• Informacje na temat:

  seriale najchętniej

Artykuły na temat: seriale najchętniej
 • Trzeci sezon "Stranger Things" najchętniej oglądanym serialem Netflixa

  W ciągu czterech dni od premiery trzeciego sezonu, "Stranger Things" był wyświetlany w 64 mln domów. To czyni go najchętniej oglądanym serialem Netfliksa.

 • Seriale popularniejsze niż debaty

  W czerwcu wśród dziesięciu najchętniej oglądanych programów telewizyjnych znalazły się m.in. 4 seriale produkcji TVP i dwie debaty prezydenckie.

 • Robert Moskwa: Serial "M jak miłość" jest niepokonany

  Robert Moskwa wierzy, że tradycyjna telewizja ma szansę w rywalizacji z internetem. Zaznacza, że serial, w którym gra od 14 lat i który wciąż należy do czołówki najchętniej oglądanych przez Polaków, produkowany jest przez Telewizję Polską. Twórcy działający w sieci jak dotąd nie mogą się pochwalić takim sukcesem.

 • Dlaczego Polacy oglądają seriale?

  Kiedy popatrzymy na wyniki oglądalności programów telewizyjnych, to okazuje się, że wśród pierwszej dziesiątki najchętniej oglądanych produkcji przeważają seriale . Dlaczego Polacy tak lubią je oglądać?

 • Najpopularniejsze seriale Polaków

  ..."M jak miłość" to niezmiennie najchętniej oglądany przez Polaków serial telewizyjny. Ponad 9,5 milionów widzów, które w zeszłym tygodniu śledziło losy Mostowiaków, pozwoliło serialowi TVP2 wyprzedzić kolejny Dwójkowy hit - "Na dobre i na złe".

 • Święta pod znakiem seriali

  Seriale TVP cieszyły się zdecydowanie najlepszą oglądalnością podczas tegorocznych świąt wielkanocnych.

 • "Katyń" najchętniej oglądany

  "Katyń" Andrzeja Wajdy okazał się najpopularniejszym filmem wyemitowanym w 2010 roku w telewizji - wynika z analizy Nielsen Audience Measurement przygotowanej dla portalu Wirtualnemedia.pl.

 • Najchętniej oglądane programy

  "Mam talent!" oraz "Taniec z gwiazdami" - to dwie pozycje z ramówki telewizji TVN, które ponownie okazały się hitami weekendu, przyciągając przed telewizory łącznie ponad 10,6 mln widzów.

 • Nowe seriale z zagranicy

  ...: 2 września, godz. 20.30, HBO Comedy Rodzina Serrano (komediowy) W podmiejskiej dzielnicy Madrytu toczy się codzienne życie wielopokoleniowej rodziny Serrano. Serial po roku od premiery był najchętniej...

 • Polki miłośniczkami seriali

  Aż dla 39% z nich to ulubiony gatunek telewizyjny. Jednak Polacy najbardziej sobie cenią w telewizji wiadomości i aktualności (44%). Odbiegamy pod tym względem od większości widzów w Europie, którzy najchętniej oglądają filmy (52%). Pięć najbardziej popularnych wśród Polaków gatunków telewizyjnych to kolejno: wiadomości i aktualności (44%), filmy (36%), seriale (25%), komedie (21%) i programy...

Zdjęcia na temat: seriale najchętniej
Wideo na temat: seriale najchętniej
 • Robert Moskwa: Serial "M jak miłość" jest niepokonany

  Robert Moskwa wierzy, że tradycyjna telewizja ma szansę w rywalizacji z internetem. Zaznacza, że serial, w którym gra od 14 lat i który wciąż należy do czołówki najchętniej oglądanych przez Polaków, produkowany jest przez Telewizję Polską

 • "Wataha 2": Premiera 15 października

  Najchętniej oglądany serial HBO powraca.

 • "Kryminalni" wciąż na topie

  Według amerykańskiego serwisu RAVE Reviews, który stworzył serialową mapę świata, najchętniej oglądanym i najwyżej ocenianym przez telewidzów polskim serialem ostatniego 15-lecia jest produkcja TVN "Kryminalni" z Magdaleną Schejbal, Maciejem Zakościelnym i Markiem Włodarczykiem.

Dyskusje na temat: seriale najchętniej
 • Re: TVP vs TVN: Walka na seriale i znane nazwiska

  TVN nie ma ręki do seriali, miałkie to wszystko okraszone tylko ładnymi obrazkami. Za to Polsat ma pomysły i ciekawą realizację. Natomiast TVP i tak sobie poradzi z oglądalnością, bo jest najchętniej oglądaną telewizją.

 • Re: TVP vs TVN: Walka na seriale i znane nazwiska

  do qaz - inteligencja nie zawsze idzie w parze z wyższym wykształceniem, o czym wybitnie świadczy powyższy komentarz, a poza tym najchętniej ogladana telewizją jest Polsat

 • Re: Serialowy przewodnik

  Z tych wszystkich powtórek najchętniej bym obejrzala Na dobre i na zle ale niestety nadają o 7.30 gdy w domu mnie nie ma.Pozostaje mi tylko tvp seriale i Ranczo ewentualnie powtórki Detektywów i W -11.Będę tęsknić za Leśną Górą i Wilkowijami.

 • Re: "Klan": Wielbłąd na...

  Po prostu polskie seriale to jedno wielkie g... służące tylko aby napychać kieszenie znajomkom i krewnym szefów. Najchętniej pieniędzmi z abonamentów, chociaż telewizje komercyjne też puszczają to badziewie.

 • Re: Koniec "Linii życia"

  To jakas kpina! Jedyne seriale wartościowe to własnie Linia życia,(jak nie mogłam obejrzec w dniu emisji-ogladałam na drugi dzień lub w IPLA), Hotel 52, i Szpilki na Giewoncie-ten ostatnii najsłabszy serial.Zamiast zdejmowac z anteny coś oglądalnego, powinno sie dawac dwa odcinki hurtem o godz.21,30 -jednego wieczoru, a najchętniej przynajmniej 2x w tygodniu-wtedy bedzie dobra pora na oglądalność

 • Re: Koniec "Linii życia"

  To jakas kpina! Jedyne seriale wartościowe to własnie Linia życia,(jak nie mogłam obejrzec w dniu emisji-ogladałam na drugi dzień lub w IPLA), Hotel 52, i Szpilki na Giewoncie-ten ostatnii najsłabszy serial.Zamiast zdejmowac z anteny coś oglądalnego, powinno sie dawac dwa odcinki hurtem o godz.21,30 -jednego wieczoru, a najchętniej przynajmniej 2x w tygodniu-wtedy bedzie dobra pora na