• Informacje na temat:

  sesja robiona

Artykuły na temat: sesja robiona
 • Doda prawie naga w sesji imieninowej. Gorące zdjęcia robią furorę na Instagramie

  ..."Like a Virgin" - tytułem z przeboju Madonny Doda podpisała swoje najnowsze zdjęcia na Instagramie. Jej imieninowa sesja robi furorę wśród internautów.

 • Joanna Majstrak o nagich sesjach

  ...- Mam plany związane z różnymi sesjami zdjęciowymi. Mam też bardzo fajny pomysł na sesję, którą chcę zrealizować, ponieważ teraz trochę się na tym polu odnajduję. Zaczęłam to traktować jako kolejną rolę, wyzwanie, inne spojrzenie na siebie. Bo sesja to nie jesteśmy my, to są narzucone okoliczności, wnętrze, które nie jest nasze, np. mieszkanie, ciuchy, które nie są nasze, makijaż, który nam...

 • Wiktoria Filus: Ne do końca mam wpływ na to, co będę robić zawodowo

  Wiktoria Filus zachwyciła widzów rolą młodej Laury Goldsztajn w wyprodukowanej przez Netflix ekranizacji powieści Harlana Cobena "W głębi lasu". Młoda aktorka natychmiast została okrzyknięta odkryciem tego sezonu. Jak sama przyznaje, marzą jej się takie kreacje, dzięki którym będzie mogła zaprezentować szeroki wachlarz swoich umiejętności. W przyszłości nie wyklucza również współpracy z teatrem.

 • Cardi B zdradziła, że była molestowana przez fotografa podczas sesji zdjęciowej

  Cardi B w najnowszym wywiadzie opowiedziała o jednej z bardziej nieprzyjemnych sytuacji, jakiej doświadczyła w swojej karierze. Podczas sesji zdjęciowej do pewnego magazynu fotograf, który ją wykonywał, proponował jej seks pokazując swojego penisa.

 • Superduet robi karierę

  Każda kobieta potrzebuje mężczyzny, a najlepiej dwóch! To zasada, którą wyznają Baron i Tomson, jurorzy z "The Voice of Poland". I to działa! Przekonali do siebie niejedną uczestniczkę programu. Panów zresztą też. Bo oni po prostu coś w sobie mają.

 • "Sesja" - dokument o Budce Suflera

  Dokumentalny obraz pracy Budki Suflera w Los Angeles kręci Maciej Dejczer. Roboczy tytuł obrazu to "Sesja". Premiera filmu odbędzie się podczas inauguracji przyszłorocznego 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 • Joanna Orleańska: Odrzuciłam ofertę rozbieranej sesji!

  Kiedy udzielała tego wywiadu, jeszcze nie wiedziała, że w tanecznym show Polsatu wytrwa tylko do 4.odcinka. Joanna Orleańska opowiada o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami", propozycji rozbieranej sesji zdjęciowej i planach na przyszłość. Zdradza też, jak potoczą się losy jej bohaterki z serialu "M jak miłość".

 • "Top Model": Sesja z nagim modelem

  Po zmaganiach na Mazurach, trzynaście najlepszych dziewczyn, wybranych przez jury, przyjechało limuzyną do willi, specjalnie wynajętej dla nich. Co tam się działo, zobaczymy w kolejnym odcinku programu "Top Model. Zostań modelką".

 • Hammerfall: Sesja w trzech krajach

  W pierwszych dniach maja szwedzka grupa Hammerfall rozpocznie pracę nad czwartym albumem studyjnym. Perkusja zostanie nagrana w Holandii, bas w Niemczech, a cała reszta na hiszpańskiej Teneryfie - wszystko po to, by uzyskać jak najlepsze brzmienie. Oczekiwanie na nowy album fanom Hammerfall umili płyta DVD i kaseta VHS "The Templar Renegade Crusades", która ukaże się w czerwcu.

 • Iggy Azalea o swoim powrocie w "Cosmopolitan": Nadal będę robić taką muzykę

  Iggy Azalea po wydaniu płyty "In My Defense" rozpoczęła intensywną promocję materiału. Z tej okazji udzieliła dużego wywiadu magazynowi "Cosmopolitan".

Zdjęcia na temat: sesja robiona
Wideo na temat: sesja robiona
 • Joanna Majstrak o nagich sesjach

  Joanna Majstrak podkreśla, że nie ma oporów przed pokazywaniem swojego nagiego ciała i jeśli projekt jest robiony ze smakiem, to chętnie bierze w nim udział - tym bardziej że mogą za nim iść kolejne propozycje zawodowe.

 • Luxuria Astaroth robi miny do kamery

  Luxuria Astaroth podczas sesji dla marki "The Avenue" w przerwie między zdjęciami pozowała do kamery, robiąc głupie miny, pokazując kolczyki i oblizując kamerę. (Starry.tv/x-news)

 • Anna Wendzikowska: Nie pokazuję twarzy mojej córki, bo nie chcę robić sensacji

  Anna Wendzikowska została mamą w styczniu tego roku. Urodziła wówczas córkę, której dała na imię Kornelia. Mimo że ciąża i poród gwiazdy TVN wzbudzały ogromne zainteresowanie mediów, Wendzikowska nie zdecydowała się pokazać córki w sesji zdjęciowej dla żadnego magazynu. Oszczędnie publikuje też fotografie na portalach społecznościowych – zawsze dba o to, by twarz małej Kornelii była niewidoczna. – Jestem w kontakcie z fanami i istnieję dosyć wyraźnie na Facebooku i Instagramie, więc w...

Dyskusje na temat: sesja robiona
 • Re: Kulisy sesji Marty Wierzbickiej

  Sesja była robiona prawdopodobnie w styczniu-lutym. Żeby w tym okresie mieć takie niebo i możliwość wejścia do basenu - tak, trzeba jechać do Toskanii