• Informacje na temat:

  sesja w błocie

Artykuły na temat: sesja w błocie
 • "Nie jesteśmy muzykami"

  Z Timem Hoey i Mitchellem Scottem z australijskiej formacji Cut Copy, autorami docenionej przez krytyków i fanów płyty "Zonoscope", o brzmieniu lat 80., intrygujących praktykach podczas sesji nagraniowej i wreszcie nieujarzmionym błocie na festiwalu Glastonbury rozmawiał Artur Wróblewski.

 • Wystarczy się rozkręcić

  Znowu prowadzi "Dzień Dobry TVN", partnerując... Magdzie Mołek. Tak jest - tej samej, której nie udało mu się namówić na rozbieraną sesję dla "Playboya".

 • Karolina Pisarek: Swoją przyszłość wiążę z Polską

  ...program. Jestem energiczną osobą, uwielbiam brać udział w projektach, w których dużo się dzieje. Lubię skakać, płakać, śmiać się czy nawet taplać w błocie tak jak w "Ameryce Express". Jednak(...) słabe. Piękny manicure i pedicure nie znaczy, że nie umiemy taplać się w błocie - zwraca uwagę.

 • Mistrzowski powrót mistrza prowokacji

  Public Image Limited "This Is PiL", Rockers

 • Premiera "Śniadania do łóżka"

  "Śniadanie do łóżka" to kolejna, po "Miłości na wybiegu", komedia romantyczna, która wyszła spod ręki Krzysztofa Langa. Podczas premiery filmu, która miała miejsce w środę, 3 listopada, w warszawskiej Kinotece, reżyser wyjaśniał, dlaczego znów sięgnął po ten gatunek.

 • Rozwód "celebrytów idealnych"

  ...występował i też we wspólnych sesjach dla pism kolorowych - jak w liczącym 60 (!) stron materiale dla modowego "W Magazine" w 2005 r. Zamiast unikać wywiadów, od czasu do czasu ich udzielali, ale(...) rodziców wspólnie z pociechami zajadających się pizzą albo Jolie bez makijażu podczas porannego joggingu. - Malujemy razem, aż wszyscy są umazani farbami, albo urządzamy walki w błocie - opowiadał...

 • "Jesteśmy z Holandii!"

  Od 20 lat na straży death metalu. Chyba żadne zawirowania w składzie, przeciwności losu czy - jak ostatnio - zmiana długoletniego wydawcy, nie są w stanie powstrzymać Aada Kloosterwaarda i jego Sinister przed pisaniem kolejnych rozdziałów w historii holenderskiego metalu. Dobrze wiedzieć, że pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają. Z liderem Sinister rozmawiał Bartosz Donarski.

 • "To tylko teatr"

  Andy LaRocque to postać fanom metalu doskonale znana - szara eminencja zespołu Kinga Diamonda, świetny kompozytor, doskonały gitarzysta i wzięty producent. Korzystając z wizyty Kinga Diamonda w Krakowie, Jarosław Szubrycht spotkał się z Andym, aby zadać mu kilka pytań.

 • Weekend w kinie: Thrillery i komedie

  W tym tygodniu na polskie ekrany wchodzą filmy, na których widzowie będą się albo przeraźliwie bać, albo będą umierać na nich... ze śmiechu!

 • "Czas iść do przodu"

  Założony w 1981 roku w Kalifornii zespół Exodus tworzył - wraz z grupami Slayer i Metallica - podwaliny thrash metalu. Exodus i Metallica mają coś jeszcze...