• Informacje na temat:

  seriale ranking 2012

Artykuły na temat: seriale ranking 2012
 • Portal TheRichest.org stworzył ranking dziesięciu najgorętszych Polek. Zobaczcie, co amerykańskie media napisały o polskich paniach...

 • Najbardziej wpływowa gwiazda to znowu...

  Już po raz piąty w swojej karierze Oprah Winfrey została przez magazyn "Forbes" wybrana najbardziej wpływową gwiazdą na świecie. Drugą pozycję w rankingu zajęła Lady Gaga, a trzecią Steven Spielberg. Poprzednia liderka - Jennifer Lopez spadła na 12 miejsce.

 • Ekranowa miłość Mili Kunis i Ashtona Kutchera

  Aktorka Mila Kunis, czyli Jackie Burkhardt z "Różowych lat siedemdziesiątych", okupuje rankingi najseksowniejszych kobiet świata. Kształtne ciało, zmysłowe usta, hipnotyzujące spojrzenie rozpalają wyobraźnię milionów mężczyzn. Sama gwiazda wierna jest jednak tylko jednemu z nich - gwiazdorowi Hollywood Ashtonowi Kutcherowi, czyli Waldenowi Schmidtowi z "Dwóch i pół".

 • Kunis i Kutcher: Ekranowa miłość

  Mila Kunis okupuje rankingi najseksowniejszych kobiet świata. Kształtne ciało, zmysłowe usta, hipnotyzujące spojrzenie rozpalają wyobraźnię milionów mężczyzn. Sama gwiazda wierna jest jednak tylko jednemu z nich - Ashtonowi Kutcherowi.

 • Alfabet "Jak poznałem waszą matkę"

  ...spodziewa się dziecka. - Ciąża Alyson nie zaskoczyła nas. Spodziewaliśmy się tego. Inaczej było w przypadku Cobie. Pojawiło się wyzwanie: zamaskować dwie ciąże - wspomina Craig Thomas. W 2012 r. Hannigan(...) powinien walczyć o swoje. Efekt? Od 4. sezonu Harris za odcinek dostawał 210 tys. dol, a jego koledzy - 120 tys. dol. P jak plan B. W 2013 r. nad serialem zebrały się czarne chmury. Nie wiadomo...

 • Ashton Kutcher najbogatszym gwiazdorem telewizji

  Drugi rok z rzędu Ashton Kutcher jest najlepiej zarabiającym aktorem w amerykańskiej telewizji. Gwiazdor serialu "Dwóch i pół" od czerwca 2012 r. przez dwanaście miesięcy zainkasował 24 mln dolarów - oszacował "Forbes".

 • "Słoneczny patrol": Co się stało z bohaterami serialu

  ...przegrywał w rankingach popularności z Hasselhoffem, zwłaszcza na terenie Europy. 16 grudnia 1997 r. po 14 latach do historii przeszło małżeństwo z Kirstie Alley (załatwiła mu rolę w serialu "Północ(...) (Jill) Miss Universe z 1980 r. jako pierwsza pożegnała się z serialem (już po 19. odcinkach). - Nie chcę, żeby moja praca opierała się na eksponowaniu ciała. Nie podoba mi się także sposób...

 • Ashton Kutcher telewizyjnym krezusem

  Według wyliczeń magazynu "Forbes" Ashton Kutcher jest najlepiej zarabiającym aktorem w amerykańskiej telewizji. Gwiazdor serialu "Dwóch i pół" przez dwanaście miesięcy - od maja 2011 do maja 2012 roku - zainkasował 24 mln dolarów.

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

 • Najbardziej pożądana kobieta roku

  Gwiazda filmu "Igrzyska śmierci" - 22-letnia aktorka Jennifer Lawrence - zwyciężyła w internetowym plebiscycie na najbardziej pożądaną kobietę 2012 roku.