnej bizneswoman i nowej menedżerki zarządzającej szpitalem w Leśnej Górze.

 • Radosław Piwowarski: Kobiety mnie od zawsze fascynowały

  Pokolenie dojrzewające w latach 80. i 90. przeglądało się w jego filmach kinowych. Dzisiejsi młodzi znają go głównie z popularnych seriali telewizyjnych i pracy edukacyjnej. Reżyser i scenarzysta Radosław Piwowarski obchodzi 20 lutego swoje 70. urodziny.

 • Jesienna ramówka TVP: Co nowego?

  Seriale, filmy, dyskusje, transmisje z najważniejszych uroczystości, sport i najświeższe informacje z pierwszej ręki... TVP startuje z jesienną ramówką.

 • Komediowy przepis na sukces?

  Telewizja Puls produkuje swój pierwszy serial komediowy, w którym zagrają wielkie gwiazdy. Czy to wystarczy, by widzowie pokochali "Przypadki Cezarego P."? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Zdjęcia na temat: serial złotopolscy obsada
Dyskusje na temat: serial złotopolscy obsada