• Informacje na temat:

  serwis newsweek

Artykuły na temat: serwis newsweek
 • Lis redaktorem naczelnym "Newsweeka"

  Tomasz Lis zostanie nowym redaktorem naczelnym tygodnika "Newsweek" - poinformował serwis NaTemat.pl. Do tego czasu funkcję szefa "Newsweeka" będzie pełniła Aleksandra Karasińska, we "Wprost" zastępczyni Lisa, która dziś zastąpiła na stanowisku redaktora naczelnego polskiej wersji Newsweeka, Wojciecha Maziarskiego.

 • Marcin Meller przypomina Michałowi Adamczykowi: "Kur wie lepiej"

  W cotygodniowym felietonie dla "Newsweeka" Marcin Meller skomentował internetowe zamieszanie związane z wpisami na Twiiterze dziennikarza TVP Michała Adamczyka.

 • ​David Bowie przygotował wiele nagrań, które zostaną wydane pośmiertnie

  David Bowie zmarł 10 stycznia 2016 roku po długiej walce z nowotworem. Jak podaje amerykański "Newsweek", muzyk przygotował sporo materiału, który zostanie wydany pośmiertnie.

 • Żal "Królowej" i "Labiryntu Fauna"

  Żal mi, że Oscarów nie otrzymały filmy "Królowa" Stephena Frearsa i "Labirynt Fauna" Guillermo del Toro - powiedział krytyk filmowy z tygodnika "Newsweek" Lech Kurpiewski, komentując tegoroczną decyzję Amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • Natalia Niemen broni pamięci swojego ojca

  ..."To jest brukanie pamięci mego Ojca, który nie może się bronić i krzywdzenie kobiety - wdowy, której należy się najwyższy szacunek" - tak Natalia Niemen zareagowała na artykuł "Newsweeka" zatytułowany "Wojna o Niemena".

 • Trupa Trupa doceniona przez zagranicznych krytyków. Polskie media odkrywają zespół

  Od dłuższego czasu doceniana w branżowych mediach (również w naszym serwisie) grupa Trupa Trupa z Gdańska zbiera pochwały także wśród zagranicznych krytyków. To sprawiło, że zespołem zainteresowały się mainstreamowe serwisy.

 • Kaczyński o Peszek: Takie postawy trzeba zwalczać

  ...żyć". Słowa Jarosława Kaczyńskiego przytacza poniedziałkowy "Newsweek". "Musimy być krajem, o którym wiadomo, że jak ktoś napadnie, to będzie wojna. Jedna celebrytka śpiewała ostatnio, że jakby co, to będzie uciekać. Postawy takie trzeba zwalczać" - zaatakował prezes. Tymczasem Peszek w swoim utworze przekonuje: "Lepszy żywy obywatel niż martwy bohater". Prawicowy serwis wpolityce.pl określił...

 • Krytycy zachwyceni filmem Szumowskiej

  ...wątpliwości, że mamy do czynienia z "najlepszym, najbardziej spełnionym filmem Małgorzaty Szumowskiej" ("Newsweek"), która wyrasta na jedną z ważniejszych europejskich autorek" ("Polityka"). W ślad za polskimi(...) o sens życia i śmierci - wiedzie do optymistycznego finału, wywołując uśmiech i rozbawienie widza". Wkrótce z innych zakątków świata zaczęły napływać kolejne opinie. Belgijski serwis Un Grand Moment...

 • Walczą o Huberta Urbańskiego?

  TVP na razie ostrożnie wypowiada się w tej kwestii. "Oczywiście, że jesteśmy otwarci na współpracę z Hubertem Urbańskim, ale żadnych rozmów jeszcze nie podjęliśmy" - wypowiedziała się dla serwisu wirtualnemedia.pl Aneta Wrona, rzecznik prasowa TVP. Z kolei "Newsweek" podaje, że współpracą zainteresowany jest także Polsat, jednak jak wyjaśniła gazecie Nina Terentiew oczekiwania finansowe...

 • Anja Rubik zauroczona Rihanną

  Zapytana przez Marcina Mellera z "Newsweeka", której kobiety nie wyrzuciłaby z łóżka, odparła bez wahania: "Rihanny bym nie wyrzuciła". Niewykluczone, że ciepłe uczucia Anji Rubik są obustronne(...) spotykają się na charytatywnych bankietach. Sprawdź tekst "Stay" w serwisie Teksciory.pl! Zobacz więcej klipów Rihanny na stronach INTERIA.PL!