• Informacje na temat:

  sesja urodzinowa

Artykuły na temat: sesja urodzinowa
 • Urodzinowy prezent od Kylie Minogue

  Australijska supergwiazda muzyki pop Kylie Minogue we wtorek (28 maja) skończyła 45 lat, lecz życzenia od jej fanów pojawiają się na Facebooku i Twitterze już od kilku dni. W ramach podziękowań za urodzinowe wpisy wokalistka dała swym wielbicielom... premierową piosenkę.

 • Apteka ma 25 lat

  Jeden z najważniejszych polskich alternatywnych zespołów wystąpi dziś na wyjątkowym urodzinowym koncercie w warszawskim Hard Rock Cafe.

 • Marcelina Zawadzka obchodziła urodziny w Hell's Kitchen

  To był przełomowy rok w życiu Marceliny Zawadzkiej. Miss Polonia 2011 w bardzo krótkim czasie została gwiazdą telewizji. Urodzinowa kolacja w "Hell's Kitchen" okazała się świetnym sposobem na uczczenie jubileuszu i zwieńczenie nowych sukcesów.

 • Członkowie zespołu Radio head pojawią się na urodzinowym koncercie Humphrey'a Lytteltona, słynnego brytyjskiego trębacza jazzowego. Impreza odbędzie się 23 maja, a grupa wykona wspólnie z solenizantem utwór zatytułowany "Living In a Glasshouse".

 • Vader: Im nie zależało!

  ...również grudniowa przedprodukcyjna sesja nagraniowa nowej płyty Necropolis ". Prawdopodobnie u boku Petera (wokal, gitara) występować będzie basista Reyash, grający z zespołem na koncertach od...

 • "Czas walki miał całkowity sens"

  Come Back", pomimo, że sesja nagraniowa była zdecydowanie krótsza, to nic bym nie poprawiał. Były to świadomie nagrane dźwięki i wokale, poprawiane w bardzo małym stopniu i to jest w moim odczuciu atutem...

 • Cindy Crawford z córką na okładce "Vogue'a"

  Okładkę kwietniowego numeru francuskiego "Voguea" zdobią dwie piękne panie Crawford. Ikona modelingu Cindy z córką Kaią, która dopiero stawia pierwsze kroki jako modelka. Deklarują, że to ich pierwsza i ostatnia wspólna sesja zdjęciowa.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w styczniu

  Styczeń tradycyjnie upłynął wśród polskich gwiazd pod znakiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Internauci nie mogli jednak narzekać na brak atrakcji. W międzyczasie Maciej Stuhr w mediach społecznościowych nazwał bowiem polskich polityków "pacynkami", Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się zdjęciem z rozbieranej sesji, Marcin Dorociński żartował ze swojego wyglądu, a Cezary Pazura na publicznym profilu zamieścił... prywatne nagranie swojej żony. Kto z nich cieszył się największą...

 • Cannibal Corpse w pudełku

  Fani Cannibal Corpse lepiej niech już zaczną odkładać pieniądze. W listopadzie bowiem odbędzie się premiera boxu słynnej deathmetalowej formacji. Na to wydawnictwo złożą się trzy płyty i jedno DVD.

 • Vader: Poznaliśmy nowy skład

  ...w mało znanym Soul Snatcher, jak również jako muzyk sesyjny w Hell-Born czy Crionics. Ta sesja stała na znacznie wyższym poziomie, niż poprzednia kilka lat temu, gdy szukaliśmy następcy Docenta...