• Informacje na temat:

  sesja weekend

Artykuły na temat: sesja weekend
 • Behemoth: Ruszyła sesja nagraniowa!

  W długi majowy weekend Nergal, Inferno oraz wieloletni przyjaciel zespołu i inżynier dźwięku Arek Malczewski zabarykadowali się w studiu nagraniowym Hendrix, tym samym w którym powstały m.in. "Zos Kia Cultus" i "Thelema.6". Od kilku dni cała trójka pracuje w pocie czoła nad brzmieniem perkusji. "Nigdy wcześniej nie korzystałem z takiego zestawu, to zdecydowanie najlepsze bębny na jakich grałem...

 • Weekend w kinie: Takie czasy

  Przemysł kinowy w Polsce powoli budzi się do życia, po przerwie spowodowanej pandemią. 19 czerwca część ze swoich sal otwiera sieć Multikino, a 3 lipca w jej ślady idą Cinema City i Helios. Tymczasem mniejsze kina już drugi tydzień z rzędu wprowadzają na swoje ekrany premiery. Wśród nich są w tym tygodniu m.in. rodzima produkcja "Jestem Ren", nowy film wybitnego reżysera Carlosa Reygadasa "Nasz czas" oraz aż dwa dokumentalne obrazy: "Powitanie słońca" i "Wszyscy na scenę!".

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

 • Weekend w kinie: Rewolwerowcy i zwierzaki

  ...się bliskim - doświadczonym terapeutą. Jego podstawowym narzędziem są słowa i empatia. Reżyser Paweł Łoziński zaprasza nas by uczestniczyć w poufnych sesjach terapeutycznych. W intymnej rozmowie...

 • Weekend w kinie: Sąsiedzi, matki, modelki

  Sequel "Sąsiadów" i kolejna komedia o "ważnym dniu" Garry'ego Marshalla wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 13 maja. Wśród premier są również prezentowane na zeszłorocznym festiwalu w Cannes: japońska "Nasza młodsza siostra" i francuskie "Z podniesionym czołem, a także duńsko-polska "Modelka".

 • Weekend w kinie: Supermaszyny, dwie matki i naga fotka

  W piątek, 23 marca, na ekrany polskich kin trafia sześć premierowych tytułów. Obok superprodukcji "Pacific Rim: Rebelia" widzowie mają do wyboru: nagradzany debiut Jagody Szelc "Wieża. Jasny dzień", dwie francuskie komedie - "Naga Normandia" i "Daddy Cool", dokument "Ziemia. Niezwykły dzień z planety" oraz produkcję dla najmłodszych "Traktorek Florek - Nowe przygody".

 • Weekend w kinie: Thrillery i komedie

  W tym tygodniu na polskie ekrany wchodzą filmy, na których widzowie będą się albo przeraźliwie bać, albo będą umierać na nich... ze śmiechu!

 • "Wielki Ogień" dla Miry Kubasińskiej

  ..."Wielki Ogień" - II Ogólnopolski Festiwal Bluesowo-Rockowy im. Miry Kubasińskiej - odbędzie się w najbliższy weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim. Impreza ma upowszechniać dorobek wokalistki.

 • Edyta Folwarska rozebrała się dla "Playboya"

  Edyta Folwarska jest jedną z najbardziej znanych prezenterek stacji Polo TV. Współprowadzi też Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie, w którym biorą udział największe gwiazdy disco polo (m.in. Akcent, Weekend, Milano, Classic, Bayer Full, Shazza) oraz zagraniczni wykonawcy (Thomas Anders, Boney M., Bad Boys Blue, Haddaway, Snap, Loona, C.C. Catch, Corona, Culture Beat, La Bouche...

 • Jarocin Festival 2019: Oświadczenie burmistrza w sprawie disco polo

  W weekend pojawiły się informacje o zmianie muzycznego profilu Jarocin Festiwal 2019 . Kolejna edycja legendarnej imprezy ma się odbyć w dniach 12-14 lipca. Portal wlkp24.info podał nieoficjalne informacje, że mogą pojawić się przedstawiciele bardziej rozrywkowych gatunków, jak disco polo i pop. W poniedziałek (18 lutego) opozycyjni radni zwołali nadzwyczajną Sesję Rady Miasta i Gminy Jarocin...