• Informacje na temat:

  seweryn synowie

Artykuły na temat: seweryn synowie
 • Andrzej Seweryn: 50 lat na scenie

  Zadebiutował 15 sierpnia 1968 na deskach Teatru Ateneum. Sławę aktora filmowego przyniosła mu rola Maksa Bauma w Ziemi obiecanej " w reżyserii Andrzeja Wajdy. Andrzej Seweryn obchodzi jubileusz 50-lecia pracy artystycznej.

 • "Rojst": Ogrodnik i Seweryn w nowym serialu Showmax

  Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik grają główne role w nowym serialu "Rojst", który produkuje Showmax. Na fotelu reżysera zasiada operator filmowy Jan Holoubek, syn aktorów Magdaleny Zawadzkiej i Gustawa Holoubka.

 • Filmy z Andrzejem Sewerynem w Nowym Jorku

  Nowojorscy widzowie mieli okazję zapoznać się w styczniu i w pierwszym dniu lutego z filmami z udziałem Andrzeja Seweryna. Aktor spotykał się kilkakrotnie z miłośnikami swego kunsztu.

 • Andrzej Seweryn: Przeniknąć ludzką naturę

  ..."Ludzka natura pozostaje niezgłębiona. Jest tajemnicą" - przekonuje Andrzej Seweryn, który wcielił się w Zdzisława Beksińskiego w nagrodzonej Złotymi Lwami na Festiwalu Filmowym w Gdyni "Ostatniej Rodzinie" Jana P. Matuszyńskiego.

 • Seweryn Krajewski wraca

  ..."Tak, wracam na scenę. Nie zamierzam siedzieć bezczynnie w domu i liczyć igieł" - powiedział w rozmowie z "Faktem" artysta, który zniknął z show-biznesu ponad dziesięć lat temu. Seweryn Krajewski(...) Rodowicz i Wilki. W tym roku na polsatowskim festiwalu Top Trendy wystąpi Seweryn Krajewski we własnej osobie. Przeboje takie, jak "Takie ładne oczy", "Anna Maria", "Dozwolone do lat osiemnastu" i "Płoną...

 • Andrzej Seweryn: 33 lata radości

  Jest pan przesądny? Bo atak terrorystyczny w Paryżu, który pochłonął tyle ofiar, zdarzył się w "piątek trzynastego". Andrzej Seweryn: - Nie zwróciłem na to uwagi! A przesądny jestem bardzo i taki już zostanę. Kiedy się pan o nim dowiedział? Tu, w Teatrze Polskim? - Byłem w domu, położyłem się wcześniej spać. Rano najpierw telefon do syna: miał być na koncercie tego amerykańskiego zespołu...

 • Andrzej Seweryn o serialu "Rojst": Mam szczęście do młodych reżyserów

  ...- W sytuacji, która następuje, postanawia być jak bohater rodem z filmów Clinta Eastwooda - mówi Andrzej Seweryn o bohaterze, którego gra w produkcji Showmax "Rojst".

 • Maryla Rodowicz dokarmia Seweryna Krajewskiego

  Królowa polskiej piosenki opowiedziała radiu RMF FM o swojej wieloletniej przyjaźni z kompozytorem i piosenkarzem Sewerynem Krajewskim.

 • Przystanek Woodstock 2016: Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik i Teatr Capitol

  Spotkanie z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem, Teatr Capitol na Akademii Sztuk Przepięknych oraz program drugiego dnia koncertów na Scenie Viva Kultura - Przystanek Woodstock ujawnia kolejne punkty swojego programu.

 • Seweryn i Cieślak w "Szkole żon"

  ..."Szkoła żon" Moliera w reżyserii Jacquesa Lassalle'a, z Andrzejem Sewerynem i Anną Cieślak w rolach głównych, to najnowsza propozycja stołecznego Teatru Polskiego. Premiera przedstawienia odbędzie się 15 października.

Zdjęcia na temat: seweryn synowie
 • Seweryn Krajewski
Wideo na temat: seweryn synowie
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2929.

  się z jego synem, składa jej niezapowiedzianą wizytę. Natomiast Seweryn próbuje zatrzymać Kazanową w Wadlewie. Prosi o pomoc Michalinę i innych ludzi we wsi. Szuka najlepszego pomysłu. Jak daleko

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 3052.

  Śmiałek zawozi zdenerwowanego Seweryna do szpitala, w którym Kazanowa rodzi zdrowego chłopca. Widząc dziecko, jej mąż wpada w szał. Okazuje się bowiem, że żona nie powiedziała mu całej prawdy... Tymczasem Janek próbuje znaleźć sposób, by pogodzić Kingę i jej syna. Tomek zaś postanawia się zapisać na kurs tańca. Na zajęciach pojawiają się Artur z Kingą. Odnoszą się do siebie przyjaźnie, co bardzo

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 3054.

  nieprzewidywalność doprowadza Marysię do granicy wytrzymałości nerwowej. Natomiast Seweryn nie może pogodzić się z tym, jak wygląda jego syn. Bojąc się opinii Wadlewian postanawia pozbyć się chłopca