• Informacje na temat:

  sesja mężczyzn

Artykuły na temat: sesja mężczyzn
 • Sesja zaręczynowa z zespołem blackmetalowym. Efekt powala!

  John Awesome i Nydia Hernandez zdecydowali się na sesję narzeczeńską, a fotografem, którą miał ją wykonać była Janet Wheeland . Sesja zaplanowana została w lasie znajdującym się w kanionie(...) . Dlaczego właśnie padło na blackmetalową formację?  Powód jest prosty, grupa w tym samym czasie była w trakcie własnej sesji. "W trakcie ostatniej części naszych zdjęć zauważyliśmy kilku mężczyzn...

 • Odważna sesja Lindsay Lohan

  Naga, inspirowana Marilyn Monroe sesja Lindsay Lohan dla "Playboya" za sprawą przecieku trafiła do internetu, jeszcze przed oficjalną premierą. Aktorka bardzo broni tych zdjęć, mówiąc, że nie chodzi o zwrócenie na siebie uwagi, ale dodanie sobie odwagi.

 • Rozbierana sesja to kiepski początek

  ...21-letnia Agnieszka Kaczorowska doskonale zdaje sobie sprawę, że przyjęcie oferty jednego z pism dla mężczyzn i udział w śmiałej sesji zdjęciowej mogłoby przyczynić się do ogromnego wzrostu jej(...), dobrą aktorką, to może zdecyduję się na takie zdjęcia, ale teraz jest na to zdecydowanie za wcześnie - wyznała, dodając, że rozbierana sesja może być dobrym... zwieńczeniem kariery, ale niekoniecznie...

 • "Sesje": Seksualni, bezpieczni

  ..."Sesje" to miłosna historia mężczyzny i kobiety - historia zupełnie zwyczajna i nawet odrobinę banalna - choć on jest sparaliżowanym od szyi w dół poetą, a ona terapeutką leczącą dusze poprzez serię stosunków seksualnych.

 • Karolina Gilon z "Miłości na bogato" i naga sesja zdjęciowa

  Najbardziej podobają jej się artystyczne akty. Niewykluczone, że aktorka niedługo trafi na okładkę magazynu dla mężczyzn. - Jestem bardzo otwarta na takie tematy. Dostałam już propozycję, ale czy(...) informacyjnej Newseria Lifestyle Karolina Gilon, aktorka. Jej zdaniem w rozbieranych sesjach nie powinno chodzić o to, by prowokować, ale o to, by pokazywać piękno kobiecego ciała. Bardziej niż...

 • Kinowa sesja z terapeutami

  ...prostytucją, młody chłopak podejmujący co jakiś czas próby samobójcze i mężczyzna, który nie może zapomnieć o tragicznych wydarzeniach z dzieciństwa. Na regularnych wspólnych sesjach z terapeutami(...) i Telewizyjna. Akcja filmu rozgrywa się w małym czeskim ośrodku resocjalizacji i psychoterapii. Szefem ośrodka jest charyzmatyczny długowłosy Adam. Mężczyzna opiekuje się dwunastoma pacjentami, którzy...

 • Wybiorą najprzystojniejszego mężczyznę świata

  Czterdziestu fantastycznych mężczyzn z całego świata stanie do walki o tytuł najprzystojniejszego! Karolina Szostak, Agnieszka Hyży i Karolina Pilarczyk - to między innymi one zdecydują, do którego kraju powędruje tytuł Mister Supranational 2016! Czy zdobędzie go Mister Polski Rafał Jonkisz?

 • Wiktoria Omyła: Na razie nie myślę o nagich sesjach

  Znana z "Tańca z gwiazdami" Wiktoria Omyła ma nadzieję na długą karierę taneczną. Nie myśli o próbowaniu swoich sił w aktorstwie czy muzyce, choć przyjęłaby propozycję pracy w modelingu. Na razie nie przewiduje rozbieranych sesji dla magazynów dla mężczyzn, nie wyklucza jednak, że w przyszłości pokaże nagie ciało.

 • Kasia Moś o nagiej sesji: Zrobiłabym to jeszcze raz

  Kasia Moś jesienią 2016 r. pojawiła się na okładce magazynu "Playboy". "Sesja z miłości do zwierząt" - czytamy, bo wokalistka postawiła warunek, że towarzyszyć jej będą zwierzęta ze Schroniska na(...) stronę jest atak. Ja się tym nie przejmuję, bo zrobiłabym to jeszcze raz. Wydaje mi się, że gdyby zrobił to mężczyzna, to byłby poklepywany po ramieniu i byłoby mówione, że wspaniała robota - zwraca...

 • Andy Garcia: Kiedy mężczyzna kocha kino

  Andy Garcia, gwiazdor takich filmów, jak "Ojciec chrzestny III", "Nietykalni", "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" czy "Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym", kończy we wtorek, 12 kwietnia, 60 lat.

Zdjęcia na temat: sesja mężczyzn
Wideo na temat: sesja mężczyzn
 • Joanna Jabłczyńska w nagiej sesji zdjęciowej?

  Aktorka nie przyjmie propozycji rozbieranej roli w filmie ani sesji do magazynu dla mężczyzn. Obawia się, że w ten sposób złamałaby etykę radcy prawnego. Podkreśla, że nie zaryzykuje przyszłości w zawodzie prawnika dla jednej roli. Tym bardziej że wokół jej kariery prawniczej narosło wiele kontrowersji.

 • Joanna Jabłczyńska nago na ekranie?

  Joanna Jabłczyńska nie przyjmie propozycji rozbieranej roli w filmie ani sesji do magazynu dla mężczyzn. Obawia się, że w ten sposób złamałaby etykę radcy prawnego. Podkreśla, że nie zaryzykuje przyszłości w zawodzie prawnika dla jednej roli.

 • Natalia Janoszek nago?

  Nie chcę być postrzegana wyłącznie jako ładna buzia - mówi Natalia Janoszek. Między innymi z tego powodu dotychczas nie zdecydowała się na rozbieraną sesję dla pisma dla mężczyzn. Nie wyklucza jednak, że jeśli otrzyma propozycję zdjęć zrobionych ze smakiem, zmieni zdanie. Na razie pokazała spory kawałek ciała na potrzeby kampanii charytatywnej.