• Informacje na temat:

  sesja zdjęciowa vogue

Artykuły na temat: sesja zdjęciowa vogue
 • "Vogue": Historyczna okładka z Beyonce

  Beyonce zapisała się w historii jako pierwsza czarnoskóra wokalistka, która pojawiła się na okładce magazynu modowego "Vogue". Numer ze zdjęciem Beyonce (trzeci w jej dorobku) przeznaczony jest na wrzesień.

 • Madonna prowokuje w męskim wydaniu "Vogue'a"

  Madonna znów prowokuje. Odważna sesja zdjęciowa 55-letniej artystki ozdobiła najnowsze wydanie "L'Uomo Vogue" - magazynu mody... dla panów . Z okładki gwiazda spogląda odziana w męski garnitur, a wewnątrz numeru prezentuje swoje kobiece wdzięki.

 • Ariana Grande opowiada o trudnej przeszłości, kreowaniu swojego wizerunku i tekstach piosenek

  Ariana Grande pojawiła się na okładce sierpniowego magazynu "Vogue", do którego udzieliła obszernego wywiadu. Przy okazji rozmowy do sieci trafił także klip, który powstał na planie sesji zdjęciowej do gazety.

 • Taylor Swift opowiada o społeczności LGBT+. To było "trochę druzgocące"

  W jednym z najnowszych wywiadów dla magazynu "Vogue", Taylor Swift opowiedziała o swojej najnowszej płycie, stosunku do społeczności LGBT, hejcie i swojej karierze. Oprócz wywiadu Taylor miała także sesję zdjęciową, której efekty czytelnicy zobaczą m.in. na okładce wrześniowego wydania pisma.

 • "Zoolander no. 2": Ben Stiller na okładce "Vogue'a"

  Derek Zoolander pojawił się na lutowej okładce oficjalnej Biblii Mody - magazynu "Vogue". Wykreowana przez Bena Stillera postać wraca w wielkim stylu!

 • Lindsay Lohan jak Marylin Monroe

  Lindsay Lohan po raz kolejny wzoruje się na Marylin Monroe. W sesji zdjęciowej dla hiszpańskiego "Vogue" młoda aktorka wystylizowana była na niegdysiejszą gwiazdę kina.

 • Pamela Anderson na okładce "Vogue'a"

  ...51-letnia Pamela Anderson pojawiła się na okładce czerwcowego numeru magazynu "Vogue Czechoslovakia". W wywiadzie dla czasopisma aktorka i modelka mówi o swojej aktywności społecznej oraz dlaczego nie znosi określenia "symbol seksu".

 • Lady GaGa: Kolejna udana prowokacja

  I znów się udało. Lady GaGa wywołała lawinę komentarzy kontrowersyjną sesją zdjęciową dla magazynu "Vogue Hommes Japan". Wokalistka pozuje tam w "mięsnym bikini". Zamiast ubrań ma na sobie kawałki surowego mięsa.

 • Rihanna chce wrócić do formy, ale bez utraty krągłości

  Barbadoska wokalistka w rozmowie z brytyjskim "Vogue" przyznała, że wkrótce wdroży w życie nowy harmonogram ćwiczeń. Z drugiej strony obawia się, że wytężony wysiłek fizyczny doprowadzi do utraty jej ponętnych kształtów.

 • Michael Jackson: Komiczny upadek Króla Popu (wideo)

  Serwis TMZ.com opublikował film z sesji fotograficznej Michaela Jacksona dla magazynów "Vogue". Sesja miała miejsce w 2007 roku, a autorem zdjęć Króla Popu jest uznany fotografik Bruce Weber. Wykonujący zdjęcia fotograf poprosił piosenkarza, by ten zmienił pozycję i wszedł do wnętrza instalacji, na tle której miała miejsce sesja. W trakcie przemieszczania się w głąb konstrukcji noga Michaela...

Zdjęcia na temat: sesja zdjęciowa vogue
Wideo na temat: sesja zdjęciowa vogue
 • Oto najładniejsza 8-latka na świecie!

  8-letnia Rosjanka Kristina Pimenova została jedną z najmłodszych modelek świata. Dziewczynka miała zaledwie 4 lata, gdy po raz pierwszy wystąpiła w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dziś na swoim koncie ma już udział w kampaniach Benettona oraz Roberto Cavalliego. Pojawiła się również na okładce prestiżowego "Vogue Bambini".