• Informacje na temat:

  sesja anna mucha

Artykuły na temat: sesja anna mucha
 • Anna Mucha robi... policyjną karierę

  Anna Mucha od kilku lat współpracuje z mazowiecką policją i chętnie wciela się w rolę policjantki. W środę, 9 lipca, spacerowała deptakiem w Radomiu ubrana w policyjny mundur, a potem kręciła sceny z udziałem antyterrorystów.

 • Mucha gotowa zaliczyć odlot

  .... Filmy mają być pokazywane w sierpniu podczas Air Show. Obecna na konferencji w Radomiu Anna Mucha, która jest ambasadorka festiwalu, podkreślała, że poprzez festiwal w Radomiu chce zarazić młodych(...), o wysokim poziomie artystycznym" - poinformowała podczas wtorkowej konferencji prasowej dyrektor artystyczny festiwalu Anna Wróblewska. Głównym elementem festiwalu jest tradycyjnie konkurs dla młodych...

 • Mucha: Kariera za wszelką cenę

  Długo i ciężko Anna Mucha pracowała na swój wizerunek. A gdy wreszcie wspięła się na szczyt, została gwiazdą show-biznesu. Teraz dla kariery i sławy jest skłonna poświęcić nawet miłość kochanego mężczyzny.

 • "M jak miłość": Wykorzysta go i porzuci?

  Paweł (Rafał Mroczek) z każdym dniem coraz bardziej będzie pod wrażeniem swojej pięknej szefowej Izy (Sandra Staniszewska), Madzia (Anna Mucha) zaś postanowi zamieszkać z Michałem (Dariusz Wnuk).

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w grudniu

  ..."świątecznej sielanki", a Julia Wieniawa na intymnym zdjęciu z Antonim Królikowskim "dużo pocałunków pod jemiołą". Największe emocje wzbudziły jednak Anna Mucha i Katarzyna Zielińska. Pierwsza...

 • Open'er Festival 2018: Noel Gallagher i 20 innych wykonawców

  Kimbie na swoim trzecim albumie "Love What Survives" postawił praktycznie wyłącznie na żywe instrumenty, ograniczając rolę syntetycznej elektroniki do minimum. ANNA...

 • Aneta Kręglicka jurorką "Projektantów na start"

  Aneta Kręglicka będzie przewodniczącą jury talent show "Projektanci na start" - poinformowali producenci programu, który oglądać będziemy mogli na antenie FOX Life.

Zdjęcia na temat: sesja anna mucha