• Informacje na temat:

  sesje zdjeciowe do wojskowej

Artykuły na temat: sesje zdjeciowe do wojskowej
 • Kto zostanie "Top Model"?

  W środę, 1 grudnia, w finałowym odcinku "Top Model. Zostań modelką" zobaczymy trzy kandydatki do zwycięstwa w programie na wybiegu, podczas sesji oraz na planie zdjęciowym reklamówki. Która z nich zostanie "Top Model'?

 • Piróg i Mielcarz na poligonie

  Godzina: 8.00. Miejsce spotkania: Sala Kongresowa w Warszawie. 50 pięknych dziewczyn, które przeszły przez pierwszy etap castingu, z ogromnymi walizkami stawiło się na miejscu. Sądząc po strojach - płaszczyki, balerinki, szpilki - żadna z nich nie przypuszczała, z czym przyjdzie im się zmierzyć. Autokar z całą 50-tką przyjechał na poligon!!!

 • Od miłości do nienawiści. 15 lat od okładki Dixie Chicks dla "Entertainment Weekly"

  ...zbliżającej się wielkimi krokami wojskowej interwencji w Iraku (oficjalnie rozpoczęła się 20 marca). O ile brytyjska publiczność była zachwycona słowami wokalistek, tak w Stanach deklaracja...

 • Mucha gotowa zaliczyć odlot

  ...w Radomiu Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show. Część zajęć warsztatowych odbędzie się w radomskiej jednostce wojskowej, gdzie młodzi twórcy zrealizują etiudy poświęcone tematyce lotniczej...

 • Warszawa: Euroshorts 2003

  W dniach 7-10 listopada w stolicy odbędzie się festiwal filmów reklamowych i krótkometrażowych. Widzowie imprezy zobaczą m.in. najlepsze reklamy polskie i zza oceanu. Projekcje odbywać się będą w Sali Kinowej Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski przy Alejach Ujazdowskich 6.

 • The Rolling Stones: Mick Jagger i Keith Richards jak małżeństwo

  Na stronach Interii możecie przeczytać obszerny fragment książki Chrisa Salewicza "Mick & Keith. Rolling Stonesów portret podwójny" - biografii najstarszego "małżeństwa" rock and rolla.