• Informacje na temat:

  sesja ukazała

Artykuły na temat: sesja ukazała
 • Hearse: Koszmarna sesja

  Szwedzcy deathmetalowcy o rockowych duszach, czyli "death'n'rollowa" grupa Hearse zakończyła proces rejestrowania trzeciej płyty. Sesja nagraniowa "The Last Ordeal" okazała się dla zespołu, jak to określa wokalista John "Liiva" Axelsson (eks-Arch Enemy, Nonexist, Carnage, Furbowl), niekończącym się koszmarem. Album ukaże się pod koniec wiosny 2005 roku, nakładem holenderskiej firmy Karmageddon...

 • Trauma: Najdłuższa sesja

  Z początkiem czerwca w białostockim studiu "Hertz" rozpoczęto nagrania pierwszego mini-albumu elbląskiej Traumy, zatytułowanego "Hamartia". Najdłuższa sesja nagraniowa w historii weteranów polskiej sceny deathmetalowej ma także objąć rejestrację nowego, dużego albumu.

 • Jimmy Cobb nie żyje. Ostatni z uczestników sesji "Kind of Blue" Milesa Davisa

  W Nowym Jorku zmarł w ub. niedzielę w wieku 91 lat Jimmy Cobb, perkusista jazzowy, jeden z najwybitniejszych wykonawców tej muzyki, ostatni żyjący członek zespołu towarzyszącego Milesowi Davisowi w nagraniu legendarnego albumu "Kind of Blue".

 • Ukaże się pośmiertny album Aviciiego? Agentka DJ-a dementuje

  Diana Baron, jedna z przedstawicielek zmarłego DJ-a i producenta Aviciiego, zdementowała pogłoski o pracach nad pośmiertnym albumem Szweda.

 • Półnagi Michał Szpak bez tajemnic. Pokazał kulisy sesji

  Na instagramowym profilu Michała Szpaka możemy zobaczyć kulisy sesji zdjęciowej dla magazynu "L'Officiel Hommes".

 • Kurt Cobain: Pośmiertny album legendy ukaże się jesienią

  6 listopada ukaże się pośmiertna płyta Kurta Cobaina. Niepublikowany wcześniej materiał ukaże się w tym samym dniu, co DVD z filmem dokumentalnym o artyście zatytułowanym "Montage of Heck".

 • Kanye West promuje nowe buty zaskakującą sesją zdjęciową

  Kanye West na Twitterze opublikował nietypową sesję zdjęciową promującą jego nową serię butów Yeezy. Obuwie prezentuje m.in. sobotwórka Kourtney Kardashian oraz aktorka filmów dla dorosłych Lela Star.

 • Runemagick: Sesja w listopadzie

  Szwedzka darkmetalowa grupa Runemagick w połowie listopada rozpocznie sesję nagraniową nowej płyty, która ma tytuł "On Funeral Wings". Wiosną 2004 roku materiał ten ukaże się nakładem wytwórni Aftermath Music.

 • Behemoth: Ruszyła sesja nagraniowa!

  2 maja zespół Behemoth wszedł do lubelskiego studia Hendrix, by rozpocząć sesję nagraniową albumu zatytułowanego roboczo "Demigod". Oczekiwanie na płytę, zapowiadaną na październik, skróci fanom podwójne DVD, zatytułowane "Crush. Fukk. Create. - Requiem For Generation Armageddon", które ukaże się w drugiej połowie czerwca.

 • Zanim Miley Cyrus została etatową skandalistką. 10 lat od sesji dla "Vanity Fair"

  Miley Cyrus przez wiele lat była znana ze swoich kontrowersyjnych zachowań. Jednak jeden z pierwszych skandali, jakiego była bohaterką, wybuchł nieco przypadkowo. A wszystko przez sesje zdjęciową dla magazynu "Vanity Fair".

Zdjęcia na temat: sesja ukazała
Dyskusje na temat: sesja ukazała
 • Re: Co sie dzieje z Agnieszką Włodarczyk?

  Nie prawda. Sesja w Playboy-u ukazała się zaraz po osiągnięciu przez nią pełnoletności. W jednym z wywiadów przyznała że zdjęcia zostały wykonane prawie rok wcześniej (czyli kiedy miała 19 lat),ale na ich publikację nie wyraziła zgody właśnie jej mama. Dlatego ukazały się zaraz po jej 18 urodzinach. Datę urodzenia tej pani każdy może sprawdzić w necie, tak samo jak datę publikacji sesji, więc po