• Informacje na temat:

  sesja zdjęciowa w stodole

Artykuły na temat: sesja zdjęciowa w stodole
 • Teresa Tuszyńska: Do widzenia, do jutra

  Teresa Tuszyńska? Nawet jeśli nie pamiętamy nazwiska, z pewnością kojarzymy uroczą dziewczynę z obcym akcentem partnerującą Zbigniewowi Cybulskiemu w "Do widzenia, do jutra" Janusza Morgensterna. 19 marca mija 20 lat od jej śmierci.

 • Teresa Tuszyńska: Jej życie potoczyło się tragicznie

  Teresa Tuszyńska? Nawet jeśli nie pamiętamy nazwiska, z pewnością kojarzymy uroczą dziewczynę z obcym akcentem partnerującą Zbigniewowi Cybulskiemu w "Do widzenia, do jutra" Janusza Morgensterna. Gdyby żyła, 5 września obchodziłaby 75. urodziny.

 • Katy Perry: Milutka prowokatorka

  ...szczegółów. Jej sesja zdjęciowa z wielkim nożem oburzyła Wielką Brytanię, przez którą akurat przetaczała się dyskusja na temat coraz częstszych i brutalniejszych morderstw z użyciem tego narzędzia...

 • Teresa Tuszyńska: Młoda, wspaniała, śliczna

  Teresa Tuszyńska? Nawet jeśli nie pamiętamy nazwiska, z pewnością kojarzymy uroczą dziewczynę z obcym akcentem partnerującą Zbigniewowi Cybulskiemu w "Do widzenia, do jutra" Janusza Morgensterna. Mogła być gwiazdą na miarę Poli Negri - wspominała zapomnianą aktorkę jej przyjaciółka. Gdyby żyła, Teresa Tuszyńska obchodziłaby 5 września 70. urodziny.