• Informacje na temat:

  sesje ciążowe

Artykuły na temat: sesje ciążowe
 • Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pokazują ciążowe zdjęcia: "Wspaniałe chwile"

  ...21-letnia wokalistka Sylwia Przybysz i bloger oraz starszy od niej o 2 lata prowadzący "The Voice Kids" Jan Dąbrowski na początku 2020 r. po raz pierwszy zostaną rodzicami. Na Instagramie możemy zobaczyć kolejne ciążowe zdjęcia.

 • Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji zdjęciowej

  Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem spodziewają się drugiego dziecka. Para o ciąży aktorki poinformowała fanów początkiem maja. Od tego czasu w sieci przybywa zdjęć, na których gwiazda "M jak miłość" dumnie prezentuje ciążowe krągłości. Ostatnio na Instagrama kobiety trafiło wyjątkowe zdjęcie, w czarnej obcisłej sukience. Internauci są zachwyceni!

 • Internauci wyśmiali ciążowe zdjęcie Ciary. Wokalistka odpowiedziała

  Nagie, ciążowe zdjęcie Ciary podbiło sieć. Jednak oprócz pozytywnych komentarzy w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo żartów z wokalistki. Gwiazda po serii negatywnych opinii odpowiedziała w zaskakującym stylu.

 • Joanna Moro pozuje nago w ciąży?

  O tym, że Joanna Moro spodziewa się swojego trzeciego dziecka, wiadomo już od kilku tygodni. Teraz aktorka postanowiła podzielić się z internautami zdjęciami, na których śmiało podkreśla ciążowe krągłości, pozując topless. W opisie wyjaśniła również, że kierował nią ważny powód.

 • Maria Konarowska: "Wspomnienie bezwstydności"

  Maria Konarowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą! Aktorka już wkrótce powita na świecie swoją pociechę, ale zanim to nastąpi, szczęśliwa przyszła mama czerpie garściami radość już z samych chwil oczekiwania. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawił się kadr z sesji ciążowej, w jakiej brała udział.

 • Joanna Moro: Hinduskie pozdrowienie

  Chociaż Joanna Moro dość późno potwierdziła krążące w mediach doniesienia o trzeciej ciąży, od tamtej pory chętnie dzieli się z internautami zdjęciami, na których z dumą prezentuje ciążowe krągłości. Aktorka, która niebawem ponownie zostanie mamą,  zamieściła w swojej instagramowej galerii ujęcia m.in. z sesji ciążowej, a także z wakacyjnych podróży. Tym razem Joanna Moro, którą widzowie mogą...

 • "Przyjaciele": Co robią dziś?

  ...kreacją ciążowe krągłości. Kręci film za filmem, jednak od rozwodu z Bradem Pittem jej nazwisko pojawia się głównie w kontekście ślubu. A to z Gerardem Butlerem, Vince'em Vaughnem, czy ostatnio...

Dyskusje na temat: sesje ciążowe