• Informacje na temat:

  serialowa majka

Artykuły na temat: serialowa majka
 • Zuzanna Antoszkiewicz-Janin: Co stało się z Majką Skowron?

  ...powieści Adama Bahdaja: "Do przerwy 0:1", "Wakacje z duchami", "Podróż za jeden uśmiech" czy "Stawiam na Tolka Banana". Niestety, nastolatkowie - Zuzanna Antoszkiewicz, czyli serialowa Majka, oraz(...) z młodości, przygotowując instalację "art serial" - cykl zatytułowany "Majka z filmu". Tym razem w tytułową bohaterkę wcieliła się córka artystki, Mel Baranowska. Filmik zdobył uznanie krytyków...

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • ​"Usta usta": Mija 10 lat od premiery serialowej perełki

  ...tam "Julia", "Prosto w serce" czy "Majka". "Usta usta" to jest to! Takie właśnie powinny być seriale - stwierdził znawca tematu podpisujący się pseudonimem "fan_ust". ***Zobacz także***

 • Serialowa Majka zakochana

  Ma 22 lata, ale już wie, jaki powinien być ideał faceta. Co więcej, Joanna Osyda, tytułowa bohaterka serialu "Majka" , właśnie go znalazła.

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co zobaczymy w serialach w nadchodzącym tygodniu!

 • Serialowa Majka urodziła!

  30-letni Tomasz Ciachorowski i 22-letnia Joanna Osyda zostali rodzicami! Oczywiście na planie serialu "Majka" .

 • Serialowy przewodnik

  .... Nieprzytomny biznesmen Herman Van Klausen trafia do szpitala. Karolina i Nocul dowiadują się, że dzień wcześniej zameldowała się u cudzoziemca Majka Sroka. Kobieta zostaje zatrzymana. W areszcie odwiedza ją Mateusz. Majka mówi mu, że obcokrajowiec jest znanym kolekcjonerem antyków. Singielka odc.66 Sława organizuje casting na asystentkę dla Olgierda. Większość kandydatek nie spełnia jednak jej...

 • Marysia z "Pierwszej miłości" porwana w Kolumbii!

  Na spore emocje muszą przygotować się fani Anety Zajac. Jej serialowa bohaterka z "Pierwszsej miłości" zostanie porwana w Kolumbii.

Zdjęcia na temat: serialowa majka
Wideo na temat: serialowa majka
 • Wygrały wizytę na planie "Majki"!

  Paulina Płachetka wykazała się wielką kreatywnością, opisując dalsze losy serialowej Majki. W nagrodę odwiedziła plan popularnej produkcji, zabierając ze sobą koleżankę - Wiolę. Zobaczcie, jakie wrażenia dziewczyny wyniosły z tej wizyty!

 • Osyda zaprasza na Koncert Przyjaciół Majki!

  12 września na Rynku Głównym w Krakowie wielkie serialowe święto - Koncert Przyjaciół Majki! Wystąpią: Ala Boratyn, Marina Łuczenko, Kasia Cerekwicka i Afromental. Nie zabraknie oczywiście aktorów serialu, w tym oczywiście samej Majki.

 • Dziękuję za nominację

  Serialowa Majka jest onieśmielona nominacją do nagrody Telekamera 2011 w kategorii: Aktorka: - To całe wyróżnienie traktuje z wielkim szacunkiem. Jestem bardzo wdzięczna i trochę onieśmielona tym faktem, ponieważ jak po prostu debiutuję - powiedziała Joanna Osyda.

Dyskusje na temat: serialowa majka