• Informacje na temat:

  serialowy paździoch

Artykuły na temat: serialowy paździoch
 • Nowy Paździoch w "Świecie według Kiepskich"?

  Zaskakujące informacje o "Świecie według Kiepskich". W serialu szykują się spore zmiany. W nowych odcinkach, które pojawią się na antenie już na wiosnę, zadebiutuje nowa, bardzo istotna postać. Janusz Marian Paździoch będzie synem Mariana Paździocha. Wiadomo już, kto wcieli się w tę rolę. Co z bohaterem granym przez Ryszarda Kotysa?

 • Ryszard Kotys: Paździoch, moje dziecko

  ...uczyć się roli. Ludzie nieustannie lgną do serialowego Mariana Paździocha, choć to nie jest przecież jedyna rola pana Ryszarda. W zawodzie pracuje od wielu lat, zagrał w ponad 200 filmach. Uważany jest za prawdziwego mistrza drugiego planu. - Paździoch jest moim dzieckiem, tak samo jak scenarzystów, i bardzo lubię go grać. Ale jego skąpstwo, dziwne handle i przekręty są mi zupełnie obce. Nie mam do...

 • Serialowa wiosna w Polsacie

  ...7 marca i gościć będą na niej w każdą środę o godzinie 20.00. Ferdek i Halina (Andrzej Grabowski i Marzena Kipiel-Sztuka) świętować będą hucznie 40-lecie swojego małżeństwa, Paździoch (Ryszard Kotys...

 • Ryszard Kotys zapowiada nowe odcinki "Kiepskich"

  Będą kolejne odcinki "Świata według Kiepskich" - zapowiada Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch, sąsiad Ferdynanda Kiepskiego. - Właśnie zapadła decyzja, kręcimy w lipcu - powiedział aktor.

 • Kiepscy nie obchodzą walentynek

  Rodzina Kiepskich nie obchodziła nigdy walentynek - zapewnia ich serialowy sąsiad Paździoch, czyli Ryszard Kotys. "Nie przypominam sobie takiego odcinka" - przekonuje aktor.

 • "Świat według Kiepskich": 500 odcinków

  Ekipa realizująca serial "Świat według Kiepskich" nakręciła właśnie 500-setny odcinek. "Przekroczyliśmy 500 odcinków, jest to jakiś jubileusz, ale nie sądzę, żebyśmy jakoś specjalnie to fetowali" - powiedział Ryszard Kotys, czyli serialowy Marian Paździoch.

 • Ryszard Kotys z nowym rokiem nie ma czego rzucać

  Nie pali, nie nadużywa alkoholu, nie ma czego rzucać z nowym rokiem. Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch, sąsiad Kiepskiego, w styczniu zaczyna zdjęcia do kolejnego sezonu "Kiepskich", wchodzi też na plan filmowy.

 • Będą nowe odcinki "Kiepskich"

  Ekipa realizująca serial "Świat według Kiepskich", przygotowuje się do powrotu na plan w styczniu. "Trwają jeszcze rozmowy, ale jesteśmy raczej pewni, że dojdzie do realizacji nowej serii" - mówi Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch.

 • Renata Pałys: Jestem szczęśliwa

  Aktorka komediowa. Świetna w roli Heleny Paździoch – zołzy z prawdziwego zdarzenia, której nie da się nie lubić. Renata Pałys opowiada m.in. o przyjaźni z Ryszardem Kotysem i o tym, jak spędziła pierwsze miesiące pandemii.

 • Renata Pałys: Słomiana wdowa

  Od 18 lat bawi nas w roli despotycznej Heleny Paździoch, która krótko trzyma serialowego męża. – Prywatnie, w swoim małżeństwie stawiam na zaufanie i wolność – mówi Renata Pałys.

Zdjęcia na temat: serialowy paździoch
Dyskusje na temat: serialowy paździoch