• Informacje na temat:

  sesja katarzyna w

Artykuły na temat: sesja katarzyna w
 • Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż!

  Katarzyna Dąbrowska, aktorka znana z filmów "Niewinne" i "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" oraz seriali "Na dobre i na złe" i "Belfer" , wyszła za mąż. Aktorka właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie ślubnymi zdjęciami.

 • Katarzyna Warnke: Imperium zmysłów

  Katarzyna Warnke to gwiazda wrześniowego numeru magazynu "Playboy". Znana z filmów Patryka Vegi aktorka wzięła udział w rozbieranej sesji, której towarzyszy hasło "Imperium zmysłów".

 • Katarzyna Skrzynecka w bikini. Ale schudła

  Na początku wakacji Katarzyna Skrzynecka podjęła wyzwanie i postanowiła przejść na detoks wegański. Aktorka postawiła sobie za cel zrzucenia 20 kilogramów i stopniowo realizuje swoje postanowienie(...) Tunezji i to tam powstała gorąca sesja w bikini! "Mąż pochwalił za determinację" - podpisała zdjęcie aktorka i prezenterka. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów...

 • Baasch: Zimowa live sesja zapowiadająca gorące koncertowe lato

  ...letnich imprezach. Wystąpi m.in. na Open'er Festival, Tauron Nowa Muzyka czy Męskim Graniu. Ogłoszeniu listy letnich występów Baascha towarzyszy wyjątkowa live sesja. "W marcu pojechaliśmy(...) ‘Steps’ z mojego ostatniego albumu. To mały fragment tego, co będzie można usłyszeć na najbliższych koncertach" - napisał Baasch na Facebooku. Za wideo odpowiadają Katarzyna Miszczak i Kuba Czapczyński...

 • Skoda Auto Muzyka: Kogo wybrała Katarzyna Nosowska?

  Poniżej możecie sprawdzić pięciu wykonawców, których wybrała Katarzyna Nosowska w konkursie Skoda Auto Muzyka.

 • Skoda Auto Muzyka: Zapracowana Katarzyna Nosowska

  Ponad 800 utworów zostało zgłoszonych do konkursu Skoda Auto Muzyka. Najwięcej, bo aż 290 piosenek do przesłuchania ma Katarzyna Nosowska. Uczestników wybierają także internauci, a na wszystkich głosujących czekają atrakcyjne nagrody!

 • Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami

  Katarzyna Warnke urodziła. Aktorka potwierdziła medialne doniesienia, publikując na Instagramie wymowny wpis. Pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem, dziękując fotografowi za to, że "zatrzymał w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył". Jakiej płci jest pierwsze dziecko Warnke i Piotra Stramowskiego?

 • Katarzyna Krupa: Nie mam potrzeby rozbierania się

  Katarzyna Krupa nie zamierza brać udziału w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Twierdzi, że nie czuje potrzeby pokazywania nagiego ciała, kłóci się to zresztą z jej postawą życiową. Gwiazda nie planuje również otwarcia szkoły tańca, nie jest bowiem pewna swoich biznesowych umiejętności.

 • Katarzyna Smutniak w komedii "Żona czy mąż?"

  16 lutego na ekrany polskich kin trafi romantyczna komedia "Żona czy mąż?" z Kasią Smutniak w roli głównej.

 • Katarzyna Trzaskalska: Odpowiada mi ten redakcyjny pośpiech

  Kiedyś Katarzyna Trzaskalska myślała, że brak pracy będzie tragedią. Ale na urlopie macierzyńskim była szczęśliwa. Teraz znów ją oglądamy, a ona cieszy się z nowych wyzwań.

Zdjęcia na temat: sesja katarzyna w
Wideo na temat: sesja katarzyna w
 • Katarzyna Glinka o nagiej sesji. Dlaczego się na to zdecydowała?

  Dlaczego Katarzyna Glinka (40 l.) wzięła udział w nagiej sesji fotograficznej? - Żeby móc pochwalić się dzieciom i wnukom, że kiedyś się wyglądało całkiem dobrze - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" aktorka. Chciała tez udowodnić, że nie tylko kobiety, które „są obdarzone pięknymi kształtami i obfitym biustem mogą być sexy”. Czy ktoś ją do tego namówił albo miał obiekcje? - Decyzje zawodowe

 • Katarzyna Krupa: Nie mam potrzeby rozbierania się

  Katarzyna Krupa nie zamierza brać udziału w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Twierdzi, że nie czuje potrzeby pokazywania nagiego ciała, kłóci się to zresztą z jej postawą życiową.

 • Kasia Tusk wychodzi za mąż!

  , dnia oraz godziny ceremonii. Takich informacji Katarzyna nie zdradza nawet najbliższym przyjaciołom. A wszystko dlatego, że nie zależy jej na wielkim show, jaki zorganizowała Ola Kwaśniewska. Po

Dyskusje na temat: sesja katarzyna w