• Informacje na temat:

  sesja modelek z samochodami

Artykuły na temat: sesja modelek z samochodami
 • Kraków: "Za szybcy, za wściekli"

  ...w Cinama City Plaza lub Cinema City Zakopianka. Dla zwyciężczyni: profesjonalny kurs modelek, sesja zdjęciowa oraz zestawy atrakcyjnych nagród! Rozwiązanie konkursu na "Aniołka Cinema City" nastąpi...

 • Ursula Andress: Bo jestem piękna

  Piękna, uwodzicielska i seksowna. Przez całe życie szukała prawdziwej miłości.

 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  ...pewni, bo zawsze potrafiła dopiąć swego. W jej talent i sukces wierzyła m.in. Małgorzata Rudowska, przyjaciółka i menedżerka, która prowadziła agencję modelek i hostess: - Kiedyś powiedziała mi, że...

 • Teresa Tuszyńska: Do widzenia, do jutra

  Teresa Tuszyńska? Nawet jeśli nie pamiętamy nazwiska, z pewnością kojarzymy uroczą dziewczynę z obcym akcentem partnerującą Zbigniewowi Cybulskiemu w "Do widzenia, do jutra" Janusza Morgensterna. 19 marca mija 20 lat od jej śmierci.

 • Teresa Tuszyńska: Jej życie potoczyło się tragicznie

  Teresa Tuszyńska? Nawet jeśli nie pamiętamy nazwiska, z pewnością kojarzymy uroczą dziewczynę z obcym akcentem partnerującą Zbigniewowi Cybulskiemu w "Do widzenia, do jutra" Janusza Morgensterna. Gdyby żyła, 5 września obchodziłaby 75. urodziny.

 • Weekend przed telewizorem

  ...(Gorczyca), która z nadmorskiej miejscowości przenosi się do Warszawy, gdzie trochę przez przypadek odnosi sukces jako modelka. Teraz chciałaby, by kariera szła po jej myśli - marzy o sesjach zdjęciowych...

 • "Pożerany przez robactwo"

  Równo rok temu metalowy świat zelektryzowała wiadomość, że Samoth, jeden z filarów Emperor założył nową grupę, o złowieszczej nazwie Zyklon. Dzisiaj już wiadomo, co z tego wynikło. Debiutancki album Zyklon, zatytułowany „World Ov Worms” to apokaliptyczna wizja ludzkiej kondycji, okraszona ekstremalnym połączeniem black i death metalu. Z liderem Zyklon rozmawiał Jarosław Szubrycht.

 • Teresa Tuszyńska: Młoda, wspaniała, śliczna

  Teresa Tuszyńska? Nawet jeśli nie pamiętamy nazwiska, z pewnością kojarzymy uroczą dziewczynę z obcym akcentem partnerującą Zbigniewowi Cybulskiemu w "Do widzenia, do jutra" Janusza Morgensterna. Mogła być gwiazdą na miarę Poli Negri - wspominała zapomnianą aktorkę jej przyjaciółka. Gdyby żyła, Teresa Tuszyńska obchodziłaby 5 września 70. urodziny.

 • David Bowie: Starman. Człowiek, który spadł na Ziemię

  Pod koniec listopada ukazało się drugie wydanie monumentalnej biografii Davida Bowiego - "Starman. Człowiek, który spadł na Ziemię". Poniżej możecie przeczytać obszerny fragment dotyczący okresu wydania przebojowej płyty "Let's Dance".

 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  Mija dokładnie 10 lat od debiutu teatralnego Anny Dereszowskiej. Aktorka znana z wielu ról teatralnych, filmowych i serialowych, od niedawna sprawdza się również w roli wokalistki. Prywatnie matka i rajdowiec, bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych Polek.